Announcement

Collapse
No announcement yet.

London 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Moje je mišljenje da on to sve radi samo da bi dokazao da Novak nije najbolji svih vremena već Federer.
    On bi i mene proglasio boljim od Noleta samo da održi kult Rodžerov.
    Po meni je najveca mrlja za Federera kao najveceg katastrofalan h2h sa Nadalom. Novak to nikome nije dopustio. Cak mislim da sa svim glavnim konkurentima ima pozitivan omjer.

    Andy ako izgubi to je do umora. Da se osiguram prije meca vec.

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Moje je mišljenje da on to sve radi samo da bi dokazao da Novak nije najbolji svih vremena već Federer.
      On bi i mene proglasio boljim od Noleta samo da održi kult Rodžerov.
      Ovo baš danas govorim sa jednim drugom na kafi.
      Kada bi i ja lično kao verrryyyy verrryyyy lucky LOSER izašao danas protiv Novaka Vilander bi u meni sigurno prepoznao neke kvalitete koje ni moji roditelji nisu sanjali da imam.
      I opjevao me kao Kraljevića Marka, pa ja onda pomislim kako Novak baš ima sreće što danas igra sa Murrayem jer protiv mene tek ne bi imao nikakve šanse

      Zato će brat Novak danas da uradi ono što najbolje zna... Nije baš pristojno da to stavim na ovaj forum.

      Kao što je nekada govorio Peđa Stojaković: "In your house!"

      Comment


      • Neočekivano finale parova i prava nervoza među oba para.
        Pobjednici će biti oni sa manjom nervozom.

        Klaasen promašio čisti FH na 7:7 za minibrejk. Kako se ovaj zadnji set odvijao bio u kojem je doslovno jedan minibrejk odlučio, taj je izgleda bio ključan.
        Na 8:8, Kontinen i Peers koriste Klaasenov drugi servis i prave minibrejk i rutinski su odservirali za titulu.
        Last edited by luka; 20-11-16, 16:56.

        Comment


        • Originally posted by Samuraj View Post
          Po meni je najveca mrlja za Federera kao najveceg katastrofalan h2h sa Nadalom. Novak to nikome nije dopustio. Cak mislim da sa svim glavnim konkurentima ima pozitivan omjer.

          Andy ako izgubi to je do umora. Da se osiguram prije meca vec.
          A h2h sa Novakom? Ali, da, to nije mrlja već Novakova bolja igra
          Novak jedini ima pozitivan h2h sa Nadalom, Federerom, Marejem...Zapravo sa svima. Negativan je i to 100% sa nekim "penzionerima" poput Safina, ako se ne varam.
          A i ovaj Marejev niz od 22-23 pobede Pa protiv koga majka mu stara?!

          Večeras tipujem na Novaka naravno...
          I to u 2 seta 6:2 6:3 , a neki znate da retko mašim

          EDIT : Odlična analiza Saše Ozma

          http://sportklub.rs/Blog/Sasa-Ozmo/a...-na-svetu.html
          Last edited by Marija81; 20-11-16, 17:32.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            A h2h sa Novakom? Ali, da, to nije mrlja već Novakova bolja igra
            Novak jedini ima pozitivan h2h sa Nadalom, Federerom, Marejem...Zapravo sa svima. Negativan je i to 100% sa nekim "penzionerima" poput Safina, ako se ne varam.
            A i ovaj Marejev niz od 22-23 pobede Pa protiv koga majka mu stara?!

            Večeras tipujem na Novaka naravno...
            I to u 2 seta 6:2 6:3 , a neki znate da retko mašim

            EDIT : Odlična analiza Saše Ozma

            http://sportklub.rs/Blog/Sasa-Ozmo/a...-na-svetu.html
            Od aktivnih igrača pozitivan omjer sa Novakom imaju:
            - Dr. Karlović, najrelevantniji jer ga je dobio 3 od 4 puta
            -Vesely , samo onaj famozni jedan meč u MC
            - Vječiti talent Filip Krajinović, 1:0, ali samo u setovima, jer je Novak predao, ali ipak mislim da mu je taj set kruna karijere

            Najrelevantniji(od neaktivnih) pozitivan h2h ima Andy Roddick 5:4 (iako je ovdje prevaga Đokovićeva famozna predaja u Melburnu u 4. setu kod vodstva Andya)

            Edit: Navedeni podaci su poprilično točni, ali ne i toliko detaljni, tako da ih uzmeš s malom rezervom.
            Last edited by luka; 20-11-16, 17:45.

            Comment


            • Originally posted by luka View Post
              Od aktivnih igrača pozitivan omjer sa Novakom imaju:
              - Dr. Karlović, najrelevantniji jer ga je dobio 3 od 4 puta
              -Vesely , samo onaj famozni jedan meč u MC
              - Vječiti talent Filip Krajinović, 1:0, ali samo u setovima, jer je Novak predao, ali ipak mislim da mu je taj set kruna karijere

              Najrelevantniji(od neaktivnih) pozitivan h2h ima Andy Roddick 5:4 (iako je ovdje prevaga Đokovićeva famozna predaja u Melburnu u 4. setu kod vodstva Andya)

              Edit: Navedeni podaci su poprilično točni, ali ne i toliko detaljni, tako da ih uzmeš s malom rezervom.
              Volandri ima takođe 1:0 protiv Novaka.
              Karlović 2:1
              Safin 2:0
              Fernando Gonzales 2:1
              Krajinović 1:0
              Sa svima ostalima je Novak pozitivan ili izjednačen.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Generalna proba

                Top Spin 4, O2 Arena London

                Endi Marej - Novak Djokovic 4:6 5:7

                Krataka analiza meca

                Djokovic je snazno poceo, dosao do 4:0 i to kao da je probudilo Mareja koji je potom vezao tri gema ali je Novak do kraja seta uspio da zadrzi fokus i na kraju dodje do prednosti. Marej je podigao igru znatno u drugom setu, bio je neprobojni zid sa odnovne linije, pljustali su vineri sa oba krila, imao je predn ost od 5:0 i izgledalo je da nas ceka odlucujuci treci set. Medjutim od 0:5 kao da se nesto prelomimo u Novakovoj glavi, na volseban nacin je poceo da udara po lopti, dobio novu snagu, energiju i vratio oba brejka, lako pritom drzao svoj servis. Na 5:5 je Marej dao sve sto ima ali je Djokovic jos jednom uspio da mu oduzme servis i onda rutinski privede posao kraju.

                Statistika

                Trajanje meca: 37 minuta

                Procenat ubacenog prvog servisa: 83%-98%
                Osvojeni poeni na prvi servis: 49%-60%
                Osovjeni poeni na drugi servis: 38%-0
                Asovi: 0-3
                Duple greske: 0-0
                Vineri: 49-56
                Neiznudjene greske: 5-9
                Brejk lopte: 3/8-5/8
                Poeni na mrezi: 0/0-7/8
                Ukupno poena: 61-73
                Isto proba:

                Tennis Elbow 2013, patch Maxou 2016, London, O2 Arena. Težina: level: master, sublevel: 10 (moj igrač Murray)
                Murray, ANDY vs Đoković, NOVAK 6-4 6-4

                Opis meča: Vrlo agresivno je igrao Murray, bh je probijao Novaka bez većih problema. U prvom setu je Andy odmah na početku meča break napravio, i odbranio ga je, ali u narednom servis gameu Nole vrača break. Kod 4-4 Murray opet pravi break i servira za set, uz male poteškoće je to i uspio. Obojica su se mučili na svoj servis u 1. setu, bilo je tu puno break lopti. Dok je drugi set protekao cu drugačijem tonu. Vrlo sigurna igra na svom servisu do rezultata 4-4 gdje Murray prav pritisak i uzima break i lagano odservira za meč.

                Statistika:

                Last edited by Unofficialpage; 20-11-16, 18:02.
                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  A h2h sa Novakom? Ali, da, to nije mrlja već Novakova bolja igra
                  Novak jedini ima pozitivan h2h sa Nadalom, Federerom, Marejem...Zapravo sa svima. Negativan je i to 100% sa nekim "penzionerima" poput Safina, ako se ne varam.
                  Novak ima pobjedu vise samo. Nadal ga je bas unistio.

                  @Uno male ti te slike. Ja nista ne vidim.

                  Comment


                  • Opet Pralica.....

                    Comment


                    • Pa koga si ocekivao?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Viškovića, on se tamo zehebava umjesto da prenosi

                        Comment


                        • Novak seo sa leve strane

                          I naravno Endi dobija na bacanju novcica...
                          Last edited by 147; 20-11-16, 18:08.

                          Comment


                          • Idemooo Noleee,pokazi Murrayu da je zalutao na prvo mesto,zna se kome to mesto pripada
                            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                            Comment


                            • Nije mi jasno kako Visko ne moze iz Londona da prenosi? U cemu je problem?

                              Comment


                              • Uzurper protiv kralja. Idemo Nole sampione!
                                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                                Comment

                                Working...
                                X