Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2017. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Motivacija Rafe i Fedexa na ovom turniru je pola pobede.
    Kakav bi to mec u finalu bio. Jesam veci fan Rafe ali u tom mecu bih samo uzivao i bilo bi mi drago i da Feki uzme ovo

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Bice pakleno tesko protiv Grigora, strasno igra decko ove sezone, osvoijo titulu u Brizbejnu, evo ga ovde u SF-a.
      Bice tesko, bice samo 3:0 za Nadala.

      Comment


      • Ja bih samo da pozdravim Rafine navijace i clana koji mi je pre neki dan poslao pesmu Jablan na koju sam pre dvije godine zaradio ban zato sto sam uzvratio drugom Azrinom pesmom koja pocinje "Kamo dalje rodjace, iz peska vire krunisane glave, sta to rade, p...e u prasinu.
        V A M O S !!!!!

        Comment


        • Andiamo Rafael!!
          1. Andrey Rublev
          2. Thanasi Kokkinakis
          3. Alexander Zverev
          4. Ernesto Escobedo

          Renesansa tenisa u 2016 godini.

          Comment


          • Čestitke Rafi, biće svakako zanimljivije polufinale sa njim nego sa Milošem
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Haos sta igra covjek, posle tri godine maltene u polufinalu i odjednom sve izgleda tako dobro za njega, ostale musterije u zrijebu i jednorucni BH, iako vjerujem da bi zelio da Vavrinka ispadne sjutra
              Tacno, zeleo bi za svaki sucaj Vavrinku aut, mada nece mu ni on (kao nekima) predstavljati nepremostivu prepreku.
              Opet, Federer ce tesko od svoje glavne musterije sutra izgubiti, tako da cemo najverovatnije imati finale Federer - Nadal, s tim sto ce Federerove sanse biti vece nego ikada. Ponajvise zbog podloge koja mu bas odgovara. Ali se uprkos svemu tome pobednik zna.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ima Federer sansu svakako igracki ali tri dobijena, cijedio bi to Nadal do pet sati, nije on Nisikori
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by jablan View Post
                  Ja bih samo da pozdravim Rafine navijace i clana koji mi je pre neki dan poslao pesmu Jablan na koju sam pre dvije godine zaradio ban zato sto sam uzvratio drugom Azrinom pesmom koja pocinje "Kamo dalje rodjace, iz peska vire krunisane glave, sta to rade, p...e u prasinu.
                  V A M O S !!!!!
                  Svidja mi se tvoj izbor muzike.



                  čini mi se rođače
                  da je standard pokvario ljude
                  jedu govna i sanjare

                  bit će bolje rođače
                  skini medalje i napuni sale
                  ulici trofeja ponestaje snage

                  ostavljene djevojke
                  narkomani i bludnice
                  uzdaju se u tebe

                  blindirani brodovi
                  vozili te na četiri strane
                  zbilja si bio dosljedan

                  i velikodusan rođače

                  raspolagati tuđom mukom
                  nije mala zajebancija
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ma nema Federer ni promil sanse protiv Nadala, al prvo treba doci do taj mec. Da ne bude Grigor-Stan finale pa da pojedemo sve sto smo rekli.
                    OVAKO

                    Comment


                    • хе хе, одпаде и први фаворит турнира, хе хе, батали те приче, још је зелен... ово је практично улаз у финале за Рафу ако изненађењима није крај....
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Izgleda da sam samo ja verovala.
                        Odličan Rafa danas.
                        Nadal podigao nivo igre za danas, a Raonic propustio gomilu sansi u 2. setu... Realno je bilo da uzme jedan set.

                        Comment


                        • Bravo Rafa, sampion nevidjen Posle koliko vremena GS polufinale, na turniru na koji je imao toliko pehova. Ocekujem ga u finale, mada Dimitrov nije lak protivnik za njega ovde.

                          Comment


                          • Rafa je to ljudi...
                            Preveliki šampion
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • ово као да гледам легенде, кад нема Нолета и Ендија....
                              sigpic

                              Comment


                              • Vredno za pomenuti, u Brizbejnu 23 asa Milos i jos milion servis vinera, danas u tri dugacka seta 14 asova. Razlika u riternu evidentna, danas je mnogo blize liniji stajao Rafa i odlicno apsorbirao servise Milosa. Velike zasluge Moji za ovo.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X