Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2017. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije to previse bitno, bitna je igra i to kako izgleda Rafa. Kad ovako hara sa forhendom moze ko god hoce da mu bude protivnik, on ce to samleti na sljaci. I ja sam previse zeleo Mareja u finalu, sa jedne strane da mu pokaze ko je ko a sa druge strane da konacno dobije neki top 4 igrac. Ajde valjda cemo u Rimu i Madridu imati mogucnost videti nekog duela izmedju njih, osim ako ne budu opet kiksali Novak i Andy.

    Inace mislim da bi Endi gore prosao od Tiema juce.
    OVAKO

    Comment


    • ATP World Tour Series 500 - 2017. godina

      Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Nije to previse bitno, bitna je igra i to kako izgleda Rafa. Kad ovako hara sa forhendom moze ko god hoce da mu bude protivnik, on ce to samleti na sljaci. I ja sam previse zeleo Mareja u finalu, sa jedne strane da mu pokaze ko je ko a sa druge strane da konacno dobije neki top 4 igrac. Ajde valjda cemo u Rimu i Madridu imati mogucnost videti nekog duela izmedju njih, osim ako ne budu opet kiksali Novak i Andy.

      Inace mislim da bi Endi gore prosao od Tiema juce.
      Ne bi Andy gore prošao zbog karakteristika, ali zbog forme bi teško mnogo bolje prošao. Trenutno Murray nije neki reper, ali je Nadalova forma sjajna. Zasada Rafa izgleda nepobjedivo na šljaci, mada se dva prvoplasirana igrača još uvijek traže.
      Last edited by amnesiac; 01-05-17, 20:12.
      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

      Comment


      • Originally posted by amnesiac View Post
        Ne bi Andy gore prošao zbog karakteristika, ali zbog forme bi teško mnogo bolje prošao. Trenutno Murray nije neki reper, ali je Nadalova forma sjajna. Zasada Rafa izgleda nepobjedivo na šljaci, mada se dva prvoplasirana igrača još uvijek traže.
        Ma evo veruj mi da Marej nema sta da trazi na sljaci ove sezone, ono od prosle sezone je bio izuzetak i neko poklapanje kockice. Sa zdravim i normalnim Nadalom on finale video ne bi, a za titule i da ne govorim. Mislim, igrao je lik odlicno nema tu sta, al opet su mu se neke stvari poklopile. Stepanek sa 37 godina ga razvaljivao, challenger igrac poput Bourge mu poveo 2-0, veliki "sljaker" Erber mu uzeo set u MC-u i mucio ga. To je taj veliki Clayray i evo ove sezone kad nije u najboljoj formi ne moze mec dobiti na sljaci. Zato i kazem da nece nista uraditi na sljaku ove sezone, a i bolje da ne napravi jer ga je tuzno gledati na ovu podlogu kako smara i kako gura lopticu u terenu.
        OVAKO

        Comment


        • Nadal obozava ovakve situacije. Sto slabiji rivali to bolje za njega. Ne treba njemu neki veliki skalp, njemu su samo pobede i titule bitne, tako on nabija samopouzdanje.
          A kada se sretne sa najvecim rivalima do tada ce uveliko napucati formu i samopouzdanje, i to ce se desiti pod uslovima koji njemu mnogo vise odgovaraju. Idealno se sve ove sezone na sljaci odvija po Nadala.
          Prvi deo sezone je zasro. Poraze od Federera u finalima dva od tri najveca turnira do sada u sezoni nije smeo sebi da dozvoli, ali sta je tu je. Jer ipak sa onakvim BH se i Svajcarac "ponesto" pita u njihovim duelima.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Pa sa ovakvim uspesima čak mu ni ti porazi od Federera nisu toliki problem. Jer kad se gledaju uspesi onda se prati i lista , a tu zasad super stoji.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kvins ce bas biti jak

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Rafael Nadal has pulled out of Queen's Club after taking the advice of his doctors to rest.


                      Preskoci ce on i Wimbly, previse se potrosio...

                      uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ne verujem, vrlo tesko. Rekao bih da je upravo zbog ucesca na W preskocio i Queens. Ovo mi izgleda kao potvrda. Da igra na Queensu rizikovao bi opterecenje kolena pred Wimbledon i ko zna kako bi se osecao.

                        Comment


                        • Sad baš htedoh da postavim .

                          Nije mu to šljaka

                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Nece on preskocit Vimbldon,pojavice se tamo,prosetat po Londonu,pojest one jagode sa slagom i relaksirat se malo to mu treba u ovom trenutku.Mozda i odigra par meceva ko zna.

                            Comment


                            • Slazem se vec 16. jula zavrsava obaveze a 17. ide kuci, da se ne smara po kisi, a Fed ce ga te noci posluziti jagodama na svom posluzavniku, sto ce Rafa naravno drugarski prihvatiti.

                              Comment


                              • Svet je lep kada sanjamo kaze ona dosadna pjesma kikija lesendrica(kao i svaka druga njegova).A da ne pobjegnem od teme,osvaja deda Stutgart bez izgubljenog seta.Mocan ce bit na travi ove godine,strah i trepet.

                                Comment

                                Working...
                                X