Announcement

Collapse
No announcement yet.

London 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Vatikan namjestio Djokovicu, ne zele Mareja protestanta na prvom mjestu.
    sigpic

    Comment


    • #47
      Povredjeni Raonic I Monfils plus Thiem koji je potpuno van ritma vec dva meseca, odlicna grupa.
      Ostaje da se vidi kako ce novi no.1 da se izbori sa Cilom koji je u super formi plus uvek neugodni Kei I Wawrinka.

      Mada je Novak generalno gledano u mnogo losijoj formi od svih iz druge grupe, bice jako cupavo.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • #48
        Thiem se spremao za WTF-a, plus ovde je visi otskok, odgovara to njegovim stilom igre, narocito za top spin bekenda koji ce praviti probleme Djokovicu. Milos mozda i odustane, on se raspada u zadnje vreme. Gael kad ga svi otpisuju ume da bude najopasniji, samo kazem. Mozda ovo ipak ispadne teze za Novaka, ali vidjecemo.
        OVAKO

        Comment


        • #49
          Djokovic ima 4, Federer 2 , Davidenko 1 titulu u O2 areni, sve su to igraci kojima visi odskok odgovara.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • #50
            Novak ako ne digne drastično formu po meni neće proći grupu. Iskreno više bih voleo da ne igra London kao i Nadal nego da se bruka.

            Comment


            • #51
              Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Thiem se spremao za WTF-a, plus ovde je visi otskok, odgovara to njegovim stilom igre, narocito za top spin bekenda koji ce praviti probleme Djokovicu. Milos mozda i odustane, on se raspada u zadnje vreme. Gael kad ga svi otpisuju ume da bude najopasniji, samo kazem. Mozda ovo ipak ispadne teze za Novaka, ali vidjecemo.
              Ti si meni kralj Kako se Them spremao, pustio Viktora u zamenu da ovaj otruje Novaka
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • #52
                Uz malo srece predace mu Rao i Tim, predace mu polufinale i finale. To bi bilo super kul.
                sigpic

                Comment


                • #53
                  U zadnjih mjesec dana dobio Di Wua i u dvorani uvijek neugodnog Geralda Melzera, prespreman je za London

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Indigo View Post
                    Ti si meni kralj Kako se Them spremao, pustio Viktora u zamenu da ovaj otruje Novaka

                    Primeti ironiju u mog posta Objasnio Sminka iznad mene, sta vise da govorim o tome. Eto ti kako se spremio Tiem za WTF-a.
                    OVAKO

                    Comment


                    • #55
                      Thiem nema snage ni za turisticko razgledanje Londona, a ne za nesto vise
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • #56
                        Ja sam malo zabrinut, Novak ne voli kad je previše lako, ionako je motivacija problem. Inače biče dosta zanimljivih i neizvesnih mečeva po grupama
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • #57
                          Ноле само сервис свој да чува и биће довољно.....
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Dovoljno mozda za grupu. Za polufinale i finale mu treba bolja igra nego iz Pariza. Koliko i da li je uopste moze podici za nedelju dana...
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • #59
                              ...
                              ATP World Tour Finals scenarios: Can Andy Murray fend off Novak Djokovic to finish 2016 as World No.1?


                              Last edited by miloolja; 08-11-16, 17:52.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • #60
                                Ne vidim kojim čudom Novak može da podigne igru kad je realno loš od Avgusta meseca. Po meni i ako prođe grupu gubi sigurno od Andy-a finale ili polufinale mada tipujem da će biti drugi u svojoj grupi.

                                Comment

                                Working...
                                X