Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2017. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zile90 View Post
    To je to ljudi,ja sam svjoe odradio,cestitke Novaku,a mi se vidimo kada izbacim novi cover za par dana. Jedno pitanje za sve ovde na forumu,pod uslovom da me ne iskulirate.Sta mislite,jel ovo najbitnija Novakova 250-ca u karijari i najbitnija "mala" pobeda u karijeri?
    Pre svega... Bravo Nole!
    Posle prve titule mozda I jeste jer ce mu ova mnogo znaciti. Povratak na pravi put sto bi se reklo I stavljanje stvari na svoje mesto.
    Ali ipak ne treba leteti, samo polako.

    Ipak, nevoljno se slazem sa MareLfc, samo da se Vavrinka izbegne.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Pobede na 250.. Za mene ona protiv Nadala u Monte Karlu..

      Comment


      • Teško da če neka 250-ka biti toliko važna za dva prvoplasirana tenisera. Marej fantastičan, pun snage, mentalna gromada.....šta već nije. Novak ništa od svega navedenog a pregazi ga ko plitak potok. Ovde ...lud zbunjenog

        Comment


        • кекећало, мекећало, за мене је прасећина.....
          sigpic

          Comment


          • ма ако треба још један сет да се игра, кућа части....

            каки бекенди, серве, форхенди, волеји, смечеви? инат је српска техника, кад се упали, бежте ноге усраћу вас...
            Last edited by Žika; 07-01-17, 19:03.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Unofficialpage View Post
              A šta to bolje Nole može? Odlično servirao, fh odlično radio, kao i bh, smash nikad bolji, kretanje dobro. Jedino fizička sprema.
              Moze bolje naravno, moze da jos vise na zilet igra i da se vraca kao masina, da sto vise nervira protivnike i hejtere.

              Da, 4 promasena smeca!

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Djokovic is 58-3 against other Big 4 members when winning the first set
                For comparison, Federer is 41-17, Nadal is 49-7, and Murray is 22-11.
                ..
                ..
                I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Zile90 View Post
                  To je to ljudi,ja sam svjoe odradio,cestitke Novaku,a mi se vidimo kada izbacim novi cover za par dana. Jedno pitanje za sve ovde na forumu,pod uslovom da me ne iskulirate.Sta mislite,jel ovo najbitnija Novakova 250-ca u karijari i najbitnija "mala" pobeda u karijeri?
                  Ne znam dal je najbitnija ali 100% sam siguran da mu je najdraža. Dokazao je pre svega sebi a i ostatku teniskog sveta da je još uvek No.1

                  Comment


                  • мени је важна, осам месеци гледам његову декадентну игру у којој приказује само слабости и даје наду многима да могу да га победе.... најзад је стегао зубе, направио крволочну фацу, како год да удари лопту ружно њу мора ментално да убаци где пожели и ту енергију осећа противник, паралише се и никаква му техника не помаже, крај му се зна... то је тај Новак, правак света, планете и све остало што су навијачи смишљали... Ноле задржи тај адреналин и опет ће сви да се предају још у свлачионици!!!
                    Last edited by Žika; 07-01-17, 19:20.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by cacanin View Post
                      Moze bolje naravno, moze da jos vise na zilet igra i da se vraca kao masina, da sto vise nervira protivnike i hejtere.

                      Da, 4 promasena smeca!

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                      U suštini uvijek može bolje ali teško da puno bolje može. Ovo večeras je bilo vrhunski sa obe strane, igrali su blizu svog maksimuma. Sumnjam da bolji meč između ove dvojice može biti. Nole je bio baš agresivan, fh je funkcionisao odlično, servirao je odlično. Sve u svemu odličan meč je odigrao, ovo blizu njegovog maksimuma. Nole i Andy su trenutno igrači iz druge dimenzije.

                      Za te promašaje, imao je dosta smash winnera, puno ih je izvodio pa je 4 promašaja dobra brojka za broj udarenih smash udaraca.
                      Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                      Comment


                      • Originally posted by Unofficialpage View Post
                        U suštini uvijek može bolje ali teško da puno bolje može. Ovo večeras je bilo vrhunski sa obe strane, igrali su blizu svog maksimuma. Sumnjam da bolji meč između ove dvojice može biti. Nole je bio baš agresivan, fh je funkcionisao odlično, servirao je odlično. Sve u svemu odličan meč je odigrao, ovo blizu njegovog maksimuma. Nole i Andy su trenutno igrači iz druge dimenzije.

                        Za te promašaje, imao je dosta smash winnera, puno ih je izvodio pa je 4 promašaja dobra brojka za broj udarenih smash udaraca.
                        Apsolutno!

                        Imao je 14:4 na smeshevima. To je 78%. Ne treba bolje od toga.

                        Medjutim, moze, pa i mora, da popravi drop volej.

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Moze bolje naravno, moze da jos vise na zilet igra i da se vraca kao masina, da sto vise nervira protivnike i hejtere.

                          Da, 4 promasena smeca!

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                          Kriva sam, priznajem.
                          To me je danas prijatno iznenadilo.
                          Obično je Noletu smeč problem, a danas je bio odličan.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Apsolutno!

                            Imao je 14:4 na smeshevima. To je 78%. Ne treba bolje od toga.

                            Medjutim, moze, pa i mora, da popravi drop volej.

                            Ne znam koliko je i imao tih udaraca danas, to je možda jedini segment koji nije baš funckionisao najbolje ali sve ostalo je bilo na vrhunskom nivou.
                            Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                            Comment


                            • Originally posted by Unofficialpage View Post
                              Ne znam koliko je i imao tih udaraca danas, to je možda jedini segment koji nije baš funckionisao najbolje ali sve ostalo je bilo na vrhunskom nivou.
                              Nije ih imao puno ali ih je imao u kriticnim trenutcima. Ja se mogu sjetiti 4. Andi bi isti tip situacija odlicno odigrao. On absorbira snagu udarca i loptica jedva odskoci kad predje mrezu. Jedino je Novakov volej kad hvata protivnika na krivoj nozi vrhunski. Ali tu ne presudjuje tehnika nego citanje igre.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Nije ih imao puno ali ih je imao u kriticnim trenutcima. Ja se mogu sjetiti 4. Andi bi isti tip situacija odlicno odigrao. On absorbira snagu udarca i loptica jedva odskoci kad predje mrezu. Jedino je Novakov volej kad hvata protivnika na krivoj nozi vrhunski. Ali tu ne presudjuje tehnika nego citanje igre.
                                Iskreno, ne sjećam se tih udaraca. Odlična analiza, slažem se sa svim napisanim, jednostavno obojica su vrlo blizu svog maksimuma i kad bi ovako stalno igrali to bi bili odlični mečevi.
                                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                                Comment

                                Working...
                                X