Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2016/17 DECEMBAR/JANUAR

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav raspad Knicksi, otišao im Rose a nije se javio, nemaju pojma gdje je lik.

    Comment


    • Rose je imao nekih porodicnih problema, pa je odma skocio do Chicaga, ali se nikom nije javio.

      Comment


      • Šta bi bilo danas? Sva trojica kandidati za MVP.

        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment




        • Morao sam da sačekam klip, kakav pas

          Generalno mnogi bolji Turner, ono što je igrao na početku sezone je bilo baš tanko

          Comment


          • Knicksi opet gube u poslednjoj sekundi a vodili 10 razlike na nekoliko minuta do kraja. Em sto nista ne znaju em sto nemaju srece. Mislim da je ovo 4.put ove sezone da gube utakmice kad tabla pocrveni a lopta bude jos u vazduhu Pozingis sam kao duh baca airball na 5 sekundi pre kraja i otvara kontru sixersima .

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Čudovište

                Ima li dovoljno glasova za prvu petorku na All Staru?

                Comment


                • Originally posted by Rondo9 View Post
                  Страшан је играч. Много потцењен.

                  Comment


                  • Novi presjek.

                    Nikola Jokic #NBAVote

                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Jbt, pa nece valjda Zaza u prvu petorku Zapada. Kako ide uopste racunica, ne vaze samo ovi glasovi ? Ako nista, drago mi je zbog Giannisa.

                      Inace, nasali se Jokic sa Pacerima, skoro triple double uz naravno par strasnih asistencija.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ја мислим да се само гласови навијача важе за прву петорку. И треба да буде, када навијачи бирају. Вејд више гласова од ДеРозана и Томаса, Кари више од Вестбрука. Дебилно је да навијачи бирају.

                        Comment


                        • Valjda ce treneri izabrati dobre klupe ako nista drugo. Ima jos par dana za glasanje ali ne vidim kako se nesto na Zapadu moze promeniti.Na istoku ima jos sanse.

                          P.S.Moze li mi neko samo objasniti da li ulaze u startnu petorku prvih 5 sanajvecim brojem glasova navijaca ili 3 frontcourt i 2 guards-a?
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • 3 frontcourt i 2 guarda.

                            Ove godine glasovi navijača donose 50%, ostalih 50% ide od trenera i samih igrača. Mislim da to važi i za prvu petorku, ali nisam siguran. Logično bi bilo, pošto su do sada navijači odlučivali samo prvu petorku

                            Comment




                            • sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X