Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2017. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E moj Rafa za 4 i po gema napravis vise neiznudjenih i duplih gresaka nego na celom AO.

    Comment


    • Jako los Rafa danas, 4-5 puta udario ramom lopticu i jos milion forhenda poizbacao vani...
      OVAKO

      Comment


      • Добро јутро, ајде да видимо Нолета! двоици се осветио за прошлу годину, на реду је Квери ако прође данас...

        1/1 Кириос сервира и први и други серис као први... два аса и добро сервира, Ноле кад сервира вози га лево десно и издувава га и замара како би га избацио из доброг фокуса за те луде сервисе... вози га Ноле паметно дубоким лоптама, једна лево друга десно, овај трчи као без душе, млад је и одмах насео на фору?

        2/2 одсервира Кири 4 винера и асова за минут!

        3/3 Ноле имао брејк лопту, овај ас, судија виче аут, челиџ и добра лопта, Кириос прави сцену код судије, следећу лопту Ноле у аут, а Кири се дере из све снаге, ААААУУУУТ...публика звижди, фрка је почела..

        4/4 мирно, класика..
        Last edited by Žika; 03-03-17, 04:40.
        sigpic

        Comment


        • Svidja mi se kako je Noleo poceo!Sve su prilike da se Nole vraca na stare staze!
          Ne znam da li je tri greske napravio
          Last edited by draza; 03-03-17, 04:46.

          Comment


          • 11/9 тајбрејк за Кириоса...1/0 у сетовима...
            sigpic

            Comment


            • Gore nego protiv Isnera.. sva volja za gledanjem tenisa mi je efektivno ubijena

              Comment


              • није Ноле ништа крив, овај сервира лудачки...
                sigpic

                Comment


                • Ma da on se još dodatno naloži protiv velikih igrača.
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • Ma katastrofa, mislim Niče i tenis ...
                    Al sam je Novak ktiv, na 6:5 sva 4 servisa mu vratio, razvio bi se poen i pravi 4 greske a do tada ne znam da li ih je imao. Ahgggrrrhhh

                    Sada trese saku, ruku

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Kako servira ludak.. sve preko 215, cak i drugi servis preko 200 ubacuje..

                      Comment


                      • опет иде у тајбрејк? и сад да се молимо богу да нешто може да се уради....

                        нема ни њега, Ноле уметнички избегао тајбрејк, изгубио свој сервис са нулом и опростио се од публике задовољан што се све брзо завршило, без дугог бламирања...

                        не игра Ноле лоше али нема среће да налети на неспремне играче, а и жреб је баш тежак... ипак има да дрхтимо на мастерсу?
                        Last edited by Žika; 03-03-17, 06:04.
                        sigpic

                        Comment


                        • Au kakav los poslednji gem za Novaka... neverovantno sta se desava..
                          Ako nista, barem ga nije izljubio na kraju

                          Comment


                          • Ljudi, previse ste pesimisticni. Nije sve bilo tako lose.

                            Najveci problem na ovom turniru jeste previse tezak zreb. Usudicu se da kazem da sam tesko mogao da zamislim tezi zreb. Novak je bio solidan. Naravno, nije on u top formi, ali nije bio los kao sto neki ovde pisu. Imao je peh da igra sa strasnim serverom. Kada Novak igra sa dobrim serverom, jako je bitno da je u formi. Tacnije, jako je bitno da ima dosta samopouzdanja. To je presudna stvar, i toga danas nije bilo. Mec me jako podsecao na mec sa Iznerom u Sinsinatiju 2013. cini mi se. Tada se igralo tri seta, ali ako se izbaci set (drugi valjda) ovo je manje vise preslikan mec.

                            Sa druge strane, Novaka kada je u formi i ima samopuzdanja meceve protiv servera resava kao protiv Iznera u Indian Welsu i Miamiju 2015. godine. Tajbrejk koji se igra dobije, uz jedan fantastican brejk.

                            Postoje i pozitivne stvari. Sto se mene tice bolji i ovako u ovm trenutku nego da nije igrao. Protiv Delpa je pokazao veliku volju, sto je najbitnije. I protiv njega je bio solidan, ali je i Delpo bio dobar.

                            Nadam se boljem zrebu na sledecem turniru. To ce biti jako bitno. Sa Rafinim zrebom, Novak bi verovatno osvojio titulu.

                            Comment


                            • Žrijeb je kriv.

                              Protiv Isnera tad je ličio na igrača, pogodi se takav dan, sad liči na veterana.

                              Delpo bio dobar?

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Žrijeb je kriv.

                                Protiv Isnera tad je ličio na igrača, pogodi se takav dan, sad liči na veterana.

                                Delpo bio dobar?
                                Mozda ne za svoje standarde, ali za protivnika u drugom kolu vise nego dobar. Tada kada je gubio od Iznera nije bio mnogo bolji nego sada. Generalno nisam mnogo nezadovoljan. Sa zrebom koji nije preteski, Novak ce biti favorit na naredna dva turnira. Nece biti lako, ali se nadam slicnom Indian Wellsu kao 2014.

                                Comment

                                Working...
                                X