Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP CHALLENGER TOUR, FUTUERS, JUNIORS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Pa tih 183 nije toliko strašno , a nadam se da ću uskoro moći da ga gledam. Pogotovo što će biti na sve jačim turnirima pa je veća šansa da će moći da se gleda , a i ja se nadam da ću imati više slobodnog vremena

    Comment


    • #77
      Laslo Djere izgubio u finalu challengera.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • #78
        Originally posted by NEMANJA97 View Post
        Pa tih 183 nije toliko strašno , a nadam se da ću uskoro moći da ga gledam. Pogotovo što će biti na sve jačim turnirima pa je veća šansa da će moći da se gleda , a i ja se nadam da ću imati više slobodnog vremena
        To je vrlo fina visina. On tek treba da napuni 18 godina, a ja sam u njegovoj dobi porastao 2 cm do 20-og rođendana. I Nadal je takođe porastao 3 cm, dugo je na ATP sajtu pisalo 182 cm, tako je bilo i za Thiema.
        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

        Comment


        • #79
          To je bas ok visina, ja sam mislila da je nizi, tako mi deluje
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #80
            Originally posted by amnesiac View Post
            Inače je izašao podatak u vezi sa Kecmanovićevom visinom. 183 cm, a to je visina npr. Juana Carlosa Ferrera i Stana Wawrinke, dok je od mladih Casper Ruud toliko visok.
            A razlika izmedju servisa Vavrinke i JCF je ogromna u korist svajcarca tako da to ne mora nista da znaci,bitni su i tehnika i fizicka snaga igraca ali i visina naravno.Gledao sam Kecmanovica nekoliko puta i servis mu je prosjecan,uglavnom sluzi samo da zapocne poen i morace to da popravi.Klasican je igrac sa osnovne linije,dobar u defanzivi ali zna i da napadne kada se ukaze prilika.
            Last edited by DejZ; 05-06-17, 13:11.

            Comment


            • #81
              Originally posted by amnesiac View Post
              To je vrlo fina visina. On tek treba da napuni 18 godina, a ja sam u njegovoj dobi porastao 2 cm do 20-og rođendana. I Nadal je takođe porastao 3 cm, dugo je na ATP sajtu pisalo 182 cm, tako je bilo i za Thiema.
              Zato sam i rekao imaće sigurno lepu visinu, a u zadnje vreme sam pratio po statistici deluje da mu je servis sve bolji

              Comment


              • #82
                Lajović na čelendžeru u Kaltaniseti (Italija) izgubio od Štebea 6:2, 6:2.

                Comment


                • #83
                  Originally posted by rokenroler View Post
                  Lajović na čelendžeru u Kaltaniseti (Italija) izgubio od Štebea 6:2, 6:2.
                  Vrlo loš nastup Ducija

                  Comment


                  • #84
                    Šta tek onda reći za Damira koji je izgubio od Munoz De La Nave.
                    Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                    Comment


                    • #85
                      Niko ne komentariše ulazak šesnaestogodišnjeg Felix Auger Aliassime u finale čelendžera u Lijonu?

                      Comment


                      • #86
                        Sta bre

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Lord Aleksa View Post
                          Sta bre

                          Au!!

                          Pogledao sam ga na youtube-u snimak iz 2015. godine. Ili se mnogo poboljsao od tad ili ne znam, nemam drugo objasnjenje. Jeste dubl dosta drugaciji, ali opet. u svakom slucaju jedva cekam da pogledam taj mec.

                          Comment


                          • #88
                            http://tenisuzivo.com/maldini-ide-u-...profesionalce/
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Weltschmerz View Post
                              Niko ne komentariše ulazak šesnaestogodišnjeg Felix Auger Aliassime u finale čelendžera u Lijonu?
                              A kakvo tek šamaranje majstora u finalu, pozdrav za ClayWarriora, znam da je njegov miljenik.
                              1. Andrey Rublev
                              2. Thanasi Kokkinakis
                              3. Alexander Zverev
                              4. Ernesto Escobedo

                              Renesansa tenisa u 2016 godini.

                              Comment


                              • #90
                                Odavno sam cekao igraca kao sto je FAA,nikada nisam gledao nekog sa takvom kombinacijom talenta i snage a na sve to i jako mentalno stabilnog i smirenog(sa svoje godine pogotovo). Bilo je i ranije velikih potencijala koje je bilo uzivanje gledati ali im je nesto falilo,ovaj momak ima sve stvarno.

                                Servis: Odlican,dosta besplatnih poena a bice to jos i bolje kada dodatno ojaca i izraste...nadam se da nece previse izrasti 194-5 bi bilo sasvim dovoljno.

                                Ritern:Momak pravi brejkove kao od sale,nisu to naravno neki posebno kvalitetni protivnici ali nece mu ovaj
                                segment igre biti mana u karijeri sigurno,voli druge servise da napadne i odmah zavrsi poen.

                                Kretanje:Sasvim dobro...nije Djokovic,Marej ili Nadal ali zna da se brani,igra duge poene i nije mu lako zabiti viner.Napredovace i uvom segmentu sigurno jer je fenomenalan atleta i ima odlicne predispozicije

                                Forhend/Bekhend: Najbolji dio njegove igre,bukvalno se ne zna koji mu je udarac bolji i odakle protivnicima prijeti veca opasnost.Forhend je glavno oruzje kojim diktira poene i stice prednost u razmijenama,moze da ga udara podjednako kvalitetno i ravno i spinom.Bekhend stabilan u defanzivi i ucinkovit u napadu,udara ga jako cisti i rano i pogadja bolesne uglove.

                                Igra na mrezi:Nazalost danas zapostavljen segment igre pogotovo kod mladih igraca i to je slucaj i sa FAA.Velika steta,morao bi cesce da ide naprijed jer stice veliku prednost u poenima tako da ne mora biti Lodra da bi pospremio te voleje gdje treba. Smecevi isto moraju biti bolji,promasio je dosta laganih ove sedmice.
                                Last edited by DejZ; 18-06-17, 15:46.

                                Comment

                                Working...
                                X