Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Maro, sigurno niko ne trci u BG zato sto zeli, vec zato sto mora. Ruralni krajevi ne mogu dati neku prozivodnju a ne mogu ni svi da prozivode. Ti ljudi uglavnom dolaze da budu neke radna snaga pa se vracaju zimi u svoje krajeve. Mi i treba da se bavimo najvise poljoprivredom ali danasnji seljak je obezvredjen kao nikada pre.Zive oni jos dobro,ali ne toliko koliko bi trebalo. Imam ja drugovesa sela koji rade na svojim njivamaali uzimaju i u arendu,doduseimami onih koji daju zemlju u arendu

    Eno vesara vam uvalio neke fals kocke, blejao da se radi centar 4 meseca ili vise, nisam bas ispratio i svo ono sranje vas kosta 10miliona evra!!!!

    I STAVI URADITE? NISTA!!!!! Ej,znaci pokrali vas ispred nosa,samo sto vam ne kazu..uzeli smo vam bar 8m ako ne i vise od tih 10 Ma nedao Bog, cutite, postali ste kao zadnje da ne kazem sta.. Svima uzor danambudu seljaci dole koji brane reke, zadnji otpor ovim govnima..NE JEBE SELJAK DVA POSTO... cak mislim da se i mr gold buni tamo u Bazelu...imam neki osecaj... samo mi ovde nista!!! Vi kao glavni grad ste sramotni..ne kazem da smo mi bolji, ali od vojvodjana ako mora ustanak da krene..onda ga jbm..

    Oni bolesnici iz Leviatana i Srpske cast sa sve Desnicom su postale neke paravojne formacije i kad tu dodas navijace CZ,partizana,Vose itd... dobijas ozbiljnu paravajnu formaciju kojoj u principu ne mozes nista... e to smo sve dozvolili...a to nije tesko razbiti...nije to tako jako kao sto izgleda, ali..

    E,ali 10m Vam trg jbs mi sve ako ne bih ono napravio za 100k evra

    Батице.
    Колико ти имаш година?

    Те флоскуле - шта ви радите ... весић вам је .... шта сте дозволили ... где живиш ти?
    Ко народ нешто пита?

    Улазим у област политике, што не волим, јер ме не интересују.
    Монархиста сам, а ово ми је све исто.
    Гола го*на у свакој странци.

    Је ли народ шетао скоро, иако се знало да то неће изаћи на корист.
    Опозиција је исто што и власт.
    Пола жутих из оног времена су сад код вучића.
    И исти ти ће прећи у власт оних који дођу.
    А ко ће доћи? Они што су већ саранили Србију.

    Мора да си глуп ако правиш разлику између оних и ових.
    Све је то исто и полаже рачуна истим, који нам раде о глави.

    Београђани ће нешто да промене ... народ ће нешто да промени .... ајде бре пробуди се и престани да етикетираш народ који нема никакву моћ да ишта уради.

    Уз то, избори, сваки, су потпуно намештени.
    Јасно је било као дан када су Николићу честитали победу на изборима око 5 после подне.

    Нема промене докле се год дува болесном западу и не направи се отклон ка Русији.
    И Кини.
    Цунами који долази, и немогуће га је зауставити.
    А ми се опредељујемо за запад који се распада.

    Компликована је ово прича, и далеко од тих твојих бојних поклича, весић вам оно, онвај вам ово.

    Шта ти предлажеш?
    Шта треба Београђани да ураде?

    Друго смо ми из Базела.

    Comment


    • Nije pristojno pitati za godine.

      Comment


      • Питање је било реторичко.
        То ти је оно, када поставиш питање које не изискује одговор.

        Пример:
        рецимо, ја тебе питам - јеси ли нормалан?
        То питање не изискује одговор.
        Јер га сви знамо.

        Comment


        • Nisam bas ukapirao najbolje.
          Znaci mi svi znamo koliko Losmi ima godina, ali ga ti svejedno pitas?

          Comment


          • Goldi jebe hhahaha

            Comment


            • Ne vadi.

              Comment


              • Zapad je pakao, ali je dobro u Bazelu..I sta ja sa tobom sad da diskutujem?

                Ne migu da ponavljam pricu o ovima sada i koja je razlika. To moze da razume svako. Ko ih izjednacuje je poprilicno ravan.

                O kralju evo skupljaju potpise, jos kralja dy nauce srpski i bice dobro.

                vesic je sramota ljudskog roda, uvalio im trg za 10m eura, a ono ne vredi 100k evra...

                Kad se dopisujem sa tobom imam utisak da se dopisujem sa mojim drugom Simom. Sima je sns verni clan i ima slicnu pricu kao i ti, cak je i za kralja.

                Ne razumem sta hoces od mene, uzivaj u tom trulom zapadu
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Хоћу да ти кажем да је проблем Србије огромна већина која тако плаче као ти.
                  Проблем је што Весић краде на оправци трга, калемегдана .... вучић је говно јер не да опозицији на тв, заузео је све медије, хајде да шетамо да би отерали једног да дође други, да имамо правну државу, медијске слободе, независне судове .... бајке које нигде у свету не постоје.

                  Прави проблем је издаја Косова и Метохије и положај српског народа на окупираним територијама.
                  Све остало је прича за такве као ти, којима је све друго битно осим најбитнијег питања.
                  Ти би хгео да народ шета само да више не би гледао Вучића, а не да он не би издао КиМ.
                  Разумеш?
                  У томе се разликујемо.

                  То ти је практичан показатељ шта је политика учинала од српског народа.

                  Comment


                  • И немој да ми дираш Базел.
                    Ја сам се овде доселио само због Федерера, да ми буде ближи срцу.
                    Једно време сам га пратио по турнирима, и онда сам схватио да ми је јефтиније да се преселим ближе њему него да плаћам карте и хотеле.

                    До појаве другог идола, центра мог живота, моје недостижне фасцинанције која се никада неће остварити, али хоће прејекција моје среће кроз његове успехе, ја остајем у Базелу.

                    Comment


                    • Ko vama brani da organizujete mitinge. Sva ta tkz desica i za kralja prica je kod vucica tkz vojvode. draskovic, seselj, zavetnici qrci palci..e da i misa vacic.

                      Zuti su bili na vlasti i nisu priznali Kosovo, zato su i skinuti i dovedeni podobni.

                      Nije problem izdaja Kosova, vec to sto smo robovska zemlja..Sto ti pola stanovnistva mota kablove ili bezi iz zemlje..sta cemo to da branimo. Kosovsko pitanje mozes braniti kao jaka zemlja, deo nekog saveza..ali posto mi necemo nigde i mrzimo sve..to je to..

                      Naravno da slabis ko drzava kad vec 50g svi kradu kako stignu, ovi su to doveli do savrsenstva..kradu javno, jos dobiju 70% glasova i ti to onds nazivas pametnim narodom. Dacu ti ovo, pametni su pobegli odavde..

                      Ove bi zamenio sa kanalizacijom..da ovih govana nema u zemlki..bila bi Srbija mnogo lepse mesto za zivot.. seselj, drasko, vucic, palma, dacic, sline i ostslo nesposobna govna..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ухххх .... тешко је то кад се бориш за нешто, а не знаш за шта ...

                        Ја сам за монархију као уређење.
                        Из милион разлога, које уопште не повезујем са дебилом вацићем, радикалима .... то су управо странке урадиле, огадиле сваку идеју обичном човеку.

                        Дакле, ја сам за монархију.
                        И радим на томе, на подизању нациоанлне свести код Срба, са нашим интелектуалцима (кад смо већ код њих, гарантујем да не би умео да набројиш три савремена српска интелектуалца), што је већ интимни питање и не бих да га јавно делим.

                        За шта си ти?
                        И шта ти предлажеш да се уради?

                        Comment


                        • Ziv nisam da cujem da koji su to srpski intelektualci. Da li se i oni bore spolja ili iznutra. Nemoj ko Urke i Paroski

                          Ja sam za brze EU integracije, za uvodjenje i sprovodjenje EU zakona. Mada sam u medjuvremenu postao eu skeptik zato sto daju podrsku av-u..nebitno zasta i koliko..nama zivot prodje.

                          Tako da sam da udjemo kao svi u saveze koji mogu da nas kontrolisu i postepeno naprave kod nas napredak. Tu mislim pre svega na obrazovanje, ekonomiju, sudstvo itd..

                          Mi sami to ne mozemo ocigledno i treba nam necija iskrena pomoc.

                          Politicki trenutno nisam za nikog, ali znam protiv koga jesam.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Синееееееееееееееее ...
                            Стање је теже него што сам мислио ...

                            Да занемаримо срамоту чињеничног стања да не знаш ни за једног српског интелектуалца.
                            У складу са тим прилажем за опкладу своју способност репутације да знаш све чланове парова, задруге и шта још има од тих изопачености.

                            Брже еу интеграције, спровођење еу закона ... тешко тешко ... тешко стање ...
                            Знаш ли уопште о чему причаш?
                            Какве то законе прижељкујеш, чему се надаш да ће се десити кад уђемо у еу?
                            Закон да педери могу да се шеире, да нам децу одузимају, да ти школство сатанизују.
                            Уопште идеја да идеш код оних који ти КиМ отимају је довољна.

                            Tako da sam da udjemo kao svi u saveze koji mogu da nas kontrolisu i postepeno naprave kod nas napredak. Tu mislim pre svega na obrazovanje, ekonomiju, sudstvo itd..

                            Mi sami to ne mozemo ocigledno i treba nam necija iskrena pomoc.


                            Види.
                            Ја сам за то да се теби додели твој лични администратор.
                            Да те мало доведе у ред, јер ти очигледно не умеш то сам.

                            Немој више да пишеш молим те, довољно си написао.
                            Ти не знаш шта значи српски интерес, свет посматраш искључиво кроз политику, и то тако да не знаш ко ваља него ко не ваља.

                            Дефиниција си оне вечне мудрости Владике Николаја - Лако је научити животињу. Лако је научити простака. Али је тешко научити онога ко је, ненаучен, већ постао учитељ другима.

                            Comment


                            • Објаснио је Голд неке ствари. И мене савршено боли ћошак који ће издајник бити ма власти. Жути, плави, црвени, пичкоусти.

                              А ево да се та маса опозиције не разликује од Вучића и да су иста багра која тежи сензационализму.




                              И Лошми, шта причаш као да народ може некоме да се супротстави? Знаш ли шта раде са џиповима без таблица?
                              Last edited by Cassius Clay; 15-09-19, 15:39.

                              Comment


                              • Koji oblik Monrhije podrzavas?

                                I objasni mi molim kako to ocekujes da Albanci prihvate srpsku vlast?

                                Kao sto je neko pre par dana napisao (mislim da je Indigo, izvinjavam se ako gresim), menjali smo istoriju za komad obradive zemlje. Ne znam sta mi to sad zelimo? Da upravljamo onim sto smo prodali?

                                Ja bih stvarno voleo da Albanci izadju na parlamentarne izbore u Srbiji sa svojom strankom, pa ako da Bog nek postanu i ministri policije, odbrane.

                                Comment

                                Working...
                                X