Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2017. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa kad ne znam, odgovori mi ovdje da znam da predjem tamo ako se ovdje ne pise vise.
    sigpic

    Comment


    • Fino igra Zverev . Cini se da mu odgovara teren a i loptce dosta brzo lete ..

      Ukapirao Haase da ga treba izvlaciti na mrezu
      Last edited by Maxx-a; 17-01-17, 01:16.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Bas lepo igra Pliskova. Samo tako curo nastavi

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Solidna Belinda skroz, vratila brejk sjajnim riternom, samo servis joj pravio problem. Da vidimo sada...

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Sto se ljubitelji tenisa razbezali...

            Nece valjda Sasa od Hasea da izgubi...

            Fino pokazuje zube Belinda, mlada mozda vise razmislja o beloj haljini?

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Hvala Zilu na nikad mirnijem iscekivanju tipa na Suicide. Odmah se videlo da ce biti laganica, ali sam i posle danasnje igre(koja nije bila specijalna) poprilicno siguran da nece daleko. Uglavnom najlaksi prolaz do sada uz Kirijosa i Svarcmana (ne racunam predaje).

              Comment


              • Zverev totalno pukao i bas se muci. Nije bez sansi, ali sad ce biti bas bas tesko.

                Comment


                • A ja htela Simona da tipujem, al kad sam videla da si se nesto raspisao po tom pitanju, ko da sebe hrabris...odustala za svaki slucaj

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • @ miloolja Ne gresis, stvarno sam se preispitao nekoliko puta i pogledao zreb i rezultate na poslednjim turnirima. Odlucio sam se za Simona zato sto znam Majkla licno sa Fjucersa u Rumuniji i USA pre par godina(isto je godiste kao ja 11 meseci stariji) i sparingovao sam nekoliko puta sa njim i znam da jos uvek ne moze protiv Simona, ali rekoh daj da proverim za svaki slucaj njegove rezultate. Mislim vrhunski je on igrac, samo sto jos nije na ATP nivou. Zverev se vratio u zivot.

                    Comment


                    • Oooo pa imamo i pravog tenisera ovde, nisam to znala.
                      Posto ionako nema nikog skoro, reci nam nesto o sebi.

                      Ipak mlada fokusiranija nego sto je ikada bila u I kolu GS...o haljini neki drugi put.

                      tt
                      Last edited by miloolja; 17-01-17, 02:39.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ja sam vec napisao nesto o sebi na forumu na pocetku, ja mislim. Ali evo jos jednom. Zovem se Nikola. Iz Beograda sam, ali sam ziveo u Madridu od svoje 11. do 16. godine(napunio 18 pre 25 dana), a sad posto treniram tenis profesionalno (igram Fjucerse, pokusavam da sakupim koji ATP bod i neke pare, ali je tesko finansirati, a posto zadnjih godinu dana idem u americku online skolu da bih mogao na koledz koji hocu,) budem ovde tokom zime jer su troskovi treniranja manji, da sacuvam neke pare za turnire (imam neke sponzore ali nedovoljno da mi plate celu godinu akademije i putovanja na turnire, tu treba voditi i trenera i platiti hotel, a ja nisam u stanju da platim da igram po 35 turnira u godini i da putujem na druge kontinente gde je mnogo lakse uzeti ATP poene). Onda kad pocne evropska sezona od aprila do oktobra sam tamo. Moglo je to i bolje da ispadne, ovde sam bio 2. u Srbiji kao klinac odmah iza Kecmanovica koji mi je inace dobar drug i znam ga od 7. godine, ali eto odemo(moja porodica) tamo ne znamo jezik, kome da se obratimo, nisam tad igrao turnire 2 godine, niko me nije znao, posle i nisam isao na juniorske ITF zbog para, i propade mi tako 5 godina. Sad pokusavam ispocetka, MOZDA u septembru dobijem ugovor(ili ako sakupim novac na turnirima da platim pola) od Sanchez Casal akademije u Barsi, koja je uz Bolitijerijevu najveca, pa da probam sve ili nista, jer tamo si konstantno u ritmu i oni tacno znaju sta treba to je u nedeljama bez turnira 4h tenisa na dan 2h dnevno kondicionog i 2h nedeljno mentalni trening. Ako ide onda super, ako ne nista, onda skola i na koledz, pa mozda u buducnosti kao trener. Inace obozavam sport, navijam za Zvezdu i Atletiko koji sam zavoleo zbog drugova, pa onda RM za koji navijam od malena, ali mi je pao na 3. poziciju ostali klubovi me ne zanimaju. Sto se tice tenisa tu je Rafa broj 1. Jednostavno ja sam poceo da treniram tenis 2004. sa nepunih sest godina i sticajem okolnosti sam gledao finale Sopota(Poljska). To mi je bio 1. turnir koji sam gledao uzivo na tribini i 1. i jedini put da sam bio u Poljskoj(nesto preko kluba, da li je bio kamp ili sta vec na 2-3 dana) . To je ujedno bila prva ATP titula za Rafu. Jos se secam protivnika (Acasuso,) rezultata ne, ali znam da je bilo prilicno "lako" mislim da je bilo 2-0 u setovima, ali ne bih se zakleo.
                        Eto to je bilo moje predstavljanje. Pozdrav svim clanovima foruma,

                        Comment


                        • Zverev zavrsio. Karenjo prvi set 6-0. Ocekujem ipak da Polansky podigne nivo igre u 2. setu, a da Pablo pocne da gresi vise.


                          Edit: Dok sam pisao komentar Polanski je napravio brejk na startu 2. seta, ali ne videh kako
                          Last edited by colchonero; 17-01-17, 03:12.

                          Comment


                          • Bravo Sale.

                            Rafa pristojan.
                            1. Andrey Rublev
                            2. Thanasi Kokkinakis
                            3. Alexander Zverev
                            4. Ernesto Escobedo

                            Renesansa tenisa u 2016 godini.

                            Comment


                            • Sta bi sa Salom?
                              Zaboravio izgleda Veliki da mu kaze da on treba da osvoji ovaj turnir. Da osvoji! Ne da ispadne odmah. Mora da se njih dvojica tu nisu nesto razumeli. Uprkos silnoj tehnologiji i komunikacionim mrezama, nesto je zakazalo.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Sta bi sa Salom?
                                Zaboravio izgleda Veliki da mu kaze da on treba da osvoji ovaj turnir. Da osvoji! Ne da ispadne odmah. Mora da se njih dvojica tu nisu nesto razumeli. Uprkos silnoj tehnologiji i komunikacionim mrezama, nesto je zakazalo.
                                Mi smo u drugom kolu, a vi?
                                1. Andrey Rublev
                                2. Thanasi Kokkinakis
                                3. Alexander Zverev
                                4. Ernesto Escobedo

                                Renesansa tenisa u 2016 godini.

                                Comment

                                Working...
                                X