Announcement

Collapse
No announcement yet.

Southampton F.C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zar nije Target pokrivao tu poziciju na poslednjoj pripremnoj protiv Borusije jos letos? A mislim da je Stefens u nekoj kup utakmici igrao desno ili gresim? Protiv Brajtona?
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • A zašto je uopšte Cedric otišao na pozajmicu? Ne miriše se sa Ralfom?

      Valeri nije loš, ali je Cedric bolji bek ako ćemo realno. Cedric i Bertrand treba da budu prvi izbor za ving bekove.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by NSG View Post
        Zar nije Target pokrivao tu poziciju na poslednjoj pripremnoj protiv Borusije jos letos? A mislim da je Stefens u nekoj kup utakmici igrao desno ili gresim? Protiv Brajtona?
        Target je levi bek, ako će nam on desnog igrati, onda ne znam. Ako misliš na Stivensa, ni za štopera nije a kamlli za beka.

        Originally posted by z0La View Post
        A zašto je uopšte Cedric otišao na pozajmicu? Ne miriše se sa Ralfom?

        Valeri nije loš, ali je Cedric bolji bek ako ćemo realno. Cedric i Bertrand treba da budu prvi izbor za ving bekove.
        Za Soareša ništa niko nije rekao, dali ga na pozajmicu i to je to. Znam da je Huta odjebao, ali to je i bilo za očekivati, ali zašto Soareša, Boga pitaj.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Hasenhutl u najužen izboru za menadžera meseca, pored Šona Dajča i Ola.

          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
            Target je levi bek, ako će nam on desnog igrati, onda ne znam. Ako misliš na Stivensa, ni za štopera nije a kamlli za beka
            Target je meni odlican bek, tj tek ce da bude. I mislim da nije problem ako odigra desno pa da Valeri Bertrand i Target mogu da popune te dve bekovske pozicije.

            Otkako je dosao novi trener Serdik nema sigurno mesto u timu. Verovatno je sam trazio posle dva meca u ligi koja je poceo sa klupe.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Ne kažem da je loš, ali je levonog, ne znam kako će na desnu stranu. Bertrandov povratak se očekuje protiv Barnlija.

              Soareš je otišao bar u miru, tako da kontam da problema nije bilo, dok je Hut nešto lupao po društvenim mrežama, a lik ne zna gde bije, eno na debiju za Seltu popio crveni kraton.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by NSG View Post
                Target je meni odlican bek, tj tek ce da bude. I mislim da nije problem ako odigra desno pa da Valeri Bertrand i Target mogu da popune te dve bekovske pozicije.

                Otkako je dosao novi trener Serdik nema sigurno mesto u timu. Verovatno je sam trazio posle dva meca u ligi koja je poceo sa klupe.
                Mnogo nelogičnosti u odlasku Cedrica.

                Nije logično da ti levi bekovi igraju desne, dok u timu imaš desnog beka koji igra standardno za portugalsku repku i generalno ima kvalitet za PL. On je iz Svetaca otišao u Inter na pozajmicu. Da je otišao u Milvol, pa da čovek razume. Pogotovo u ovo vreme kad se Sveci bore za opstanak. Da su neki Lester ili Vulvsi, pa da čovek razume. Ne mogu ni gore ni dole.

                I dalje tvrdim da je Cedric najbolji desni bek u timu.

                Jednostavno nešto između njega i Ralfa ne štima izgleda.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Šta god da je, meni i dalje nije jasno zašto pojačanje nije nađeno, tj zamena. Ali sad nema ni veze, šta je tu je, rekao čovek lepo da veruje u ovaj tim, ne sumnjam da ćemo obezbediti opstanak.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Veoma bitan meč danas. Utakmica protiv Barnlija, ekipe koja ima isti broj bodova kao i mi i koja je neporažena na poslednjih 5 mečeva, a takođe ih nismo dobili u gostima na poslednjih 5 mečeva. Obema ekipama neophodna 3 boda da bih se udaljile od zone za ispadanje, tako da očekujem da pršti na sve strane, i nadam se pobedi.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Nadam se da je Hasenhutl shvatio da Stivens nije za štopera. Mučeni Hut ništa gori od njega nije. Ne vredi kad nema majstora Jošide u odbrani. Uz to nova povreda Ingsa, eto zašto nam je trebao i napadač, Ostin je dobar, ali uvek Long ima prednost, iz meni nepoznatog razloga. U svakom slučaju, bar je Jošida vraća za sledeće kolo, a za Danija ćemo videti.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Evo bas utakmice gde je Valeri seo na klupu. JWP igra tog vingera, pravi univerzalac. Svidjaju mi se on i Target, bas mislim da ce biti nesto od njih. Redmond se skroz preporodio. Ovakvom igrom ostajete u ligi, Kardif se mora dobiti naredno kolo i onda posle dva kola potvrditi to protiv Fulama
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Vord Praus je u redu, ali ako mene pitaš Target nam ne sme nikako igrati desnog beka. Redmond rastura kako igra, ali se plašim da će zbog te igre i otići na leto.
                          Biće baš zeznuto sledeće kolo, a plus nakon toga gostovanje Arsenalu, pa onda sa Fulamom, baš opasan raspored. Nadam se da će se Ings oporaviti, Hasenhutl je rekao nakon meča da ne zna kakva je povreda u pitanju, ali da je problem postojao i pre utakmice. Tako da nije siguran za meč sa Kardifom, što sada već znači da će 100% Long igrati, iz Bogu znatih razloga. Nije fer da se Ostinu tako malo vremena daje, i žao mi čoveka, hteo je da ode ovaj zimski rok negde gde će dobiti više vremena, na kraju nije nigde. A voleo bih da jeste, jer ne zaslužuje ovakav tretman da dobija po 7-8 minuta, a jebeni Long igra po čitav meč.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Ne mislim desno, nego inace, kao levi bek, ali vidim da se Bertrand vraca sto znaci njegovu selidbu na klupu. Target je trebao jos sezonu odigrati na pozajmici u Fulamu, on je Jokanu pomogao prosle zime da prebaci Sesenjona napred i ucvrsti odbranu. Kako se samo Jokan mucio prosle sezone u prvom delu dok na zimu nije dosao.

                            U dobroj ste formi, sledece kolo ne smete da izgubite, ne samo zbog bodova nego i zbog duela sa Fulamom. Sa Arsenalom moze svasta biti, sve zavisi kako odigraju protiv Hadersfilda. Bolje za Ingsa da krene sa klupe iako bude skoro spreman, nego rizikovati jos ozbiljniju povredu. Potreban vam je 100% spreman za zavrsnicu prvenstva.
                            A zasto Long pre Ostina, to samo on zna. Mozda Long kida na treninzima
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              Evo bas utakmice gde je Valeri seo na klupu. JWP igra tog vingera, pravi univerzalac. Svidjaju mi se on i Target, bas mislim da ce biti nesto od njih. Redmond se skroz preporodio. Ovakvom igrom ostajete u ligi, Kardif se mora dobiti naredno kolo i onda posle dva kola potvrditi to protiv Fulama
                              Čekaj, logično ti da veznjak igra WB poziciju, dok u timu imaš Cedrica?

                              Može on da odradi posao kad zatreba, ali nelogično je da forsiraš igrača da ti igra van prirodne pozicije kad ne moraš to da radiš. To bi bilo isto kao da mi šutnemo TAA na pozajmicu u tipa Juve i da stavimo Milnera da igra do kraja sezone, i govorimo kako je to super potez. Da imaju neke povrede, razumeo bih, ovako mi je baš nelogično.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Čekaj, logično ti da veznjak igra WB poziciju, dok u timu imaš Cedrica?

                                Može on da odradi posao kad zatreba, ali nelogično je da forsiraš igrača da ti igra van prirodne pozicije kad ne moraš to da radiš. To bi bilo isto kao da mi šutnemo TAA na pozajmicu u tipa Juve i da stavimo Milnera da igra do kraja sezone, i govorimo kako je to super potez. Da imaju neke povrede, razumeo bih, ovako mi je baš nelogično.
                                Polazimo od pogresne osnove. Ja pricam o sadasnjem sastavu i onome ko menja Valerija. Serdik je otisao, slozili smo se da je to kiks i da je trebao da ostane.
                                Naravno da mi nije logicno ali zasluzio je pohvale JWP
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X