Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo sta se desi kad imate psa svastojeda

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Cassius Clay View Post
      aL mOrA dA NeJe iStIna Pa nAreod Bi ZnaeO oVo

      gde smo mi pacovi, ima li mesta za nas barem na dnu piramide?

      imaš li sliku u boljoj rezoluciji, ne mogu ove Think Thank da razlučim koji su
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Trilateral Comission, Council on Foreign Relations, The United Nations, Bilderberg Group, Club of Rome, Royal Institute of International Affairs.

        Ima mesta za nas na dnu i to bez da se guramo. Svojevoljno se držimo dole. Sutra bi mogli da ih uništimo ali smo glupi kao k pa se to neće nikada desiti. Ima razlog zašto su oni gore a mi dole, uz njihovu pokvarenost i luciferijanstvo, svesni su nekih stvari na koje se običan čovek smeje, Boga i kosmičkih procesa.

        Mislim trenutno je rat i van ovog sveta izmedju dobra i zla, dobro će pobediti naravno.

        Baš skoro pričam sa drugarom koliko grešimo i koliko ćemo se kajati jer smo večnost prokockali za ovaj kratak život.

        A jbg. Ljudi će to doživeti hteli to ili ne, verovali oni ili ne, svi ćemo jednog dana shvatiti koliko smo glupi. Nije to ni do inteligencije brate, nego su ljudi nakurčeni i misle da ovo niko ne bi mogao da izvede, misle da su puno pametni. Neki neće ni da razmišljaju o ovome. Svima nam je lakše da spavamo.

        Da se osvestimo sutra bi mogli da ih porobimo sve jer su nekolicina. Ali se dobro brinu da se to ne desi.

        Evo ti samo primer kreiranja mišljenja mase od strane mas medija u vezi covid19. Mogli bi da se izvučemo samo kada bi sutra svi otkazali poslušnost državama i krenuli u bojkot ali to je nemoguće i nije tako predvidjeno da se desi.

        Comment


        • Originally posted by Nerealan View Post
          gde smo mi pacovi, ima li mesta za nas barem na dnu piramide?

          imaš li sliku u boljoj rezoluciji, ne mogu ove Think Thank da razlučim koji su
          Ali najvažnije im je uvek bilo da dospeju do škola i nauke. Tu su se najviše borili Venecijanci sa elitnim špijunskim fanatičnim odredom Jezuita.

          Imaš da nadješ Jesuits in China 16. vek šta rade. Svaka jebena stvar je vezana za nauku.

          Pa onda kada su prešli u Britaniju lomljenje za guranje Njutna, a u Francuskoj Monteskjea i Voltera kao anglofila koji se klanja Njutnu. I to sve na štetu Lajbnica od koga je ovaj krao. Kalkulus je Lajbnicov.

          Njutn je bio mag i fanatik, kakve je gluposti čovek pisao, zaposednut, i kakva je verovanja imao...

          Zato me neki dan nije ni začudilo kada sam naišao na jezuitska hispanjolska imena koja rade ispitivanje himera u Kini.

          I šta ja znam, zagrebao sam na površinu 0,02% Pa ti vidi gde mi živimo

          Comment


          • Bas neki dan gledam dokumentarac dje pricaju kako je Njutn bio opcinjen alhemijom i da je pokusavao da desifruje bibliju,da nadje tajnu poruku od boga.
            Malo me to zacudilo s obzirom o kakvoj glavi se radi.

            Uvijek me zanimalo ovo,u indijskom okeanu na razna ostrva,u Amazoniji postoje izlovane zajednice do kojih ni na koji nacin nije mogla da dodje biblija,hriscansko ucenje,rijec bozija.
            Kako ce sa njima da se postupa na onom svijetu?Oni ne znaju ni sta je pricesce,ni krstenje,ni post.Kako ce tamo da ih klasifikuju?
            Last edited by E1_PG; 07-06-20, 21:19.

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • A Djuka je koliko shvatam dobio zaduzenje da hvali odredjene opozicione strukture,da bi ih diskreditovao i predstavio kao potencijalne saradnike vlasti.
                Vidjeo sam da Sergeja hvali nesto.

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Cassius Clay View Post


                    Jbg Bocko je Bocko, taman da te obraduje u sredu

                    Comment


                    • Comment


                      • Izgleda da Serz dominira u Utisku...

                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Govno komunističko crveno, za crvene se uvek zna da imaju cenu i da ih je lako kupiti. Nisu ni bogobojažljivi niti bilo šta. Do 50k evra su komunisti, od 50 do 100 socijaldemokrate, od 100 do 350 levi centar a od 350 mogu da budu i nacisti.

                          Nema ideologije u koju ne mogu da se maskiraju jer oni nisu ni bogobojažljivi niti imaju kakve vrednosti, kod njih je samo leba bez motike.

                          "Tito dao, pravili kuće" Znači uvek je neko da da, da se pljačka od bogatih i daje lopovima crvenim. I onda nastanu partije i crvena buržoazija koja drma Srbijom.

                          A Sergej fanatik komunistički šta on zna o Stepi Stepanoviću

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Idiot. Mada da se razumemo, nije ni on nista bolji. Gledajte malo sa kim se zenite, ne zalecite se na nebitne stvari, eksterijere i slicne prolazne i prizemne "lepote".
                            Ja imam druga koji je fakultetski obrazovan i ima slicne ispade kao i ona, samo ima prezir prema drustvenim mrezama pa ne kaci takve stvari. Siguran sam da tako poneki put sokira kolege iz inostranstva sa svojim izjavama.

                            Tacna je tvoja izjava, samo ne mora nuzno da se odnosi na taj deo populacije. Mogu odredjeni ljudi da te iznenade sa takvom vrstom izjava.

                            Originally posted by 1 3 1 2 View Post
                            Koliko god strasno bilo to sto je ona okacila, nestvarno mi deluje da neko dobija otkaz zbog necega sto je njegova zena uradila.

                            Neki fudbaleri su imali rasisticke ispade pa nisu dobijali otkaze.
                            Ameri su veoma strogi, profesionalnost mora da ti bude na najvisem mogucem nivou.

                            Neki umeju da budu blagi sa recima, pa ne najebu u velikoj meri od strane medija. Nece zbog toga da dobije otkaz, dobija kada se zesce pretera.
                            Last edited by Ricma; 08-06-20, 10:27.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Ja imam druga koji je fakultetski obrazovan i ima slicne ispade kao i ona, samo ima prezir prema drustvenim mrezama pa ne kaci takve stvari. Siguran sam da tako poneki put sokira kolege iz inostranstva sa svojim izjavama.

                              Tacna je tvoja izjava, samo ne mora nuzno da se odnosi na taj deo populacije. Mogu odredjeni ljudi da te iznenade sa takvom vrstom izjava.



                              Ameri su veoma strogi, profesionalnost mora da ti bude na najvisem mogucem nivou.

                              Neki umeju da budu blagi sa recima, pa ne najebu u velikoj meri od strane medija. Nece zbog toga da dobije otkaz, dobija kada se zesce pretera.
                              Kakve sad veze ima obrazovanje sa nekim stavovima?

                              Ja ne vidim nista lose u upiranju prstom na one koji su protest iskoristili da bi pljackali radnje, cak sta vise primenio bih Hamurabijev zakon u tim slucajevima. Ja nemam fakultet pa je to mozda pogresno. Opet, moj rodjak je doktor fizike i matematike a bliska prijateljica je zavrsila hemiju i njihovo misljenje je blisko mom, sad ne znam da li su oni falcifikovali diplome?

                              U svakom slucaju znam da nisu fakultet zavrsavali kako bi mahali diplomom vec zato sto su imali zelju za znanjem i uopste ne prave razliku izmedju "fakultetski obrazovanih" i onih "polu obrazovanih" ljudi jer su svesni na nemamo svi istu priliku u zivotu.

                              U danasnje vreme svaki genije sa megadeta moze da kaze da je zavrsila fakultet.
                              Last edited by belgrade_owl; 08-06-20, 11:08.

                              Comment


                              • Sta mislite, koliko ce jos da traje ova namestaljka? Krenuli su svim silama na Trampa.
                                Last edited by Mr. Wolf; 08-06-20, 12:42.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X