Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • шта сад мешате Новака у тим постовима? гледали смо полуфинале два супер играча, ја сам предпостављао да ће тобџија да искористи младост и Федову старост, али Фед је искусно и стрпљиво сачекао да се мали залети и занесе у кривини....
    sigpic

    Comment


    • Koju mladost Ziko, Vavrinka ima 32 godine
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Koju mladost Ziko, Vavrinka ima 32 godine
        аууу? кад пре?
        sigpic

        Comment


        • Ja sam zadovoljan, Federer napreduje na listi
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Brate, hoces li se odluciti koji je od mnogih po tebi ipak najgluplji post u istoriji foruma?
            A.V philosophy.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Nadalov problem su oscilacije i to je bolje ovoga puta ali ko garantuje da se nece raspasti bas protiv Dimitrova. U poslednje skoro tri godine je imao vrhunskih meceva, ili vrhunskih par rundi i onda potpuni raspad ni iz cega. Ali sa igrom protiv Raonica sigurno osvaja titulu, to je jasno. Mareja i Djokovica ne bi dobio, ali Dimitrova i Federera sa tim nivoom bi.
              Upravo zbog tih oscilacija se ja bojim, ako ponovi igru protiv Raonica nema problema. Ali, dali moze? I to dva meca zaredom. Za Djokovica nema dileme, za Murraya mozda malo vise sansi. . .

              Comment


              • I Wawrinka je igrao na jednoj i po nozi i umalo okrenuo. Nije to bio onaj top igrač spreman da ide do kraja.

                Rafaelo ujutru igra za titulu i za 4x2 što ga baca na mjesto najboljeg ikad. Dimitrov je na svakoj loptici, igra daleko najbolji tenis u svojoj karijeri i ne bih unaprijed ništa predviđao.

                Comment


                • Vladane, je li pokušavaš da izpehiraš Nadala ili fakat mislis da ce biti tako kako ti kazes?

                  Ja nikad više straha nisam imao od jednog polufinala i finala.Valjda jer se dugo nije desilo..ali ja doduse i nisam objektivan..
                  - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                  - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                  - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                  - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                  - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                  - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                  - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                  - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                  Comment


                  • Dimitrov je masu opasniji po Rafu od Rogera.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • 2014 godine kada je Dimitrov bio daleko gori, a Nadal bolji je imao problema sa njime ovde na AO, bez obzira sto je mec dobio u tre seta cini mi se, a ne pa sada. Za mene krajno neizvestan mec, pogotovo, ako Nadal ne ponovi igru od 1/4.

                      Comment


                      • Originally posted by topspinforehand View Post
                        Vladane, je li pokušavaš da izpehiraš Nadala ili fakat mislis da ce biti tako kako ti kazes?

                        Ja nikad više straha nisam imao od jednog polufinala i finala.Valjda jer se dugo nije desilo..ali ja doduse i nisam objektivan..
                        Ne, ne, sad sam ozbiljan, Niki je jedna od najkorektnijih i najboljih forumasa i s njom pricam ozbiljno, sa nivoom protiv Raonica ne vidim kako moze izgubiti do kraja turnira. Jednostavno to nisu ritern igraci, on nalazi servis kad mu treba, ima odlican FH i dubok i jak, a i BH mu je sigurno stabiliniji nego ovoj dvojici jednorucni. Sad je na Nadalu da zadrzi nivo igre, da ne padne. Sto za njega sigurno predstavlja izazov jer smo vidjeli da mu je konstantnost najveci problem proteklih sezona.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          I Wawrinka je igrao na jednoj i po nozi i umalo okrenuo. Nije to bio onaj top igrač spreman da ide do kraja.

                          Rafaelo ujutru igra za titulu i za 4x2 što ga baca na mjesto najboljeg ikad. Dimitrov je na svakoj loptici, igra daleko najbolji tenis u svojoj karijeri i ne bih unaprijed ništa predviđao.
                          Da to 4x2 bi ucinilo Nadalovu zaostavstinu ogromnom, a pritom bi jos jednom dobio Federera u direktnom duelu i dodatno umanjilo Svajcarcevu. Ali Nadal nema WTF, a mora da ima WTF.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Da to 4x2 bi ucinilo Nadalovu zaosatvstinu ogromnom, a pritom bi jos jednom dobio Federera u direktnom duelu i dodatno umanjilo Svajcarcevu. Ali Nadal nema WTF, a mora da ima WTF.
                            Ma polako doce i to

                            da apsolviramo prvo ovo i 10ti RG :P

                            necu spavat do nedelje nikako.
                            - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                            - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                            - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                            - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                            - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                            - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                            - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                            - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Da to 4x2 bi ucinilo Nadalovu zaosatvstinu ogromnom, a pritom bi jos jednom dobio Federera u direktnom duelu i dodatno umanjilo Svajcarcevu. Ali Nadal nema WTF, a mora da ima WTF.
                              Imacega na kraja sezone
                              OVAKO

                              Comment


                              • btw, sa potencijalnom titulom koji bi bio Rafin rang? Haman 2000 bodova bi dobio...
                                - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                                - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                                - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                                - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                                - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                                - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                                - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                                - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                                Comment

                                Working...
                                X