Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad pocinje da se radi autoput do Pozege?

    Comment


    • Trebalo bi da je pocelo, cekam taj deo kao ozeblo sunce. I Obrenovac da spoje sa Surcinom, i to je to, za mene dosta.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Kumbor, Lustica itd....ali sam zeleo na ovu stranu tj u Becice...Oticemo jedan dan, no ne volim ja to sto je IN i da trcim tamo po svaku cenu. Kad ne idem preko,isti mi djavo hocu u Kumbor ili Becice..

        Sto se tice Ibarske, idem prvo u posete Tijaninoj tazbini..majka joj je iz Capljine pa idemo tamo da malo blejimo,pijemo odbro vino i jedemo dobru jagnjetinu. Mislim da cemo ici drugim putem, idemo prvo u Sarajevo na cevape pa onda za Capljinu. Naravno, idemo i u Mostar, Trebinje itd...Pa onda Dubrovnik i to dole sto ima..

        Imao sam poziv i u Portoroz, ali to mi nije izvodljivo nikako..mrzi me prosto

        + sto izbegavam vuciceve puteve
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Trebalo bi da je pocelo, cekam taj deo kao ozeblo sunce. I Obrenovac da spoje sa Surcinom, i to je to, za mene dosta.
          Onda si u BG za 1.5 sat prakticno.

          Comment


          • A vala ja ne pamtim da je ta Budva ikako bila drugacija, doduse nisam bila ko zna koliko, ali i kao dete je bila cirkuzijada, tj pravo vasariste sa dzidza-bidzama i pevaljkama. Jedino sam Stari grad volela. Jaooo bio tamo neki moj omiljeni kafic

            Morala sam da guglam Casper bar [emoji173]
            Mada su ga preuredili vidim, svirao jazz uvek i sve ostale njegove podvrste.

            Zrela sam za namore
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Neka bude i 2h, ja prezadovoljan. Kad se setim vremena 4 sata klackanja 160 km-a otprilike.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                A vala ja ne pamtim da je ta Budva ikako bila drugacija, doduse nisam bila ko zna koliko, ali i kao dete je bila cirkuzijada, tj pravo vasariste sa dzidza-bidzama i pevaljkama. Jedino sam Stari grad volela. Jaooo bio tamo neki moj omiljeni kafic

                Morala sam da guglam Casper bar [emoji173]
                Mada su ga preuredili vidim, svirao jazz uvek i sve ostale njegove podvrste.

                Zrela sam za namore
                Rekli bi ljudi dasi u penziji. )) Imas tamo Mogren1 i 2, isto kao i ostrvo prekopa i SG sto si napisala vec. Izgradilo se to mnogo i tek ce. Grade na tim glavnim plazama sve hotele i bice skroz drugo mesto i vezano za nesto skuplji turizam.

                Odaklesi ti mark iz Cacka? Nemam pojma,nisam bio nikada u tom delu Srbije
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Taman sam hteo nesto da napisem, ali vidim ukljucio se i Losmi u diskusiju.... Pa necu ....
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Oj djevojko iz Rovaca
                    fejsbucis li kraj ovaca


                    Matija Beckovic
                    Last edited by kronostime; 16-08-19, 11:44.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Rekli bi ljudi dasi u penziji. )) Imas tamo Mogren1 i 2, isto kao i ostrvo prekopa i SG sto si napisala vec. Izgradilo se to mnogo i tek ce. Grade na tim glavnim plazama sve hotele i bice skroz drugo mesto i vezano za nesto skuplji turizam.

                      Odaklesi ti mark iz Cacka? Nemam pojma,nisam bio nikada u tom delu Srbije
                      Zasto u penziji?
                      Sta si sada ukacio...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        A vala ja ne pamtim da je ta Budva ikako bila drugacija, doduse nisam bila ko zna koliko, ali i kao dete je bila cirkuzijada, tj pravo vasariste sa dzidza-bidzama i pevaljkama.
                        Ma urbanisticki haos je otprilike poceo vec krajem 80-ih,a sa njim i sve ostalo o cemu pricas.
                        Zlatno doba Budve je kraj 70-ih i pocetak 80-ih.
                        Tad su prihodi od turizma bili i najveci.
                        Dolazili Njemci masovno jbg,poslije 90-ih nismo nikad uspjeli da ih vratimo zbog prethodno navedenog.
                        Last edited by E1_PG; 16-08-19, 11:46.

                        Comment


                        • Kad je bese bio onaj zemljotres?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Kad je bese bio onaj zemljotres?
                            1979,u proljece cini mi se.
                            Ali brzo se to oporavilo,nije uticalo mnogo na turizam cak ni te sezone prema podacima nekim sto sam citao.
                            Nije to bila inicijalna kapisla za vasariste,malo kasnije je to zapocelo.

                            Comment


                            • Da, mislila sam mozda od te obnove sve pocelo
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Taman sam hteo nesto da napisem, ali vidim ukljucio se i Losmi u diskusiju.... Pa necu ....
                                Sto Sandugp?

                                @oljice Ma bezveze, ne radi mi space kako treba, pa se mucim..pisem gluposti. U Budvi sam bio pre tacno 20 godina. Ako se dobro secam, bio je nas novosadski DJ Fakir na Mogrenu1. Bio dobar zur i vezu me dobra secanja za to more i generalno Budvu. Budva je jedino losa sto se secam onih pljeskavica na glavnoj dzadi, ali kaze mi coek da su to ili ce sve to skloniti da bi pravili hotele..mozda su i zavrsili, poceli..nisam ga ni razumeo najbolje..

                                HN volim vise, ali tamo su se braca nazvala Srbima i ne ulaze se tamo nista..kaze devojka sve isto kao i pre 10g kad smo bili
                                Last edited by LosmiSK; 16-08-19, 11:57.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X