Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Павковић је ћелави. Јеремић је са косицом, кад је интервјуисао Гутовића (један од квалитетнијих интервјуа) изгледали су као отац и син
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
      Ne zelim to ni da zamisljam.
      To objasnjava dosta, nisam znao da ide svaki dan. To objasnjava i ozbiljnu kolicinu svega i svacega. Slazem se da ima i odlicnih gostiju. Ne znam ko je Pavkovic, jel crni sa kosicom, ili onaj celavi?
      Pavković je ćelavi, onaj sa kosicom je Jeremić, on je otišao, ali ima još dva nova voditelja mislim.

      Originally posted by LosmiSK View Post
      Taj Marko i jeste solidan novinar, ovo ostalo je krs kao i gosti i veci deo gledalaca
      Ne znam zašto uopšte i odgovaram na tvoje upise, još uvek mi nisi na ignore, nije niko nikada ni bio, ali ti si jako blizu toga.
      Last edited by Karamazov; 26-04-20, 09:57.

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post
        Ma u početku Balkan info je bio okej.

        Uspeli su čak i Caneta iz Partibrejkersa da nagovore da dođe.

        Al već duži period ih ne gledam. Počeli su raznorazne da dovode.
        To im je bio zlatan period, veci deo 2017 i bilo je dosta zanimljivih gostiju. Drugaciji profil gostiju je dolazio tada i imali su mnogo bolju reputaciju pa su dolazili javne licnosti cija se rec ceni. Tada i jeste gostovao Cane. Gledao sam cesce emisije do beogradskih izbora, posle je doslo do evidentnog pada i krenuli su drugi da se veruju..

        Pokucala je BIA na vrata, pa se manje napada Vucic ili uopste ne. Taj deo nisam ispratio, fazon sada pogledam jedne do dve emisije mesecno i to vise kako bio cuo drugu stranu. Danas ili ovih dana cu bas slusati sta je sve pricao kapetan Dragan.

        Jedino slusam Dzona Bosnica, ovo ostalo kako ko naleti. Mislim da sam nedavno slusao Vukadinovica i poslednjih nekoliko gostovanja Tese.

        Zapravo mislim da sam solidno ispratio celu 2018. i da sam nakon toga prestao.
        Last edited by Ricma; 26-04-20, 10:58.

        Comment


        • Nisam ni sumnjao Ricma da si deo Balkan Info kartela

          Najveca zvezda Balkan Infa je srpska intelektualka Jelena produhovljena (od BIA) Macic.

          Ima tu i koji ok gost, ali bas retkost.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • U poslednjih godinu i po dana, ne znam da li sam provrteo vise od 3-4 razlicita sagovornika, a jedan od njih je Dzon Bosnic. Nemam sta da ti preporucim od januara 2019, pa na ovamo, dok mozda mogu nesto da iskopam iz 2017 i 2018.

            Ja se secam da sam u decembru 2018 slusao Zorza iz Dnevnjaka, onog lika iz Liberlanda, Drazu Petrovica i Acu Seltika. Obavezno preslusam tv voditelje, jer im neretko gledam emisije. Ne moramo uopste da budemo istomisljenici, neki put me prosto interesuje sta ima da kazu. Damjanovica sam slusao davno, ali me je lik zesce smorio. Energetski vampir+likovi poput njega iako ovako deluju kao mirni ko bubice daju previse zapaljive izjave.

            Vidis nju sam izbegavao u pocetku, krenuo sam jednom da je slusam ali cim sam cuo glas ja sam prekinuo nakon dva minuta i nisam imao stomak da je slusam. Posle gostovala u Dobar, Los, Zao pa sam neke stvari ispratio. Klasicna suntaca.


            Edit: Vidim glumac Dragan Petrovic gostovao, mozda bih mogao njega.
            Last edited by Ricma; 26-04-20, 11:35.

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              Ti da promeniš nik u Realan.
              Grobar i realan...neće da može, zato je ovo Nerealan taman.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Nisam ni sumnjao Ricma da si deo Balkan Info kartela

                Najveca zvezda Balkan Infa je srpska intelektualka Jelena produhovljena (od BIA) Macic.

                Ima tu i koji ok gost, ali bas retkost.
                Bude i Srđa Trifković, doduše njega sam viđao na Ćirilici, sigurno je često i na Balkan Info. Kako taj lik mrači, malo negativnijih osoba sam vidio. Svaka zivotna radost ubijena. Rićma spomenu Dozna Bosnića, on makar djeluje ko pozitivan tip, ovo većina baš mračni likovi..

                Comment


                • Ne svidja mi se sto nerijetko dovode u emisije ljude sa vise nego ociglednim ozbiljnim psihickim problemima samo radi vece gledanosti.
                  To nikako nije u redu.

                  Comment


                  • Zašto jutjuberi nemaju svoju temu?
                    I zašto ne postoji fan tema za Vučića?

                    Comment


                    • Napravi je,mislim da niko ne moze da ti oduzme pravo na iskazivanje ljubavi prema Vucicu

                      Comment


                      • Pa ako moderacija odobri rado ću je otvoriti..

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Pa ako moderacija odobri rado ću je otvoriti..
                          Nije valjda da se plasis moderacije a u pitanju ti je predsednik Srbije i direktor "tvoje" firme.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Znaš ti Lošmi jako dobro da se ja ne plašim, ali imam poštovanje za našu moderaciju..

                            A preveliki nije direktor moje firme već je najevropljanin i zaslužuje fan temu.

                            Ja, Amerika i zapadna Evropa ga volimo a nemamo gde tu ljubav da iskažemo.

                            Comment


                            • Najvropljanin mu nije dodelila EU, vec neka ''NVO'' iz Srbije.. Uglavnom su tu neki direktori ili vlasnici firmi koji se ulizuju svakom sakalu na vlasti... To ti je nesto kao kad bi Seselj dodelio to priznanje i nema nikakve veze sa evropskim vrednostima i samom EU..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • NVO finansira evroatlanski odbor za širenje demokratije.

                                Comment

                                Working...
                                X