Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2017. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je to - to su ti udarci kada god ima priliku on usere. Nije on rob kriv. Jednostavno ne ume.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • A sta bi trebao? Plakat sta ovaj napravi duplu zabranjeno stiskat pesnicu :wthy;: trebas tuguji preci na drugu stranu terena i suosjecat se s covjekom, pa nije proslavljao duplo povicima i sta ti ja znam

      Comment


      • Grisa sve su nade na tebi da nas spasis.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • VAMOOOOOOOOOOOOOS

          Comment


          • Hhahhahah kakav bogalj ovaj Raonic, je l' te nije sramota da igras tenis?
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by MareLFC View Post
              Rafa redovno gubi bitne TBove,isti scenario ocekujem i ovoga puta.
              E pa neces vise,ne moze vise,ovo je taj trenutak,ovo je taj GS!!!
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Strašno. Miloš i Kei najveći chokeri današnjice.
                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                Comment


                • Raonič je bio bolji u 2.setu ali nije izkoristio svoje prilike.

                  Ali još uvijek nije kraj. Treba sad Rafa da ga slomi do kraja.

                  Ajde Rafo zadrži fokus na maksimumu.

                  Comment


                  • Ja nemam reci za ovog Raonica, ali necu da vredjam drvece vise
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Fedovce u soku
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by MareLFC View Post
                        E pa neces vise,ne moze vise,ovo je taj trenutak,ovo je taj GS!!!
                        Budemo iskreni. Rafa nije igrao baš dobro 2.set ali psiha mu je sasvim nešto drugo nego u 2015 i 2016.

                        Rafa nije se ukenjao u vaznim poenima. Podsječa na onog velikog šampion do one krize koja je počela u 2015

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Grisa sve su nade na tebi da nas spasis.
                          Vas samo Stanko spasti moze, ali to vam ne ide u prilog.
                          Ovo je Milosev limit. Moze on da uzme slem ali kada Djokovic, Marej, Federer i Nadal odu u penziju. E tada ce imati pravu priliku. Do tada sve isto, sve po starom. Limit je covek i to ti je. Ja razumem da ne moze sa tom visinom perfektno da se krece, ali da za sve ove godine nije naucio pristojno da riternira u bitnim mecevima, to ne mogu da shvatim. I da ga u najbitnijem trenutku izneveri njegovo najjace oruzje - servis - napravi duplu. To je sve do mocnog sampionskog mentaliteta Milosa.
                          Sta je tu je.
                          Rafo najbolji si svih vremena imas svaki slem najmanje puta dva
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by jacques9 View Post
                            Budemo iskreni. Rafa nije igrao baš dobro 2.set ali psiha mu je sasvim nešto drugo nego u 2015 i 2016.

                            Rafa nije se ukenjao u vaznim poenima. Podsječa na onog velikog šampion do one krize koja je počela u 2015
                            Raonic bio brzi, nije ovaj stigao
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Fedovce u soku
                              Imaju oni drugih problema,ovoga puta mislim ni Mirka im nece pomoci.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by jacques9 View Post
                                Budemo iskreni. Rafa nije igrao baš dobro 2.set ali psiha mu je sasvim nešto drugo nego u 2015 i 2016.

                                Rafa nije se ukenjao u vaznim poenima. Podsječa na onog velikog šampion do one krize koja je počela u 2015
                                Nije stigao Rafa nista specijalno da uradi u TB ovog seta pa ni u celom setu. Raonic obavio sav posao za njega.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X