Announcement

Collapse
No announcement yet.

2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sve je uvek moguće, iako je staza užasna nadam se da će biti napeta trka. Brazil je ponovo dao trku koja je predostojna završnice, tek da je zaista i bila...

    Comment


    • #17
      Samo da sutra ne bude dosadna trka, da mercedes ne ode na preko 5 sekundi, jer tako nema zabave i uzbudjenja. Ako bude knap ko zna sta ce se desiti sa Nikovom glavom(mozda maestralno odvozi, ne iskljucujem tu opciju). Luis uz ovakvu voznju i malo srece ima cemu da se nada. LH44!

      Comment


      • #18
        Samo 5 sekundi? Previše optimistično. Ide to lagano preko.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • #19
          5s posle 3 kruga će biti prednost...

          Comment


          • #20
            Znam i ja da je mercedes jak, samo kazem da je to ono sto treba Luisu da ima bilo cemu da se nada(osim naravno ako Niku otkaze bolid, ali to bi bilo bezveze).Nebitno kako dodje do toga- usporavanjem tempa, greskom u pit stopu, izlaskom sigurnosnog auta ili samim njegovim greskama, ali to je otprilike neka granica na kojoj ostali moraju da budu od Rosberga, da ne bude dosadno sto se titule tice.

            Comment


            • #21
              Osvoji li Rosberg titulu, neću reći nezasluženo, ali onaj Hamiltonov kvar u Maleziji...
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • #22
                Originally posted by Tarantula View Post
                Osvoji li Rosberg titulu, neću reći nezasluženo, ali onaj Hamiltonov kvar u Maleziji...
                I Mađarska 2008. se jednom morala naplatiti.

                Comment


                • #23
                  I Brazil iste godine. Ha šta da se radi, to je sport.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Tarantula View Post
                    I Brazil iste godine. Ha šta da se radi, to je sport.
                    Brazil uopšte nema nikakve veze sa Malezijom ove godine, on nije uopšte sporan u nijednoj debati o sezoni 2008. U Maleziji je precrtana scena iz Mađarske.

                    Comment


                    • #25
                      Nema veze da. Ali kažem Glock ga je namjerno propustio i time je i osvojio titulu.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • #26
                        Nećemo sad ići u krajnosti, držimo se činjenica.

                        Comment


                        • #27
                          Kad se setim tog Brazila, poceo sam da pratim sport jako rano vec sa tri godine, a poceo da treniram tenis sa 4(sad vec skoro punih 14 godina) zato sto dolazim iz sportske porodice(deda sa majcine strane mi je igrao u OFK i bio deo sampionske ekipe, a otac mi je bio jedan od najboljih juniora u zvezdi dok nije s***ao koleno.) A posto nisam isao u vrtic stalno sam gledao sport na tvu i bukvalno me je skoro sve interesovalo. Tako da mi je F1 zapala za oko jos pre skole negde 2004. sa 6 godina. Te godine sam se vise upoznavao sa F1 i nisam imao favorita. Posto sam 2005. po prvi put otisao u Spaniju naravno navijao sam za Alonsa te 2 godine. Onda je presao u Meklaren i od prve trke sam zamenio omiljenog vozaca, njegovog timskog kolegu. Ali nacin na koji im je Kimi uzeo titulu te godine, je meni nacinio da celu 2008. navijam za bilo kog drugog. Onda je dosao Interlagos,kisa je pocela da pljusti, Masa vodio i imao titulu u rukama. Njegovi su vec slavili titulu kada je prosao kroz cilj(jedna od najupecatljivih scena), a onda je Glok (namerno ili ne nije bitno, ne ulazim u to) izgubio skoro 20 sekundi i u tom trenutku je bespomocni Luis postao najmladji prvak u istoriji. Kada bi Abu Dabi doneo pola napetosti mislim da bi svi bili srecni. Mislim da to zasluzuju i vozaci i navijaci, jer mnogo se u poslednje vreme prica o losoj F1, a ako Abu Dabi ima tu cast da bude zavrsnica sezone, voleo bih da danas vidimo jednu odlicnu trku. Izvinjavam se ako sam nekoga smorio ovim postom.
                          Last edited by colchonero; 27-11-16, 00:43.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Bastia33 View Post
                            I Mađarska 2008. se jednom morala naplatiti.
                            A tek Singapur te godine...

                            Originally posted by Tarantula View Post
                            Nema veze da. Ali kažem Glock ga je namjerno propustio i time je i osvojio titulu.
                            Propustio je Glock tonu ljudi na tom krugu jer bukvalno nije imao nikakvo prianjanje...

                            Comment


                            • #29
                              To nije razlog da se skloni sa idealne linije u poslednjoj krivini...., pa nije ga propuštao za ceo krug
                              Neki (pravi) vozači i kad ih zaobilaze za krug ne ostave toliko prostora...., hteo sam televizor kroz prozor izbaciti
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • #30
                                Lujo definitivno malo sporije vozi, napeto za sad...

                                Buttonu stradalo prednje oslanjanje, donje vođice... Udario je jako u jedan ivičnjak, baš šteta za završetak karijere.
                                Last edited by Vanja #66; 27-11-16, 13:27.

                                Comment

                                Working...
                                X