Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP CHALLENGER TOUR, FUTUERS, JUNIORS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djere napokon Ch

    osvojena Perudja

    u finalu daleko zanimljivijem od vimbldonskog savladan je uvijek neugodni sljakas Munjoz de la Nava

    Comment


    • veliki Mare se vratio tenisu

      http://www.protennislive.com/posting/2017/3945/qs.pdf
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Piercarlo Coccio hitno da menja zanimanje

        Bravo za Lasla

        Comment


        • Sta je s ovim Tepavcem, retko odvratan igrac, jos od prvim poenom se kara sam sa sobom, psuje i uopste ne postuje protivnika koji u ovom slucaju je njegov zemljak Fica Krajinovic. Bas sramotno ponasanje, a sa druge strane Fica nije niti jedan zbor izustio celi mec.
          OVAKO

          Comment


          • Laslo ljudino, kakva pobeda !
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by MareLFC View Post
              Laslo ljudino, kakva pobeda !
              Večeras od 19h igra polufinale i trenutno je na virtuepnoj listi za ponedeljak 97-mi i ako uspe da uđe u top100 to bi bilo po prvi put u karijeri
              Ajmo Laslo po nove pobede!

              Comment


              • Laslo lagano do finala, i velika sansa da osvoji turnir i bude oko 90-og mesta na atp listi, bravo!
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Fantasticna sezona vec sada.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Sa finalom trenutno ima 91 mesto na listi , a sa titulom bi bio na 87 mestu.
                    Ipak to i nije toliko bitno nego da održi ritam i dalje

                    Comment


                    • Denis Shapovalov osvojio drugu challenger titulu u karijeri.
                      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                      Comment


                      • Kecmanović danas predao u QF pri rezultatu 7-6 3-0. Gledajući njegove mečeve na ovom turniru, primetio sam da je dosta popravio kretanje i da deluje brže i tanje. Bekhend mu je dobar, čini mi. I po snazi i po preciznosti na nivou 100. Tim udarcem drži dubinu, a može da udari i agresivno, čak i iz trka. Sa druge strane, forhend mu je mnogo lošiji udarac. Problem sa tehnikom je taj da je previše otvoren prilikom udarca, kao i da ne pravi dovoljan otklon od lopte, što dovodi do nedovoljnog generisanja snage i čestih plitkih udaraca. Prvi servis mu je solidan, pristojne snage stvorene iz dosta pojednostavljenog pokreta, dok ke drugi servis još uvek na nižem Challenger nivou. Što se tiče glave, borac je, stabilan je psihički odnosno ne pada zbog psihe već nedovoljnog iskustva i tehničke nedoteranosti. Sve u svemu napreduje, i ja ga uskoro očekujem u 100, što on ima sa ovakvom igrom, ako popravi fitnes. Moja procena je da uz veliki rad može bar do Top 20.

                        Comment


                        • Krajinovic bi mogao do kraja godine u top 100, igra odlicno na celindzerima ove sezone.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • U slucaju da danas osvoji titulu ide na odlicno 109. mesto. Samo napred, pa da uskoro popravi ranking karijere.

                            Comment


                            • I Milojević solidnl napreduje.. Trenutno je 156., na rankingu karijere za sada. Mogao bi on bar do karijere Lajovića da dobaci, da bude redovan na slabijim ATP turnirima i GS glavnom žrebu.

                              Comment


                              • Pametno bira turnire, jaci fjucersi i slabiji celendzeri, ali je kvalitetom bas tanak.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X