Announcement

Collapse
No announcement yet.

London 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko srece za Tima, a apsolutno je nezasluzuje ( Kada neko odservira dve duple na 6:3 u tajbrejku on ne zasluzuje srecu)
    Last edited by 147; 13-11-16, 15:18.

    Comment


    • Originally posted by pedja5000 View Post
      Koliko srece za Tima, a apsolutno je nezasluzuje ( Kada neko odservira dve duple na 6:3 u tajbrejku on ne zasluzuje srecu)
      To znači da još mora da jede pasulja i to bez mesa, vegetarijanskog
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • Koliko je hrabriji Thiem u nekim momentima.

        Comment


        • E moj Nole...

          Sent from my LG-D290 using Tapatalk

          Comment


          • Bolje da nije dolazio ovde.Imace tri poraza...Mucno je ovo vise gledati

            Comment


            • E, šteta. Ali mislim da će Tim sada da padne.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Zalosno i tuzno, nazalost to je njegova surova realnost.

                Comment


                • Бламажа се наставља! Наш љубавник ако Тима не може да победи онда неће никога.. туга...
                  sigpic

                  Comment


                  • Nema od Novaka ništa ni ovom turniru. Nema te razlike u kvalitetu, čim je gusto on izgubi poen. Mislim da ni on više ne veruje u svoje udarce.

                    Comment


                    • Neverovatno, ali stvarno, Novak previse setova Gubi u poslednje vreme u kojima ima puno sansi. Evoga Pralica kaze kvalitetan tenis ? Preteruje. Tri duple u tajbrejku je napravio Tim i Novak to nije iskoristio. Rekao sam da ne zasluzuje srecu Tim, ali i Novak je ne zasluzuje vise od Tima.

                      Sve vreme sam ocekivao raspad Tima, pogotovo sto u poslednje vreme igra ocajno. Ali, krenuli su da se sile igraci protiv Djokovica. Nadam se raspadu Tima posto sumnjam da Novak moze mnogo da podigne igru.

                      Novak je motivisan kada je bitno, ali problem je sto on ne shvata koliko je bitno kada je 0:30 na servis protivnika.
                      Last edited by 147; 13-11-16, 15:29.

                      Comment


                      • Tim je previše grešio iz FH-a i Nole to nije iskoristio
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Tišina!!
                          Sažvakaćebga nole u 2. i 3.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by pedja5000 View Post
                            Koliko srece za Tima, a apsolutno je nezasluzuje ( Kada neko odservira dve duple na 6:3 u tajbrejku on ne zasluzuje srecu)
                            Djokovic je zasluzuje jos manje jer igra previse konzervativno.Dobar mec za pocetak turnira...Tim me je prijatno iznenadio agresivnom i hrabrom igrom...on mora tako da igra je mu kretanje i defanziva nisu na najboljem nivou.

                            Comment


                            • Ma ne igra nista Tim posebno, to je njegova stanadrna igra ali Novak je daleko ispod svog nivoa.

                              Comment


                              • Ceo set bolji, +5 UE i W i ode set i tako gomila setova a pogotovo ove godine...
                                Nema dalje, ko ga kune ne dangubi!

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X