Announcement

Collapse
No announcement yet.

London 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedan loš poen Thiema prelomio prvi set. Raoniću se vratio jedan set, koji je izgubio protiv Novaka na skoro identičan način.

    Comment


    • A i Tim se raspada. Kako je on dospeo u top 10 ?
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Sigurno ga nisi dovoljno gledala

        Comment


        • Naprotiv i previše. Jedno vreme ni frižider nisam smela da otvorim.
          Msm, shvatio si me bukvalno. Znam kako je došao, ali ovo nije igra za top 10, bar ne po mojim standardima.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • E moj Dominice..
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Ove sezone je uzeo titulu na travi, zemlji i betonu. Sigurno najveći napredak. Platio je cijenu rasporedu. Poslije RG nije mogao stajati na nogama.
              Stutgart je uzeo na talent i minimalno trošenje , sam je sebe iznenadio
              Sada igra na snagu, ali ne može samo snaga kada je izdušena guma.
              Predvidio sam da na snagu može Miloša dobiti, jer ipak nije trošenje u meču, kao recimo sa Novakom i Gaelom.

              Strah me da će iduće sezone sezone ponoviti sličnu grešku sa rasporedom.

              Uzgred, na ovom Mastersu nitko nije u formi osim Murraya, koji je na krilima rezultata iz zadnjeg djela sezone u kakvoj takvoj formi, iako i on nije na maksimumu trenutno u Londonu.
              Čilić je došao sa nekom formom, ali je ipak u padu u odnosu na Basel.
              Last edited by luka; 17-11-16, 21:23.

              Comment


              • имали би више секунди да се не мазе са тим пешкиром сваки час, одсервира ас и оде десет метра до пешкира, узима га, помирише и заврљачи деци, враћа се десет метра на серву, одсервира ас и опет јово наново да прослави мазећи се са пешкиром....
                sigpic

                Comment


                • Najveći problem je konstantantno igranje. Preteruje i mislim da to može biti opasno u nastavku karijere.
                  Pri tom ako i sledeću godinu završi u top 10 izviniću se svim njegovim navijačima.
                  Neko je rekao jednom prilikom (Novak, Rafa ili Rodžer nisam sigurna) da je lako osvajati a teško braniti.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Ako odigra još dvije ovakve sezone, ili će se okaniti u 27-28 godini, ili će eventualno se specijalizirati za parove.
                    Mislim da je ove sezone ovoliko forsirao više radi nekih financija ili ugovora, ili ga manager stvarno iskorištava

                    Teško će braniti, najpametnije bi mu bilo osvojiti Brisbane, i dogurati među 8 na AO i onda preskočiti Golden Swing i igrati tek Acapulco.
                    Međutim, kakve je pameti...
                    Već je i Sofiu prijavio dogodine poslije AO

                    Comment


                    • Ako se ne varam, Čilić sutra ako dobije Nishikorija, prelazi Monfilsa i dolazi na renking karijere (6. mjesto) ?

                      Comment


                      • Ne moze Kei izgubit opet sanse nema, sa osnovne je odličan, uvjeti su mu idealni a i trenira se

                        Comment


                        • Pa to je to - Cilina visina otprilike ...
                          Kakve su legende
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Hahahhha, vrh

                            Mi-4c

                            Comment


                            • какви професионалци, свака част.... то је тренер...
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa da počnemo.
                                Vavac ili Endi ? Pitanje je sad' .
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X