Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2017. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Role

    sta god uradio dalje na ovom turniru, ja sam prezadovoljna, SF slema, posle pauze od 6 meseci i to sa ovakvom igrom
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Vladane kako to da si vise za odlazak Rogera u nebo sa Slamovima, nego da Rafa osvoji, jesi to Novaka vec otpisao za tih 18 Slamova, pa bolje da proba makar Rafu stic a ne da ovako ostane u sjeni dvojice

      Comment


      • uf ..bas bi voleo da uzme sad..bas ga nisam voleo(rodju), sto zbog face-nesimpaticne, sto zbog Novaka, ali kakav je sampion jbt!! Svaka mu cast, koliko je samo uporan- definitivno je zasluzio da ode kao najveci, bez premca

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Jbt pre 4 meseca ovako se sve Novaku otvaralo na USO, nikad laksi turnir nije imao I on izgubi od Vavrinke.
          Sumnjam da ce Federer prosuti ovu priliku.
          Nije Federer Novak. To je glavna razlika izmedju njih dvojice i glavni razlog sto jedan ima 17, a drugi 12 slemova. I ako je Novak bolji igrac, Federer je igrac koji najbolje na svetu igra sa slabijima od sebe "boranijom" i najbolje koristi prilike koje mu se otvaraju (ispadanje konkurencije). Meni samo nije jasno kako je Marin Cilic uspeo da ga zaustavi na US 2014 - to je jednostavno bio paradoks.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ne znam sto vas cudi njegova igra, covek nije bio povredjen, bio na silent ban-u
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment




            • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Bravo Roge, trebao mu je ovakav meč posle drame sa Kejom, imaćemo bar jednog jednoručnog bekendaša u finalu ako ne i dvojicu što bi bio presedan.
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Nije Federer Novak. To je glavna razlika izmedju njih dvojice i glavni razlog sto jedan ima 17, a drugi 12 slemova. I ako je Novak bolji igrac, Federer je igrac koji najbolje na svetu igra sa slabijima od sebe "boranijom" i najbolje koristi prilike koje mu se otvaraju (ispadanje konkurencije). Meni samo nije jasno kako je Marin Cilic uspeo da ga zaustavi na US 2014 - to je jednostavno bio paradoks.
                  To je tacno. Niko tako lako kao Federer ne dobija losijeg od sebe.

                  Inace, to dva puta nije upalilo. Na USO 2014. i na USO 2009. Protiv Cilica nije imao sansu. Marin je igrao kao lud. Protiv DP je Federer bio boolji igrac, iako je Delpo igrao odlicno. No, Delpo je odbio da se preda. Trazio je od Federera da u 3 seta pokaze da je bolji. Za Rodzera je bio to nesto novo.
                  Last edited by NI; 24-01-17, 10:18.

                  Comment


                  • Kako ruzno izgledaju ovi Stanovi smecevi&voleji, sirovo

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Vladane kako to da si vise za odlazak Rogera u nebo sa Slamovima, nego da Rafa osvoji, jesi to Novaka vec otpisao za tih 18 Slamova, pa bolje da proba makar Rafu stic a ne da ovako ostane u sjeni dvojice
                      Rafa nema sanse protiv ovakvog Federera, treba skinuti kapu i cestitati sweet 18
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Ako bude na jutrošnjem nivou, Vavrinka preskače Federera. A verujem da će Raona sutra da se usere (kako zna) i odigra slab meč. Još ako ga servis ne bude slušao, eto problema.
                        Objektivno gledajući, ovo bi bila i neka moja prognoza. Subjektivno, idemo do 18.
                        Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                        Comment


                        • Kakva dva loba, prvo FH pa onda BH odlican video. Ovo za silent ban nema potrebe komentarisati , stvarno je suvisno. Silent banom dirigujes lopte u coskove terena nikako ogromnim talentom i milionima puta koliko si vezbao to ceo zivot.

                          Comment


                          • Stanko ide po novu GS titulu.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ali se mora priznati da je jako cudno posle onakve sezone i pauze od sest mjeseci vratiti se za mjesec dana na nivo iz 2015. lagano. Nadala su uvijek optuzivali za doping posle pauza, a njemu su uvijek trebali mjeseci posle dugih pauza da se vrati na top nivo. Djokovicu godinama pricaju o dopingu, Sereni, a na kraju dana Sarapova je ta, ona na koju se najmanje sumnja. Samo kod Federera nema nista cudno, oklizne se kupajuci blizankinje i sjebe koljeno, profesionalni sportista, wtf. A nikad u karijeri nista nije sjebao igrajuci tenis 20 godina.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jeste, bio je na silent banu, pre toga je bio Nadal, sad je dosao red na Djokovica...aman vise
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X