Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP CHALLENGER TOUR, FUTUERS, JUNIORS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Pametno bira turnire, jaci fjucersi i slabiji celendzeri, ali je kvalitetom bas tanak.
    Njegov peoblem je što je u svakom igračkom segmentu osrednji, a ni u jednom odličan. Ako bi se maksimalno utegao fizoči, mislim da bi našap svoje mesto kao neka manje talentovana verzija Simona, recimo.

    Što se Krajinovića tiče upravo je osvojio novi Čelendžer. Mislim da za njega još ima vremena, tek mu je 25. Ako ke Tipsa uspeo da eksplodira sa 27,28 mislim da i Krajinović to može. Jeste da je mekan, ali mi talenta ne nedostaje, što se vidi po dominaciji u tehnici na turnirima niže kategorije.

    Comment


    • Ma Krajinovic, Laslo i Lajovic su tu negde i svi ce imati slicne karijere.
      Za Milojevica stvarno ne znam, ima visinu i mora dosta da radi u teretani da bi nabio misicnu masu.Ako to uradi, bice i on konstantan top 100 igrac.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Ma Krajinovic, Laslo i Lajovic su tu negde i svi ce imati slicne karijere.
        Za Milojevica stvarno ne znam, ima visinu i mora dosta da radi u teretani da bi nabio misicnu masu.Ako to uradi, bice i on konstantan top 100 igrac.
        Meni delujenda bi mogli obojica da pređu Lajovića. Đere mi deluje psihički stabilno, i kao veliki borac, a Krajinović bi sa ovim mindsetom i napadckijom igrom mogao daleko. Lajović nema glavu ni servis za vrhunskog tenisera, njega izvlači dobar tajming prilikom osnovnih udaraca, iako je strašno jednodimenzionalan.

        Comment


        • Ma nema glavu Dutze, servirao je u sad protiv Kohlija kao Isner u onim planinskim uslovima, kikovi koji se vraćaju iz tribina, pa nije uspio dobiti meč u kojem je bio dosta bolji...ima 5-2 u TBu, na 5-3 najlakši pasing na svijetu koji je promašio i više nije poena osvojio. Da ne pričam da je morao dobiti i drugi set.

          Svejedno, može i on do prvih 50 sigurno
          Last edited by shminka; 06-08-17, 12:35.

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Ma nema glavu Dutze, servirao je u sad protiv Kohlija kao Isner u onim planinskim uslovima, kikovi koji se vraćaju iz tribina. pa nije uspio dobiti meč u kojem je bio dosta bolji...ima 5-2 u TBu, na 5-3 najlakši pasing na svijetu koji je promašio i više nije poena osvojio. Da ne pričam da je morao dobiti i drugi set.
            Mene je taj meč užasno isfrustrirao, pošto je po igri trebalo da rutisnki pobedi, i otvorila bi mu se verovatmo jedinstvena prilika da osvoji jedan turnir. Ipak, sve vreme sam znao da će ga glava sputati, i samo sam čekao sa pukne pod pritužasn, što se i desilo.

            Comment


            • Lajovic je neverovatno napredovao u mentalnom planu, kako god to zvucalo
              Pre je jedinica za choke bila 1 Lajovic, gde su svi ostli mogli najvise da dobace do 0.2Lajovica sad je stvarno napredovao, ali jednostavno nikad nece biti olicenje mentalne stabilnosti
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Duci ima istoriju fantastičnog raspadanja u QF i SF ATP turnira. Od Švarcmana i Majera do Vanija i Kolšrajbera... i još puno primera. Čim oseti da može nešto značajnije da uradi, zaledi se skroz. Njemu to sigurno teško pada, a skroz je fin i vredan momak.
                Last edited by kbk; 06-08-17, 12:52.

                Comment


                • Lagano Krajinovic do titule i nadomak je 100. mesta. Moze li mi neko reci koji se ranking gleda za USO, ima li sanse da upadne direktno u glavni zreb bez kvalifikacija?
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Mislim da nema.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Ne moze, 6 nedelja pre slem se gleda ranking, to je bio kraj jula otprilike
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Fica dobio Rosola u Portorozu
                        koliko bi mu znacilo da udje u top 100 i da se tamo duze zadrzi
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Fica dobio Rosola u Portorozu
                          koliko bi mu znacilo da udje u top 100 i da se tamo duze zadrzi
                          Da baš bi mu značilo... Sad je konačno uśao u lepu seriju

                          Comment


                          • Jos jedan veliki preokret Djere-a, gubio je u 3. setu 0-4 i na kraju pobedio 6-4 Ne moze on bez drame.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Gaske igra celendzer sledece nedelje.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Felix

                                Comment

                                Working...
                                X