Announcement

Collapse
No announcement yet.

London 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa baš lepo od Kei što se čuvao za Noleta

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

    Comment


    • Cicni mi se da se finale igra sutra u 19:00h. To je 22h posle pocetka drugog polufinala. Mislim da je to malo prerano. Velika je razlika izmedju prvog i drugog polufinala. Marej to dobro zna, tako je bilo i u Madridu i u Rimu.

      Comment


      • Sezona prodje a polufinale i finale nikako
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • Još malo počinju Endi i Miloš. Prognoze?
          Ja očekujem da pobedi Endi u tri seta.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Siguran sam da vecina na ovom forumu navija za Milosa. Ako bih trebao da budem objektivan, rekao bih da je ocekivano da Marej dobije u dva seta uz jedan odigran tajbrejk.

            Comment


            • Originally posted by pedja5000 View Post
              Siguran sam da vecina na ovom forumu navija za Milosa. Ako bih trebao da budem objektivan, rekao bih da je ocekivano da Marej dobije u dva seta uz jedan odigran tajbrejk.
              Petar_II_Petrovic-Njegos.jpg
              Svaka ti je ka moja
              Last edited by Dekson; 19-11-16, 14:14.
              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

              Comment


              • Koja ce ovo rutina da bude za Mareja.

                Comment


                • Jasno je šta Raonić treba raditi da bi imao šanse za pobjedu.
                  A za Mareja, sumnjam da će to biti rutina.
                  Za Novaka bolje da to bude Marej, veći motiv da grize.

                  Comment


                  • Da li ce Losmi kao po obicaju da usere na drugi servis - DA
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Novaku je svakako bolje da pobedi Raonic. Jedino sto ce pritisak tako biti ogroman. Zato je mnogo bolje bilo da igra prvi...

                      Inace Marej jeste zasluzio opomenu. Pravila su pravila. Da ih se sudija pridrzavao u njegovom mecu sa Nisikorijem verovatno bi bio diskvalifikovan.
                      Za sada Endi ne briljira. Novak sa prethodna cetiri zavrsna turnira bi ga verovatno dobio, a videcemo za danasnjeg Novaka.
                      Last edited by 147; 19-11-16, 15:01.

                      Comment


                      • Opa. Opomena za Mareja
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Ko li će imati više sreće u TB-u
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Dzaba sve Milosu, kada jednostavno na svaki bitan poen ne ume da riternira kako treba.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Zasto je krenuo napred, mislim da samo on zna. E moj Milose
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Limitiran je sa osnovne dosta.A i Marej dosta varira, nijedna lopta mu nije ista.
                                Last edited by Dekson; 19-11-16, 15:00.
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X