Announcement

Collapse
No announcement yet.

London 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ма важно да је обезбедио полуфинале!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Ne znam samo kako ovde neki vide da je Novak strasan i da Raonic nema sta da trazi. Mislim, kontam da je to vas pulen, ali ako je vama ovo dobro ondak gledamo nesto drugacije. Lik je ocajan sa FH strane, ofanzivni deo igre je los, veoma los, servisa nema, realno da nije bio Milos nesposoban mozda bi i vodio sada a mozda i bi dobio mec...
      Kobe mozda zbog povrede ali i takav Milos odavno nije bolje pogadjao.

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Rutinski
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Ne znam samo kako ovde neki vide da je Novak strasan i da Raonic nema sta da trazi. Mislim, kontam da je to vas pulen, ali ako je vama ovo dobro ondak gledamo nesto drugacije. Lik je ocajan sa FH strane, ofanzivni deo igre je los, veoma los, servisa nema, realno da nije bio Milos nesposoban mozda bi i vodio sada a mozda i bi dobio mec...
          Loš Nole a Miloš ima veliki kompleks od Novaka. Neka Miloš ima 25 god. a Nole 60. opet bi ga Nole lagano 2-0 u setovima. Nole je i šakom i kapom poklanjao ali Miloš ništa da preuzme. Nemam pojma kako je uspio doći o No.4 na ATP listi. Ovakav Nole protiv Murraya nema šta da traži. Mora podići enormno nivo igre a ne znam kako da to uradi jer već 5-6 mjeseci ovako igra a ne 2-3 meča.
          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

          Comment


          • Hahaha Otera ga lepo Pepe u 100 p..m.. posle onog polu voleja.. Kad bi mogao gif da se napravi. U svakom slucaju jedna od najboljih partija u karijeri od strane Raone. Ali ovo Novakovo pimpovanje na cist zicer postaje iritantno.
            p.s. I posle neko hoce da nas ubedi kako je ovo brze od Sinsija i Dubaja Pa nije bilo lopte koju Raona nije stizao..
            Last edited by Fića; 15-11-16, 22:45.
            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

            https://ibb.co/cD1Xnq

            Comment


            • Ko je rekao da je brže?

              Comment


              • Originally posted by Unofficialpage View Post
                Loš Nole a Miloš ima veliki kompleks od Novaka. Neka Miloš ima 25 god. a Nole 60. opet bi ga Nole lagano 2-0 u setovima. Nole je i šakom i kapom poklanjao ali Miloš ništa da preuzme. Nemam pojma kako je uspio doći o No.4 na ATP listi. Ovakav Nole protiv Murraya nema šta da traži. Mora podići enormno nivo igre a ne znam kako da to uradi jer već 5-6 mjeseci ovako igra a ne 2-3 meča.
                Ja mislim da ti znas kako to da uradi ali neces da odas tajnu da Novak slucajno ne vidi.

                Originally posted by Fića View Post
                Hahaha Otera ga lepo Pepe u 100 p..m.. posle onog polu voleja.. Kad bi mogao gif da se napravi. U svakom slucaju jedna od najboljih partija u karijeri od strane Raone. Ali ovo Novakovo pimpovanje na cist zicer postaje iritantno.
                p.s. I posle neko hoce da nas ubedi da je ovo brze od Sinsija i Dubaja Pa nije bilo lopte koju Raona nije stigao..

                Napisao si sam gore razlog, jedna od najboljih partija zato je stizao lopte i udarao cak i BH kad nikad ranije.

                Pa u drugom TB poen na 4:5 sta sve odigrava povredjeni Kanadjanin.

                Znas kako kazu oni sto nemaju fana u tenisu, ne volimo Novaka.
                On kad dobija to radi jer je los protivnik a kad izgubi bio je los Novak.


                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                Last edited by cacanin; 15-11-16, 22:47.

                Comment


                • Originally posted by Mrkela View Post
                  Ko je rekao da je brže?


                  Oni sto su napravili.

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Citaj s razumijevanjem

                    Comment


                    • Ozbiljno teska partija, usponi i padovi Djokovica. Ipak izvrsno odigran TB drugog seta,a onaj poluvolej kada je spasao SP

                      Milos jako dobar,borben, rastrcan.. ne vredi...

                      I da, hvala Domince
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Zelim polufinale Djokovic - Marej.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          Citaj s razumijevanjem
                          Bila je ovde neka polemika da je podloga u Londonu pravljena po meri Nadala. Nadala nema, podloga ubrzana... teorija zavere u punom obimu.

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Citaj s razumijevanjem
                            Gledaj sa razumevanjem.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Podloga je brza nego prethodnih godina, ali nitko nije pisao da je brža od Cincija i Dubaija

                              Comment


                              • 1.
                                Dobro je da je Novak konacno dobio mec u kojem je bio losiji igrac. (U prvom setu losiji u drugom setu ravnopravan.) No, to je bilo u prvom redu zbog Ranicevog kompleksa. Uz to Raonic nije trazio provjeru u 1. TB i pored toga sto je imao 4 celindza. Time je poklonio poen Novaku u odlucujucem trenutku.

                                2.
                                Raonic je igrao jako dobro. U provom setu je i odlicno servirao. BH nikad bolji. Nekoliko sjanih vinera. Odlicno koristenje FH-da. Puno izvlacenja na BH strani. Cak 42 vinera naspram Novakovih 11. Uz samo 5 neiznudjenih vise (27:22). Naravno, Raonic je bio toliko dobar zato sto mu je Novak dozvolio.

                                3.
                                U Novakovoj igri puno toga nije bio kako treba. Prvo, bio je previse pasivan. Drugo, FH mu nije imao ostrinu. To dvoje je ucinilo da je Raonic bio relativno ravnopravan u puno razmjena.

                                Dalje, pokazao je da nema metalnu kondiciju. Pad tokom drugog seta i gubitak servisa sa 4 neiznudjene pri vodjstvu od 4:2 je posljedica mentalnog umora.

                                Konacno, neshvatljivo je da je Raonic, najlosiji returner na turu, u dosta brzim uslovima, osvoji 37% poena na Novakov servis.

                                4.
                                Veceras sam se uvjerio da je Milos dosta prljav igrac. Silna pristojnost je maska.

                                Comment

                                Working...
                                X