Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2017. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajd Novace nemoj ponovo da ti protivnik igra mec zivota, zapni malo

    Послато са Tab2A7-20F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Meeehhhh bh

      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Novakovi mečevi kao po indigu preslikani. Posle razbijanja u prvom setu sledi opuštanje i borba za konačnu pobedu.

        Comment


        • Dobar je Djokovic,polako postaje drugi favorit za Vimbldon,samo deda je ispred njega trenutno.

          Comment


          • ....

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Novakovi mečevi kao po indigu preslikani. Posle razbijanja u prvom setu sledi opuštanje i borba za konačnu pobedu.
              Ne znam sto bi bilo sta slikali po meni.

              Statistiski gledano ne deluje lose al ne mogu da sudim jer nisam gledao.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Novakovi mečevi kao po indigu preslikani. Posle razbijanja u prvom setu sledi opuštanje i borba za konačnu pobedu.
                To je jedan od dva problema koje Novak trenutno ima. Nagli pad igre jednom kad je pokazao da je bolji. U prvom setu je bio stari Novak a u drugom je brljavio. Jedan statistika to odlicno pokazuje.

                U prvom setu je Novak dobio 83% poena na svoj 2. servis, a u drugom 33%.

                Drugi problem je sto mu igra pada kad je rezultatski tijesno.

                Comment


                • Samo da ne pobrljavi previse, da se uzme ova titula i dobije nešto samopouzdanja. Pa nekako graditi put ka staroj formi na tim temeljima. Dosta su to klimavi temelji ali bi svakako ova titula posle pola godine mnogo značila.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Dobar je Djokovic,polako postaje drugi favorit za Vimbldon,samo deda je ispred njega trenutno.
                    Mozda drugi ali ako ne bude igrao Nada. Ako Rafa bude ucestvovao, onda je on svakako prvi, pa tek onda "Deda", pa Nole mozda posle njega. Ali samo mozda.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Mozda drugi ali ako ne bude igrao Nada. Ako Rafa bude ucestvovao, onda je on svakako prvi, pa tek onda "Deda", pa Nole mozda posle njega. Ali samo mozda.
                      Nisi ozbiljan Sandu,ne mislis ti ovo sto si napisao,iako znajuci tebe nikad nisi ironican i uvijek si ozbiljan u svojim tvrdnjama,ali sad se malo salis,ajde priznaj.

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Beše ovo može da se gleda na youtube live strimu? Može link?

                          Comment


                          • Dje ces na Putina Medjedu
                            sigpic

                            Comment


                            • Jaooo evo Vladana...gleda Novaka

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Rešio Novak da se uozbilji. Ne poklanja već uzima brejk na startu...Idemo...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X