Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Противприродно све раде а овамо save the Earth. Лицемерје епских размера. Али то је када се човечанство бахати и противи природи. Природа нас је створила такве какви смо са разлогом.

    Жена не разуме дс мушкарац и жена који не могу да имају децу су ИЗУЗЕТАК и зато је брак мушкарца и жене легитиман, јер имају ПОТЕНЦИЈАЛ, а брак мушкарца и мушкарца и жене и жене ПО ПРАВИЛУ не даје децу и зато не може бити озакоњен јер не доприноси друштву.

    Хиљафу пута рекао а она се хвата за индивидуалне случајеве.

    Како је лепо имати своје мишљење макар и не био у праву. Поносан сам на себе. Ја да сам неко мудо из сенке, наметнуо бих јавни дискурс враћања коренима и пењању по гранама, и свако ко се противи томе да буде назван фашистохуманофобом.

    И онда би се људи пели по гранама покушавајући да иду уназад у еволуцји а они који би их нападали били би проказани од фамозне напредне већине која се враћа свом пређашњем еволутивном ступњу.
    Last edited by Cassius Clay; 09-09-19, 18:26.

    Comment


    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
      Природа нас је створила такве какви смо са разлогом.

      Жена не разуме дс мушкарац и жена који не могу да имају децу су ИЗУЗЕТАК и зато је брак мушкарца и жене легитиман
      Prvi bold - pa u tom slučaju onda je neko i gej jer je tako priroda odlučila? Da ga privlači osoba istog pola?
      Drugi bold- legitiman je brak jer postoji potencijal? Ako potencijal ne postoji treba se razvesti i tražiti partnera sa kojim se taj potencijal može ostvariti?
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ja mislim da onda treba prvo napraviti dete, pa se tek onda udavati/zeniti, jednostavnije je
        i to da bude pravilo, zakon da se donese
        jbg. ako nemate potencijal, sta trazite zajedno
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Uki al' si na vetrometini, sa svih strana te napali

          Comment


          • Jel može neko da mi objasni pljuvanje odbojkašica što su došle na prijem kod Vučića? Ovaj narod je skroz puko.

            Comment


            • Naravno da je puko, ako je ikad i bio nomalan
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nije "prolupao". Na ovim prostorima zive narodi sa manjim prosekom koeficijenta inteligencije u odnosu na drzave zapadne, srednje i severne Evrope. Niza rasa, reklo bi se, u odnosu na njihovu mocniju genetiku i visi stepen kolektivne svesti.

                Uvek ce biti naprednijih i manje naprednih drustava. Na ovoj planeti biti u sredini je ok za mene.

                Comment


                • Ne znam da li se nekad pokretala ova tema na forumu....

                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Cuj Grci... pa korelacija 3 glavne piramide u Gizi sa pojasom Oriona u tom sazvezdju je napravljena pre najmanje 12.000 godina... a ovi otkrili da zemlja nije ravna.

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Nije "prolupao". Na ovim prostorima zive narodi sa manjim prosekom koeficijenta inteligencije u odnosu na drzave zapadne, srednje i severne Evrope. Niza rasa, reklo bi se, u odnosu na njihovu mocniju genetiku i visi stepen kolektivne svesti.

                      Uvek ce biti naprednijih i manje naprednih drustava. Na ovoj planeti biti u sredini je ok za mene.

                      Једна од главних перцептивних карактеристика човека је да мери свет према себи.
                      Стога ја у потпуности разумем део твог поста који се односи на мањак интелигенције.
                      Ја, рецимо, немам тај проблем.

                      Чак што више, не бих рекао да у свом окружењу, и ужем и ширем, познајем људе који су интелектуално инфериорни у односу на било кога, а тек на зомбираног, роботизованог и бездушног западног човека.

                      Са средином се мире такви.
                      Као ти.
                      Само мртве рибе пливају низводно.

                      Србија је давала, даје и даваће крем да ла крем сваког корисног дела друштва на добробит човечанства.
                      Не постоји мањи народ са већим интелектуалним уделом и утицајем на светску науку, напредак .... сваку корист, него што га има Србија.

                      Comment


                      • Zemlja je ravna ploca. I to je to. Da se vrtimo u krug, pali bi u provaliju. Prilicno jednostavna konstatacija. Svemir ne postoji i to je to, hvala.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Comment


                          • To je to prijatelju. Samo nema svemira, pale i gase svetlo po potrebi. Mi smo jedan rijaliti i to je to. Kad umremo prelazimo u drugi ili ostajemo u istom kao Lepi Mica. Bice to sve ok.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by mr.gold View Post
                              Fale ti slonovi koji stoje na dzinovskoj kornjaci i drze tu plocu.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Праштај брате.
                                На брзину сам фотошопирао.

                                Остале планете.

                                Comment

                                Working...
                                X