Announcement

Collapse
No announcement yet.

London 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dekson View Post
    Tačno ali je došao odmoran,opušten i rasterećen, što je isto moglo da bude nezgodno da je sa druge strane bio neki drugi igrač.
    Ma naravno, nije Nole ni do sad bio, kako da kažem, van totalnog ritma. Igrao je Nole dobro i do sad, samo su titule falile. Dobro, nije na onom svom maksimumu ali nije to toliko loše bilo.
    Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

    Comment



    • http://www.vestinet.rs/aktuelno/nova...esto-od-mareja
      OVAKO

      Comment


      • Večeras će Dominator poslati Miloša kući

        Comment


        • Ma jok, uzeće njega Miloš i sa slomljenom nogom, ovaj mali je prerano ušao u top 10.

          Comment


          • Pitanje za bilo koga -- moze li Novak ponovo biti broj 1 ako pobijedi Mareja u finalu?

            Comment


            • Može

              Comment


              • onda necemo dugo cekati

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Ma jok, uzeće njega Miloš i sa slomljenom nogom, ovaj mali je prerano ušao u top 10.
                  Mali sledeće godine ima da bude van top 30, već sada se vidi zamor materijala.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Malo sam se pogubio, šta se dešava ako Novak uzme Mareja u polufinalu a izgubi finale.
                    JiCLRRF.gif

                    Comment


                    • Novak prvi.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Takođe, prilikom rasprave sa sudijom na ekranu je pokazana statistika koja govori da je Đoković u proseku trošio 23 sekunde između poena, a dozvoljeno je 25.
                        „Sudija nije bio fer. Ja znam da postoji to pravilo i razumem ga, ali on je pogrešio. Bio je dugačak poen, to je bio prvi put da sam prekoračio dozvoljeno vreme. Ovo pravilo bi trebalo da bude fer. ako pređem tu granicu imate dovoljno vremena da mi to kažete. Ako mi posle toga date opomenu neću reći ni reč, ali ne prvi put“, rekao je Đoković posle meča.
                        Zanimljivo je bilo u prvom meču druge grupe na duelu Mari – Čilić kada je škotski teniser u proseku trošio 30 sekundi između poena, ali nijednom tokom meča nije opomenut.

                        Ma teorija zavere!

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Koliko bi se Thiemu nakupilo vremena u ovoj sezoni za odmor, da je pravio bar 2 sekunde dužu pauzu između poena

                            Comment


                            • Džumhur 9 sekundi.
                              Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                              Comment


                              • Sve zavisi od sudije. Neki odmah opominju ( kao npr. Fergus) dok neki prvo daju intrnu opomenu ili savet igraču da ubrza, pa ako se ponovi sledi opomena. Tako radi recimo Lajani.
                                Sudija je tehnički u pravu, držao se pravilnika, ali ima i ona druga strana poput osećaja za igru i za trenutak kada dati opomenu.

                                Kirgios troši 3 sekunde
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X