Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uživaj u dobroj muzici, hrani, povremeno u piću, a sex ne zanemaruj....i biće sve u redu.

    Spoiler
    Jebali te gifovi više n'umeš da pričaš
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Uživaj u dobroj muzici, hrani, povremeno u piću, a sex ne zanemaruj....i biće sve u redu.

      Spoiler
      Jebali te gifovi više n'umeš da pričaš
      Naravno da cu uzivati - hedonizam je moja religija.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Nego, djeticu Ivane, kako napreduje s komsijom?

        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Naravno da cu uzivati - hedonizam je moja religija.
          Ipak....ti treba da se uključiš malo na:



          ...ne znam jel ovi omladinci znaju čemu ovo služi....imali bi da nam se smeju
          Last edited by Constantin; 23-01-19, 14:29.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Pre svega, hvala svima na savetima. Nekako sam najblizi tome sto je Zola napisao, taj obrok mi treba dok sam na poslu i tim pre super kada bih svakog ponedeljka ostavljao zalihe u kuhinji. Procitacu kasnije jos jednom sta ste napisali.

            @Powerslave

            Svrati neki put u Bg, pa da te vodim na neku zurkicu u Drugstoreu. Kvalitetni eventi se najavljaju mesec i po-dva unapred.

            Edit: Znam i ja kada krenem u teretanu da ce mi padati kilaza, ovde mi je ipak stalo da se zdravije hranim posto u okolini na poslu imam nezdrave kombinacije tipa prodavnica blizu firme i automat za grickalice/slatkise. Kada sam prva smena to bi mi bio prvi obrok, kada sam druga poslednji.
            Last edited by Ricma; 23-01-19, 14:40.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Nego, djeticu Ivane, kako napreduje s komsijom?]
              Dobar je danas bio,evo proslo je davno 3 sata nema busenja,ali mu i dalje nisam zaboravio.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                Dobar je danas bio,evo proslo je davno 3 sata nema busenja,ali mu i dalje nisam zaboravio.
                Nek je pripravna

                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Dobar je danas bio,evo proslo je davno 3 sata nema busenja,ali mu i dalje nisam zaboravio.
                  A reci mi Ivane, jesi li probao možda najjednostavnije rešenje?

                  Da odeš do komšije i pitaš ga šta to pravi i koliko će mu trebati da završi? I eventualno da ga lepo zamoliš da to radi u neko drugo vreme ako je moguće? Znaš ono...lepa reč i gvozdena vrata otvara?

                  Ili si u nekoj žestokoj svađi sa njim? Ako jesi, onda povlačim pitanje.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Sad je javio da zbog nekih radova mora vodu da iskljuci od 5 do 8.Busenje nastavljeno.
                    Agonija traje.....Izgleda renovira WC.
                    Inace moze li neko da mi objasni odakle smrdibuba u mojoj sobi u sred januara?
                    Kako prezivje ove minuse sto su bili 20 dana da mi je znat.

                    Comment


                    • Ih sto ste netolerantni, sve vam sameta. Kada se renovira stan radi se ceo dan, majstorima se valjda placa za to, ne postoji tada kucni red.
                      Ali u svakom slucaju kulturno je zbog ostalih stanara staviti obavestenje na ulazu: Drage komsije, u stanu tom i tom od tada i tada vrsice se radovi. Izvinite za buku i uznemiravanje u tom periodu, hvala na razimevanju..bla, bla
                      A komsije ce valjda preziveti za to vreme valjda i oni imaju neke poslove van svojih stanova.
                      Renoviracete i vi nekada svoje ako niste vec, pa zaboravili kako je to..
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        Sad je javio da zbog nekih radova mora vodu da iskljuci od 5 do 8.Busenje nastavljeno.
                        Agonija traje.....Izgleda renovira WC.
                        Inace moze li neko da mi objasni odakle smrdibuba u mojoj sobi u sred januara?
                        Kako prezivje ove minuse sto su bili 20 dana da mi je znat.
                        Smrdibube prezimljuju tako sto se zavuku u stokove prozora i vrata, neverovatno je koliko im malo prostora treba. Cim osete toplotu - bude se i traze neko zelenilo za hranu.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Ja nemam one bubaruse već mesecima nisam video niti jednu. Bubomor je zakon i neke kućice još i ćao.

                          Inače to sa bušenjem, komšija me jedan ubio bušio dva meseca čak i nedeljom ujutru.

                          I tako ja kažem sebi, sačekaj Uroše neko će ga drugi ubiti budi strpljiv, i ništa. Verovatno su svi čekali druge da reaguju.

                          Bušio je po ceo dan, ali eto čim ga niko nije sprečio takav je običaj očigledno.

                          Comment


                          • Od 14-17h, negde od 15-18h i od 22-8h ne smeju da se vrse radovi koji proizvode buku i ugrozavaju kucni red. Ostatak vremena moras da trpis jer nemas mnogo benefita, ko zna kada ce tebi trebati neka slicna popravka..
                            Sto se tice smrdibuba, najvise vole fasadnu ciglu, pa ako je fasada takva, eto ti odgovora kako je uletela na toplije..

                            Comment


                            • Cika Kronos ima odgovor na sve
                              Oljice ja nisam cuo da iko obavlja radove u periodu od 3-5,to je nekulturno i odvratno.Ljudi dodju sa poslova,oce da odmore,ja ......isto bih volio da odmorim iako ne radim nista trenutno.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                I tako ja kažem sebi, sačekaj Uroše neko će ga drugi ubiti budi strpljiv, i ništa. .
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X