Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2017. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od 6:2 u tb, Verdasco je zadržavao suze, jer je znao šta će se dogoditi Čak ni na *7:6 nije vjerovao da će dobiti

    Comment


    • Meč čudnog toka ali samo za one koji ne poznaju Nanda.
      Nando iznenađujuće stabilnog servisa i naročito bekenda.
      Novaku treba ovakav meč ali samo sa pozitivnim ishodom.
      sigpic

      Comment


      • Kao sto su neki napisali. Verdasko krajem 2.i pocetkom 3.seta pokazao zasto nije uspeo da postigne mnogo vise. 5 mec lopti nije iskoristio u taj brejku od toga 3 na svoj servis, da bi u 1. gemu 3. seta uzeo gem sa nulom. I ne to nije zato sto je "stisao" u Taj brejku a posle se opustio, nego Verdasko ima mentalni problem. Suvise je ovakvih situacija bilo u njegovoj karijeri da bi bila slucajnost.

        Comment


        • како онај Пепе није милионер поред оваквих пацијената?
          sigpic

          Comment


          • Verdasko bi onaj FH na 7:6 u taj brejku pogodio u 9/10 slucajeva da je bilo recimo 2-2 u gemovima i 15-0.

            Comment


            • 35% osvojenih poena na svoj drugi servis
              37% osvojenih poena na Verdaskov drugi servis
              Bolji Spanac statisticki iako to ne znaci mnogo kad se gleda sira slika.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Nije se namjestio dobro na njega, previše je požurio. Vjerujem i da je oči zatvorio
                Teško je zabiti viner u tenisu, kada prije izvođenja udarca, u glavi već vjeruješ da ćeš promašiti.

                Šteta je što će njegova karijera biti upamćena uglavnom po tragikomičnim porazima, da je bilo glave mogao je puno više.

                Comment


                • Veseli me što je poslije ovog meča još jedan pacijent na terenu. Malo blaža dijagnoza nego u Verdasca, ali je ipak pacijent.
                  Doduše Berdych je komplekse dobio uglavnom zbog Novaka, dok Verdasco nije birao kada i protiv koga se izblamirati.

                  Sve na stranu, Andy nije uvjerljiv, meni on djeluje kao da se još nije oporavio od prošle sezone, da su mu noge jako teške. Iako je razumljivo za početak sezone.
                  Poenta je da ga Berdych može jako namučiti, vjerujem i iznenaditi. Mora se Andyu vratiti onaj prošlogodišnji Bercy

                  Comment


                  • Šteta što nije dobio, zaslužio je titulu, Nole će imati šanse još da osvaja a Nandu su ovo zadnji trzaji.
                    Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                    Comment


                    • промени даску у глави...
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovo Nando okrece, zasluzio je titulu . Strasan mec igra odavno bolje nije odigrao, sve je pogadjao, jako i precizno.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Očekivano, protiv Novaka imaš jednu šansu i ne iskoristiš je gotovo je. Nole ne djeluje dobro, može ova pobjeda podići samopouzdanje ali ne treba se previše zavaravati, pobjeda na račun lude glave Nanda, uz dužno poštovanje.
                          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                          Comment


                          • Verdasku nema oporavka posle izgubljene već dobijene partije. Kao prvo mislim da više ne može da ponovi tenis ko danas, kao drugo, onih 5 meč lopti dugo će ga mučiti.

                            Comment


                            • Srce sampiona je ponovo tu
                              Ovako nesto je trebalo Novaku...
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Originally posted by Unofficialpage View Post
                                Očekivano, protiv Novaka imaš jednu šansu i ne iskoristiš je gotovo je. Nole ne djeluje dobro, može ova pobjeda podići samopouzdanje ali ne treba se previše zavaravati, pobjeda na račun lude glave Nanda, uz dužno poštovanje.
                                Normalno da ne deluje dobro, 3 mec u sezoni.
                                Tek ce dizati nivo, ne treba se zavaravati da je ovo blizu njegovih mogucnosti.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X