Announcement

Collapse
No announcement yet.

London 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako nas je prevario Novak sa ova dva meca protiv Gofana i japanca
    link

    Comment


    • Ćestike Mareju na odličnoj igri, overio je ranije zasluženo 1. mesto i u direktnom duelu.Nadam se da će Novak zaigrati bolje u sledećoj sezoni.
      Last edited by Dekson; 20-11-16, 20:02.
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment


      • Pa kako bre tako odigras smrdljivo stvarno ne razumem. Skroz ravnodusno odigrao Novak, kao da ga nije interesovala pobeda.
        Znaci sada pisemo AND1 na forumu
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Bravo Andy, to je to! Neprobojan na osnovnoj, snage za jos nekoliko ovakvih meceva


          Novak puno gresaka,sve boljke iz drugog dela sezone u jednom mecu , a rekla bih i los takticki pristup.
          Mislim da je ovo Borisov poslednji mec sa Djokovicem
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Jedite govna hahahahahahahahahahah,kakav lik.

            Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Čestitke Mariju i njegovom timu, odličan posao napravili.

              Mi-4c

              Comment


              • сада је извесно да ће Мареј бар годину дана остати на месту бр.1 нема ко да га угрози...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Dekson View Post
                  Ćestike Mareju na odličnoj igri, overio je ranije zasluženo 1. mesto i u direktnom duelu.
                  Jbg apsolutno zasluženo! Svaka čast
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Koliko je teško osvojiti poen na meč loptu protiv Đokovića. Pa taman da igra i bez noge. Da nije pogriješio, igrali bi do sutra ja mislim.

                    Zaslužena pobjeda Andya i očito je zaslužio ovo prvo mjesto u ovoj sezoni, na najpošteniji način.
                    Đoković je prekasno počeo ličiti na sebe.

                    Comment


                    • Sramota. Od danas pa na dalje dacu sve od sebe da prestanem da gledam tenis na neko vreme. Imam nekih mesec ipodana da se naviknem na to.
                      Siguran sam da mnogo od nas ovde previse gubimo od svog zivota prateci Novaka. A ako on zeli da zivi zasto da ja ne zivim dobro zbog njega?

                      Razocaran sam. Jako sam razocaran Novakovim stavom. Ajde i igra nekako covece, ali bez omocija da je, da bude ravan?

                      Ustvari necu previse ni da pisem. Sada se svi nerivramo i siguran sam da ne citamo mnogo jedni drugi.

                      Comment


                      • Sa ovakvom igrom nije ni zasluzio nista vise od ovoga, cestitke Endiju na zasluzenoj pobedi.

                        Pocetkom sledece sezone cemo videti sta mozemo da ocekujemo od Novaka u nastavku njegove karijere.
                        sigpic

                        Comment


                        • Cestitke Endijevom navijacu, za klasu bolji igrac veceras i igrac koji je znao sta zeli, kojeg nije slomio mec.

                          Barem je dokazao da je zasluzeno tu dje jeste, u Londonu nije bilo poklapanja.
                          sigpic

                          Comment


                          • Spucao covek 30 neiznudjenih ko da nikada nije igrao protiv Mareja. Generalno gledano u ovom trenutku Novak nema dovoljno snage da probija Mareja sa osnovne.

                            Ako se pripremi za sledecu godinu uvek ce biti prvi favorit, bez obzira na podlogu I protivnika. Naravno ako se pripremi.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Kakve ce samo hvalospeve sada Novak da oda Mareju. A publika ce to pozdraviti ogromnim aplauzom.

                              Comment


                              • Počeo Nole tanjire da skuplja 😁

                                Mi-4c

                                Comment

                                Working...
                                X