Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP CHALLENGER TOUR, FUTUERS, JUNIORS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Komentator je definitivno pobednik.
    Haha

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • #62
      Frances Tiafoe osvojio i treću Challenger titulu.
      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

      Comment


      • #63
        Ova tema je potpuno zamrla.

        Tiafoe je osvojio četvrtu Challenger titulu i to je njegova prva titula van svjevernoameričkog kontinenta (Aix-en-Provence ili Eks an Provans, Francuska). U finalu je pobijedio domaćeg tenisera Jérémya Chardya, popularnog Žaroma
        Eto, nakon 5 uzastopnih poraza u finalima, stigle su i 4 pobjede zaredom, a dvije posljednje su na šljaci što je velika razlika u odnosu na ono što smo navikli od američkih tenisera. Sad treba vidjeti treba li da nastavi sa gomilanjem Challenger titula poput Chunga, ili da se u potpunosti posveti sljedećem nivou.
        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

        Comment


        • #64
          Pa valjda mu je ovo posljednji challenger ako ima iole ambicija. Pokazao je protiv Rogera da moze pristojno da se nosi i sa velikanima.

          Kad bi meni samo neko mogao da objasni sta Chung radi u Busanu, a ne u Rimu..
          Last edited by Velikiajnstajn; 15-05-17, 08:51.
          1. Andrey Rublev
          2. Thanasi Kokkinakis
          3. Alexander Zverev
          4. Ernesto Escobedo

          Renesansa tenisa u 2016 godini.

          Comment


          • #65
            Originally posted by Velikiajnstajn View Post
            Pa valjda mu je ovo posljednji challenger ako ima iole ambicija. Pokazao je protiv Rogera da moze pristojno da se nosi i sa velikanima.
            Vrlo pristojan meč je tada odigrao. Nijesam baš toliko pratio njega kao tenisera, ali na tom meču mi je jedino zasmetala očajna igra na mreži. Jedan volej me je na srce zabolio

            Mladi igrači moraju shvatiti važnost igre na mreži i pogledati kako to radi Nadal koji je "odrastao" na šljaci. Nadal je na vrijeme igrao dublove. Srećom, Saša Zverev shvata da mu je to slabost, pa otud i igra dubl sa bratom kako bi popravio taj segment.
            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

            Comment


            • #66
              NEverovatno je da niti jedan mladi igrac ne zna na mrezi, al bukvalno niti jedan. Ponekad Borna zna da izvadi neki dobar volej, al i on je los na mrezi. Zverev je po meni najlosiji od svih, Tiafoe je takodze kriminalan, Rublev je na svakom udarcu kriminalan, ne samo na mrezi, Rud takodje los na mrezi, tako da nema niti jedan normalan mladi igrac.
              OVAKO

              Comment


              • #67
                Malo da povratim u život ovu temu. Sutra u finalu fjučersa u Turskoj igra Miomir Kecmanović. Jurišamo sutra na drugu titulu
                Nekih 40-tak mesta bi napredovao ako uzme titulu, ali i sa finalom bi trebao ući u 450
                Samo tako nek ide konstantan napredak!

                Comment


                • #68
                  sjutra novo finale u Antaliji, nadamo se novi trofej, pa pravac Rg. osiguran top 400. od maloljetnika samo Feliks ispred

                  Comment


                  • #69
                    Ocigledno je da mu je servis mnogo bolji, ritern je veoma dobar bar na osnovu broja break lopti.
                    Cilj mu je da udje u prvih 250. Cini mi se da ce do kraja avgusta to uraditi.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • #70
                      Laslo dobio Krajinovica u cetvrtfinalu celendzera
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • #71
                        Laslo bi morao uci u prvih 100 ove godine. Ima kvalitet za to.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • #72
                          Samo na sljaci.Cim se zavrsi sezona na sljaci sledi njegov pad, i tako iz godine u godinu.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • #73
                            Laslo Djere u finalu celendzera, bravo
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by cssr View Post
                              sjutra novo finale u Antaliji, nadamo se novi trofej, pa pravac Rg. osiguran top 400. od maloljetnika samo Feliks ispred
                              Već sad ima siguran top400
                              Originally posted by Indigo View Post
                              Ocigledno je da mu je servis mnogo bolji, ritern je veoma dobar bar na osnovu broja break lopti.
                              Cilj mu je da udje u prvih 250. Cini mi se da ce do kraja avgusta to uraditi.
                              Ma nek bude konstantan napredak i što brži i biće to u redu

                              Originally posted by Indigo View Post
                              Laslo bi morao uci u prvih 100 ove godine. Ima kvalitet za to.
                              Sad je sve bliži nadam se da će uspeti, vrlo brzo.

                              Originally posted by MareLFC View Post
                              Samo na sljaci.Cim se zavrsi sezona na sljaci sledi njegov pad, i tako iz godine u godinu.
                              I nije baš išlo tako, ali za šljaku pa i posle RG je može igrati na čelindžerima.

                              Miomir od sledeće nedelje će biti na RG i to kao prvi nosilac tu je i Miladinović o tome ću viśe pisati na RG temi.

                              Comment


                              • #75
                                Inače je izašao podatak u vezi sa Kecmanovićevom visinom. 183 cm, a to je visina npr. Juana Carlosa Ferrera i Stana Wawrinke, dok je od mladih Casper Ruud toliko visok.
                                Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                                Comment

                                Working...
                                X