Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2017. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Preterujes Vladane...sta mislis da neko potegne Djokovicevu porodicu ili bilo kog tenisera, kako bi reagovao?

    Sent from my Z3 compact <3
    Pa mi smo pominjali Jelenu bas zestoko, big deal. Ne stavljaj mi rijeci u usta, jer za dijete nisam nista lose rekao. Zaista ne pretjerujem, on je imao katasrrofalnih ljudskih odluka za svo ovo vrijeme, ova danas je jos jedna u nizu
    sigpic

    Comment


    • Glup potez vavrinke, sreća za klizana pa je pogodio u reket ako sam dobro vidio. Definitivno je razbio koncentraciju kod klizana.
      Mada sumnjam da je to bilo namjerno, nije valjda toliko pokvaren
      Last edited by SinisaKun; 16-01-17, 12:16.
      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

      Comment


      • не отвара филм и не видим позицију, али ако је смеч на мреж или размена волеја, сваки тренер учи играча да гађа противника у тело, ту нема одбране,... гледајте браћу Брајан, Ролета и остали који знају да играју тенис...

        играчи то знају и обично окрену леђа...да их лопте не погоди незгодно, а амзе стоје и блеје мисле да ће нешто лепо да се догоди...
        Last edited by Žika; 16-01-17, 12:16.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Maxx-a View Post
          Nije baš da nije bitno u koji deo tela se dobije snažan udarac iz neposredne blizine, osetljiviji na dodir, delovi tela ,veća prokrvljenost okolnog tkiva....
          Htela sam da kažem da je za mene svaki udarac pogrešan u telo....namerni udarac, pogotovu u singlu, iako je diskutabilan i onaj u dublu. Uostalom česte su rasprave tamo.

          Žiko nije to poenta.
          Last edited by miloolja; 16-01-17, 12:15.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Pa mi smo pominjali Jelenu bas zestoko, big deal. Ne stavljaj mi rijeci u usta, jer za dijete nisam nista lose rekao. Zaista ne pretjerujem, on je imao katasrrofalnih ljudskih odluka za svo ovo vrijeme, ova danas je jos jedna u nizu
            Pa normalno da preterujes, udarac koji se desio u zaru borbe uporedjujes sa njegovim nekim privatnim odlukama. Plus, ocigledno je da nije povredio Klizana, videlo se na usporenom snimku da je reket zakacio.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Polako, ovakva podloga odgovara vise i Berdihu i Nisikoriju, pa i Federeru nego Mareju. S tim sto ce se taj cetvrtfinalni eventualni mec igrati sigurno u nocnom terminu pa ce Skotu biti lakse.
              Ne znam da li si gledao jutros Mareja ali nikakav specijalan utisak nije ostavio, onako srednje. Samo sto se Ilija rob ukakio svaki put kada bi imao priliku.
              Federer je do kraja drugog seta za svoje standarde bio prilicno los - nezainteresovan, mlak, ali to ne znaci da nece dici igru.
              Nisikori se bas namucio i to protiv igraca koji nista posebno nije igrao, Marej je igrao koliko mu treba, cini mi se da je mogao da ga brejkne kad mu padne na pamet. Prvi gem je otvorio sa tri neiznudjenje, fokus mu je bio na nuli i opet ni set nije pustio. A podloga uopste nije toliko brza, pogotovo u vecernjem terminu, a svi ti mecevi bi bili u vecernjem terminu.
              sigpic

              Comment


              • Fed u velikom stilu. Najezih se gledajuci neke udarce u zavrsnici seta.
                Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                Comment


                • знам да није лепо, ја сам људима резбијао носеве и аркаде и после ме било срамота, али кад ти тај потез урезан у мозак и у игри мораш да одиграш најефикасније, ја увек окренем леђа, претпостављам да онај зна да игра и шта треба да ради...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by FitnessGuy View Post
                    Fed u velikom stilu. Najezih se gledajuci neke udarce u zavrsnici seta.
                    Imao je bas veliki pad koncentracije tokom 2.seta, ali valjda je sve to ocekivano.
                    Primetno je podigao nivo u 3.setu, samo neka tako nastavi
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Није ми стало да Федерер осваја турнире, само са се појављује, да мало одморим мозак и напарим очи, добим сервама, лепим форхендима, правилним природним покретима при ударцу,,, има шта да се види и научи..
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by SinisaKun View Post
                        Glup potez vavrinke, sreća za klizana pa je pogodio u reket ako sam dobro vidio. Definitivno je razbio koncentraciju kod klizana.
                        Mada sumnjam da je to bilo namjerno, nije valjda toliko pokvaren
                        To meni ne ide u glavu..ta namera. A Kližan se nije okrenuo jer je cela leva strana bila totalno prazna, logično da će tamo da je Stanko tresne, kao što mi se i čini na snimku da je hteo.
                        Što se tiče koncentracije, Kližan se sam ubio u prethodnom svom gemu, kada je umesto da potvrdi brejk i pri rez 40:15 na svoj servis odigrao totalno nerezonski, udarao bez ikakvog smisla i napravio redom 3 neiznuđene i na kraju 1 iznuđenu...tu je izgubio meč, a ne u ovom gemu i kod ovog udarca.
                        Last edited by miloolja; 16-01-17, 12:28.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Nisikori se bas namucio i to protiv igraca koji nista posebno nije igrao, Marej je igrao koliko mu treba, cini mi se da je mogao da ga brejkne kad mu padne na pamet. Prvi gem je otvorio sa tri neiznudjenje, fokus mu je bio na nuli i opet ni set nije pustio. A podloga uopste nije toliko brza, pogotovo u vecernjem terminu, a svi ti mecevi bi bili u vecernjem terminu.
                          Naravno da ce Marej da bude favorit protiv bilo koga od trojice favorita iz drugog dela te cetvrtine, s tim sto nije mogao goreg nosioca izvuci od 5-8 mesta (po sebe) jer je Nisikori svakako sposoban da ga dobije, ne ume on sa njim kao Novak na primer. Zamisli da mu je dosao Cilic ili Tim ili ko je ono jos tu - Monfils .... Nisika mu je najveca opasnost. A takodje od 9-13 i 17+ nosilaca Berdih i Federer su mu najgori. Dobro je po njega sto ce svi oni morati medjusobno da se pobiju dok ne dodju do eventualnog duela sa njim.
                          Bice favorit, ali nikako ne mogu da se slozim sa konstatacijom da je vec u finalu, pogotovo sto znamo da i u drugoj polovini Cilic i Vavrinka umeju i te kako da odigraju na slemu...
                          Vidis kako Federerko polako ali sigurno hvata ritam...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Šta sve Bušar izaziva kod ljudi, mislim znam za muškarce... al zar i ...

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Preterujes Vladane...sta mislis da neko potegne Djokovicevu porodicu ili bilo kog tenisera, kako bi reagovao?

                              Sent from my Z3 compact <3
                              Djokoviceva se poteze godinama, u poslednje vreme kao nikad nikom ranije... tata, devojka, majka, brat, zena... drvece, ljubav, gurui...

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by cacanin View Post
                                Djokoviceva se poteze godinama, u poslednje vreme kao nikad nikom ranije... tata, devojka, majka, brat, zena... drvece, ljubav, gurui...

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                                ja pricam o detetu...
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X