Announcement

Collapse
No announcement yet.

London 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • на ту фору је падао Троицки, стекне завршницу и пре последњег поена почне да слави и више не зна да пребаци лопту преко мреже све до преокрета и пораза....
    sigpic

    Comment


    • Sve i sve, ali svaka cast Endiju. Covek ima strasnu kondiciju. Jeste Milosu malo pala igra, ali i Endi igra bolje trenutno.

      Jedino mu je ponasanje katastrofa. Kako njega da kandituju za fer plej igraca nije mi jasno...

      Comment


      • Sta promasi Endi za prelom seta, sad ce bit kljucan ovaj set, mora Milos da ga dobije u ovom setu i da da svu energiju

        Comment


        • Ne da se Andy ali je vidno umoran. Miloš je stari choker i protiv Novaka je imao šansi ali sve bi upropasti.
          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

          Comment


          • Vidi se kad treba da prelomi meč kako se Milošu stegne ruka i odigrava balone na drugu stranu.

            Comment


            • kibiceri u transu, ladan probija znoj. Na stolu kamara para, da ne spominjem broj, i povuk o je damu na osamn est, mrtav ladan... Idemo LošMi

              Sent from my SM-G935F using Tapatalk

              Comment


              • Raonićeva jedina šansa je da kako zna i umije dogura do taj brejka, treći set bi bio formalnost

                Comment


                • E, sada opet ide brejk za Miloša
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Kakav je ovo poen bio,Rao moze samo u ovom setu ali ni u ovom setu vise nista ne zavisi od njega al bas nista, sve je na andiju

                    Comment


                    • Endi je crko. Nije on skroz siguran ni u trecem setu.

                      A sto je najace ko zna koliko je puta prekoracio 25 sekuindi od opomene i sudija nista...

                      Comment


                      • Ovo malopre beše poen turnira
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Endi posle Londona na reanimaciju. Čovek izvlači zadnji atom snage.

                          Comment


                          • Hehe, Marej je stara varalica, ima on još snage.
                            Gledam sa minut zakašnjenja (strim) pa izbjegavam čitanje do pauza.
                            Ako izgubi mogao bi i ja dati izjavu za medije, Sezona je bila duga i iscrpna, stigao me umor. Miloš je imao više snage, bio je bolji danas. Ponosan sam na sebe šta sam sve sa svojim timom uradio ove sezone......

                            Comment


                            • Jao Miloše...

                              Mi-4c

                              Comment


                              • Kakav poluvolej auu

                                Comment

                                Working...
                                X