Announcement

Collapse
No announcement yet.

London 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Novak ima velike sanse i protiv Cilica i protiv Vavrinke debelo preko 80%. Protiv Marija u najboljem slucaju moze imati 40% sansi u polufinalu i 45% u finalu. (Mari kome je umor problem, ce biti umorniji u finalu. S druge strane novak koji dize formu ce imati mec vise.) Protiv Nishikorija Novak ima nesto vece sanse. Recimo 55%.
    Sve se slazem osim za mec sa Nisikorijem. Iako Novak nije bas u top formi ipak ga je dobio zadnjih (cini mi se ) 7 puta. Takodje treba ocekivati da ce Novak igrati u polufinalu malo bolje nego juce recimo. Ja bih mu dao protiv Niskorija u polufinalu oko 67-68%.

    Comment


    • Može li se ikako to zaokružiti na 70% ?

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Novak ima velike sanse i protiv Cilica i protiv Vavrinke, debelo preko 80%. Protiv Marija u najboljem slucaju moze imati 40% sansi u polufinalu i 45% u finalu. (Mari kome je umor problem, ce biti umorniji u finalu. S druge strane novak koji dize formu ce imati mec vise.) Protiv Nishikorija Novak ima nesto vece sanse. Recimo 55%.

        PS
        Raonic bi imao pristojne sanse protiv Marija u polufinalu.
        Mislim da bi Raona imao jedno 57,27% sansi protiv Mareja? Sta mislis ti dobri moj NI?
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • 85 minutes is longer than 22 of Nishikori's full matches this year, and 16 of Murray's. Including their semifinal match at the Olympics.
          Šteta što nekako nije mogao da traje još malo, ali sve u svemu odličan na kraju meč, najbolji do sada.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Odličan meč, Kei odlično odigrao ali Andy pokazao zašto je No.1. Ali vidno je umoran, vjerujem da će dati sve od sebe da ovo do kraja izgura. Protiv Stana će to biti malo teži trening jer Stan je daleko od svoje prave igre a i povrijeđen je. Šteta.
            Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

            Comment


            • Ma ubio se Japi bespotrebno, nekoliko pta jednostavno nije umeo da zatvori gem bilo na svoj ili na protivnicki servis.
              Marej imao prednost servisa, tj imao lakih poena posle prvog znatno vise od Japanca i to je odlucilo.
              Samo neka crkne sto vise Endika, ima on i dalje sansu da ispadne iz grupe, ali o tome nakon vecerasnjeg meca.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • они на терену дадоше све од себе, а вала ими овде, убисмо се од комбинација и стратегија да смакнемо Мареја али мрка капа.....
                sigpic

                Comment


                • Nemate vi pojma, striko zna najbolje

                  Toni Nadal: "Djokovic think it's a little better than Murray"
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Mislim da bi Raona imao jedno 57,27% sansi protiv Mareja? Sta mislis ti dobri moj NI?
                    Pozdrav Sandu prijatelju stari.

                    Vidim da si u dobroj formi, oran za salu.

                    Nisa ja toliko precizan. Mislim da bi RAonic imao 40-45% u eventulanom polufinalu protiv Marija. Milos je bio odlican u oba meca do sada. A Mari je vidno umoran.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Pozdrav Sandu prijatelju stari.

                      Vidim da si u dobroj formi, oran za salu.

                      Nisa ja toliko precizan. Mislim da bi RAonic imao 40-45% u eventulanom polufinalu protiv Marija. Milos je bio odlican u oba meca do sada. A Mari je vidno umoran.
                      Ili se povreda mozda bas vrati tada ... mozda taj misic konacno pukne pred eventualno polufinale sa Marejom? Sta mislis o tome, meni deluje kao moguca opcija. "Nikad se ne zna kada ce Sekac da napadne!?"
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by luka View Post
                        Može li se ikako to zaokružiti na 70% ?
                        Tesko, vec sam zaokruzio Ali nije nemoguce kada okvirno pricamo...

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Zna Strikan znanje. Upoznao je Novakove igračke vrednosti i to na teži način.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Unofficialpage View Post
                            Andy pokazao zašto je No.1
                            Kako je to pokazao, pobjedio No5.
                            Ja to gledam ovako, No2 da bi bio No1 treba da pobjeđuje No 5,4,3,1 što se dotičnom baš i nije dešavalo u zadnjih pola godine od kad se trenutni No2 počeo ze..bavati. No1 protiv No2 ima impresivan skor od 10 pobjeda i 24 poraza. Da ne pričamo o tome što trenutni No1 protiv No8 ima skor 7-17. Pa on je lošiji i od No16, skor 11-14. Ni od mene nije bolji , skor 0-0

                            Uh, zaboravih dodati naravoučenije:
                            Nek se No1 bogu moli da ne naleti na No2 jer će istog momenta No2 postati No1.
                            Last edited by torpedo; 16-11-16, 19:55. Reason: dodatak

                            Comment


                            • Ricky Dimon ‏@Dimonator
                              Monfils is OUT, officially
                              Goffin upada umesto njega
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                Zna Strikan znanje. Upoznao je Novakove igračke vrednosti i to na teži način.
                                Tenis je čudna igra, taman pomisliš da si sve naučio, iskrsne neki Novak
                                Last edited by Dekson; 16-11-16, 20:06.
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X