Announcement

Collapse
No announcement yet.

London 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nov si ovde druze pa ne znas, dodje on posle svakog Novakovog poraza - da se sladi.
    Sta ce rob, nema drugu zanimaciju.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ehhh Prle, Prle, čovek koji toliko mrzi Novaka Đokovića, ne može mene da gotivi nikako... pusti te priče i glupe fraze, nego drž' se svog potrala i ti i svi ostali...
      Last edited by miloolja; 20-11-16, 21:01.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
        Endi igra svoj tenis koji igra vec deset godina. Jednostavno mu je lakse psihicki izaci na kraj i sa ostalim igracima kad zna da su Novak, Rafael i Roger potroseni igraci.

        Zverev ce ovo sve preslusavati naredne sezone.
        Prebaci Sašu onda u opisu, sa fenjeraša na lidera
        Rubljevu treba još par godina da prestane biti labilan, Kokinakis je vječno ozlijeđen, a Bornu muče ljubavni jadi.
        Ja mislim da će ih Ruud sve za par godina potamanit. Do tad Dominator.

        Comment


        • Mari s nabačenom mišićnom masom je neutralisao Noletove pokušaje. Napredak u igri se zasniva na
          servisu,
          Jakom i preciznom FH
          Nole nije imao s čim da pripreti

          Mari je bolji (jači) videćemo da li je konstantan


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Aj bar da ima sa necim da podjebava pa i da razumijem. Vec podjebava sa Marejem koji pobijedi Djokovica tu i tamo na nekom mastersu.

            Ti ljudi koji ovo rade nisu bas uredni.

            Comment


            • Ja sam mislio da je ovaj Prle vrsni poznavaoc tenisa i da iskazuje poštovanje prema svemu što je jedan od najboljih ikada, Novak Djoković učinio, kada ono totalno suprotna osoba od očekivanog..

              Ajmo Novače za iem boga, ne poklanjaj više i nastavi sa dominacijom da se miševi kao dotični vrati u rupicu..

              Comment


              • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                Endi igra svoj tenis koji igra vec deset godina. Jednostavno mu je lakse psihicki izaci na kraj i sa ostalim igracima kad zna da su Novak, Rafael i Roger potroseni igraci.

                Zverev ce ovo sve preslusavati naredne sezone.

                Zverev ako uzme jedan turnir iduce sezone nek se lupa nogom u guzicu.

                U teskom kanalu je tenis, u teskom kanalu
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by 7eleven View Post
                  Mari s nabačenom mišićnom masom je neutralisao Noletove pokušaje. Napredak u igri se zasniva na
                  servisu,
                  Jakom i preciznom FH
                  Nole nije imao s čim da pripreti

                  Mari je bolji (jači) videćemo da li je konstantan


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Marej je odigrao jedan prosecan mec sto je bilo dovoljno za ovakvog Novaka, moze on i bolje od ovog ali Novak je bio kriminalan. Marej u prvog gemu meca napravi 2 duple greske, ne ubaci nijedan prvi servis sem jednog asa i Novak ne napravi brejk. Masu loptica je iz cista mira izbacivao u aut ili mrezu, retern nije ni postojao. Mec za zaborav.

                  Comment


                  • Uostalom, Marej nije nikada imao ni blizu ovako dobru sezonu kao Novak sto je imao ovu. A Djokovic je vec dva puta imao uspjesnije sezone od ove. Toliko o tome i uporedjivanju njih dvojice. Meni kao navijacu Novaka masu bitniji AO i RG u ovoj sezoni nego prvo mjesto koje je preglupo ispustio, ali ponavljam licno mi je svejedno za prvo mjesto, hocu samo GS-ove sada.

                    Comment


                    • Originally posted by Prle!
                      U duhu fair play odnosa koji su na ovom forumu oduvijek vladali, osjećam dužnost da čestitam Novaku na zasluženom drugom mjestu. Pri samom fotografisanju kod dodjele pehara, bilo je primjetno koliko mu tacna kao simbol drugog mjesta i gubitnika u finalu bolje stoji. Tim prije što je definitivno najbolji 'gubitnik' kojeg je tenis ikada vidio, pokazavši to nebrojeno puta svojim ljudskim čestitanjem protivniku nakon poraza, uključuući i pozdrav nakon večerašnjeg meča. Upravo zbog toga mu i pristaje da što češće gubi u završnicama velikih turnira, a imajući u vidu posljednjih nekoliko mjeseci, zasluženo drugi teniser svijeta ide ka tom putu

                      Kada je riječ o finalu, yebiga, zbog eksplicitnih scena nasilja teško je očekivati hihglihts na youtubeu u skorije vrijeme, tako da ako neko naleti na snimak meča, neka proslijedi na PM.

                      Bilo je lijepo družiti se sa vama ove sezone, lijep pozdrav i čujemo se dogodine. Posebno pozdravljam kolege Sandugpa, Vladana, Notu, @NI-a i naravno Olju, koju, iako sam razočarao sa nekoliko zadnjih postova, ja i dalje mnogo gotivim. Živjeli.

                      'Na tronu može biti samo jedan'.
                      Jako kvalitetan post, čak i pismen što je iznenađenje s obzirom od koga dolazi. Nadam se da neko nije imao više od pola sata posla da ispravi sve greške, bar ga počasti ko god bio. Morao sam quote da bude i na narednoj stranici, šteta je ne pročitati analizu uvijek objektivnog i neutralnog posmatrača.

                      Hvala na pozdravu, otpozdravljam i jedva čekam neku novu analizu kao što je ova.

                      Comment


                      • Originally posted by Prle!
                        U duhu fair play odnosa koji su na ovom forumu oduvijek vladali, osjećam dužnost da čestitam Novaku na zasluženom drugom mjestu. Pri samom fotografisanju kod dodjele pehara, bilo je primjetno koliko mu tacna kao simbol drugog mjesta i gubitnika u finalu bolje stoji. Tim prije što je definitivno najbolji 'gubitnik' kojeg je tenis ikada vidio, pokazavši to nebrojeno puta svojim ljudskim čestitanjem protivniku nakon poraza, uključuući i pozdrav nakon večerašnjeg meča. Upravo zbog toga mu i pristaje da što češće gubi u završnicama velikih turnira, a imajući u vidu posljednjih nekoliko mjeseci, zasluženo drugi teniser svijeta ide ka tom putu

                        Kada je riječ o finalu, yebiga, zbog eksplicitnih scena nasilja teško je očekivati hihglihts na youtubeu u skorije vrijeme, tako da ako neko naleti na snimak meča, neka proslijedi na PM.

                        Bilo je lijepo družiti se sa vama ove sezone, lijep pozdrav i čujemo se dogodine. Posebno pozdravljam kolege Sandugpa, Vladana, Notu, @NI-a i naravno Olju, koju, iako sam razočarao sa nekoliko zadnjih postova, ja i dalje mnogo gotivim. Živjeli.

                        'Na tronu može biti samo jedan'.
                        Amin.

                        Comment


                        • Šta se desilo sa Prletom?Nikad nije navijao za Novaka, ali ranije ga je bar cenio.
                          Šta je uzrok ove iskonske mržnje, druže?
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Originally posted by jagodica View Post
                            Šta se desilo sa Prletom?Nikad nije navijao za Novaka, ali ranije ga je bar cenio.
                            Šta je uzrok ove iskonske mržnje, druže?
                            Ozbiljna si? Slabo si čitala između redova

                            Comment


                            • Prle ne mrzi - on sve voli. Samo posto voli sve, voli i da zeza - onako iskreno, nevino, under 18.
                              Ali dobro najlakse je na forumu zezati druge - na forumu svako moze da bude hrabar.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ne jagodice, nasela si kao i ja čovek je samo veoma lukav... (evo primera kako možeš biti fin u konverzaciji).. ali naravno došlo vreme da pokaže svoje pravo lice. Kad tad to uvek dođe u životu, to pokazivanje mislim.
                                Last edited by miloolja; 20-11-16, 22:14.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X