Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post

    shminka nije nista lose ucinio. Nasalio se. A njegove sale se meni svidjaju.

    Naravno da si Novakov navijac, ali nevjerujes u teorije... Nista strasno. Ja mislim da Novaku odgovara da se Mari zasiti. Da pomisli da je ostvario sve sto moze.

    U medjuvremenu sam rafinirao teoriju, mislim da bi Nadal a jos i vise Federer, bili jednako dobri pobjednici. Mjereno potrebama Novakove karijere. A za Novaka je velika opasnost da ucini tenis dosadnim. U krajnjoj liniji time i njegova motivacija pada. Pobjeda Nadala bi ucinila da svi zeljno iscekuju RG. A pobjeda Federera da svi zeljno iscekuju Uimbldon.
    Nisam rekla da je loše nešto uradio, nemoj da tumačiš više "sporove" između drugih ljudi

    Ma verujem u teorije, zapravo zavisi od teorije, ali ti ne znaš da li bi se Mari zasitio, ni kada, tako da mi je to malo teorijica na staklenim nožicama, zato i ne verujem, a ko zna možda se već umorio i zasitio kao i što ne znamo zapravo uopšte šta je to što bi bilo dobro za Novaka i šta on to krije u sebi, odnosno ima li još neke želje i ambicije u njemu... tako da je u suštini sve drugo nebitno.
    Last edited by miloolja; 24-01-17, 14:57.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Novakov najozbiljniji protivnik ce i ove sezone kao sto je to bio i prethodne biti Endi Marej i zato je Novaku u najvecem interesu da Endi igra sto losije. I naravno u interesu mu je da na slemovima izbegava Stana Vavrinku jer jednostavno ne ume da ga pobedi - ovaj mu je otimao sta god je stigao - bilo je tu i nekih Novakovih pobeda u Melburnu i Njujorku, ali suvise je to riskantna opcija po njega.
      Za Djokovica bi bilo idealno da Marej odigra lose - losije nego sto zaista moze, tj da podbaci ovu sezonu i da mu glavni rivali u finalima i polufinalima budu Rodzer i Rafa. Jer oni njega jednostavno ne mogu da pobede niti ce ga ikada do kraja njihovih karijera dobiti na bilo kom slemu.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Navijački sam baš na ovom slemu očekivao da će doći do finala izmedju Vavrinke i Djokovića i da će Novak probiti tu blokadu i dobiti ga u finalu.
        Last edited by Dekson; 24-01-17, 15:54.
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • Ne mogu da vjerujem da neko moze i da pomisli da Vavrinka moze nesto protiv ovakvog Federera.Medjusobni skor je 18-3 za Federera pri cemu ga je Sten dobijao samo na sljaci,na betonu pogotovo na GS Wawrinka je uvijek bio pregazen.Federer ce ga urnisati promjenama ritma,izlascima ne mrezu,slajsovima ,kao i uvijek Sten nece imati odgovor na tu igru(izuzimam sljaku gdje Wawrinka ima vreman da se namjesta na svoje udarce i natjera Federera na duze razmjene).

          Comment


          • Slažem se sa svim . 3:0 za Rogera kao na US Open-u prošli put.

            Comment


            • Није Федерер тако лакомислен као навијачи, зна он да је Вавринка класа у односу на претходне противнике и да ће ту бити много тешко...

              Рафа и Милош одлучују ко ће бити финалиста...
              sigpic

              Comment


              • Ja imam neki osecaj da Wawrinka nece ni set videti. Mada se necu iznenaditi ako pobedi, vrlo nepredvidiv mec.

                Comment


                • Videlo se sinoc koliko je Stan motivisan,uopste nisam siguran u Rogerov trijumf.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Novakov najozbiljniji protivnik ce i ove sezone kao sto je to bio i prethodne biti Endi Marej i zato je Novaku u najvecem interesu da Endi igra sto losije. I naravno u interesu mu je da na slemovima izbegava Stana Vavrinku jer jednostavno ne ume da ga pobedi - ovaj mu je otimao sta god je stigao - bilo je tu i nekih Novakovih pobeda u Melburnu i Njujorku, ali suvise je to riskantna opcija po njega.
                    Za Djokovica bi bilo idealno da Marej odigra lose - losije nego sto zaista moze, tj da podbaci ovu sezonu i da mu glavni rivali u finalima i polufinalima budu Rodzer i Rafa. Jer oni njega jednostavno ne mogu da pobede niti ce ga ikada do kraja njihovih karijera dobiti na bilo kom slemu.
                    Kao u smislu da Novak nikada neće dobaciti do faze da bi se susreo sa njima, ili?
                    1. Andrey Rublev
                    2. Thanasi Kokkinakis
                    3. Alexander Zverev
                    4. Ernesto Escobedo

                    Renesansa tenisa u 2016 godini.

                    Comment


                    • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                      Kao u smislu da Novak nikada neće dobaciti do faze da bi se susreo sa njima, ili?
                      Kako god, moze i to da se desi, ali oni njega nikada do kraja karijera na slemu dobiti nece. I to je cinjenica. Mogu uopste da ne igraju vise, a budu li igrali obojica ce izgubiti.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Kako god, moze i to da se desi, ali oni njega nikada do kraja karijera na slemu dobiti nece. I to je cinjenica. Mogu uopste da ne igraju vise, a budu li igrali obojica ce izgubiti.
                        Ne slažem se sa tobom, mislim da Novak voli da pomera granice svojih mogućnosti i da pobedi Vavrinku na slemu može da mu bude fina motivacija da zaigra kako ume
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Role dobija prekosutra lagano, Wawrinka baca sve karte na Wimbledon.
                          Roger njega pušta na W, a ukoliko ga ne pusti, Stanko će ga napucati lopticom.

                          Comment


                          • Originally posted by luka View Post
                            Role dobija prekosutra lagano, Wawrinka baca sve karte na Wimbledon.
                            Roger njega pušta na W, a ukoliko ga ne pusti, Stanko će ga napucati lopticom.
                            Haha Mirka će tu odigrati glavnu ulogu,ako uspe da iznervira Vavrinku, kao na nekom turniru mrzi me sad da tražim, Federer će proći a ako ne..
                            Samo se sećam da je Vavrinka izjavio ona stalno nešto dobacuje i viče aut pre sudije.
                            Last edited by Dekson; 24-01-17, 16:29.
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • Originally posted by Dekson View Post
                              Haha Mirka će tu odigrati glavnu ulogu,ako uspe da iznervira Vavrinku, kao na nekom turniru mrzi me sad da tražim, Federer će proći a ako ne..
                              Samo se sećam da je Vavrinka izjavio ona stalno nešto dobacuje i viče aut pre sudije.
                              Na WTF u Londonu
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Vavrinka ima problem sa kolenom, tako da...
                                Finale Rafa i Role kao da je 2007-a a ne 2017-a.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X