Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Hoce kurac....
    Prvo 90% tu knjigu nece ni procitati... Jer veoma mali broj ljudi (o deci necu ni da govorim) cita. Oni su tu samo da bi se slikali sa svojim "idolom".
    A ako i odluce nesto da urade nakon citanja knjige, to ce biti da opet gledaju rijalitije i loze se i kopiraju svoje idole.
    Pa da se samo i jedno dete navuče na knjigu, opet je pozitivna stvar. Grozno je i meni, ali možda izađe nešto dobro, pošto gore ne može nikako.

    Nevezano za ovu temu, ovo što se dešava sa Darkom Lazićem...

    Meni je žao dečka, i stvarno je veliki bedak, ali su mi se baš popeli na vrh glave sa njim. Ne mogu da pobegnem od toga. Internet, novine, televizija, društvene mreže....iz minuta u minut svakodnevno izveštavanje.

    Opet ponavljam, stvarno je bezveze šta mu se dešava i voleo bih da se izvuče, ali baš me briga za Darka Lazića. Klasično ispiranje mozga.

    Smeta li možda još nekome ovo? Mediji danas nisu normalni jbte...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Iskreno cisto sumnjam da ce neko sa takvim "delima" da se na navuce dalje da cita, pogotovu Cosica mozda nesto slicnog tipa, a to onda i nije citanje.

      Sto se tice ovog pevaca, apaolutno se slazem sa tobom, naravno da je strasno sta mu se desilo i nek ozdravi sto pre, ali aloooo silovanje nasih mozgova i dusa se nastavlja svakodnevno, sve je ovde sund i estrada. Ko zna sa kakvih bitnih tema skrecu paznju.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Vladane, je l' Kija jos bolja uzivo?
        Mnogo ljepsa, bio je tu i SLobica, i on je sladak kao med.

        Salu na stranu Kija je top. I za razliku od tih rijaliti glupaca i prostitutki zesce inteligentna osoba.
        sigpic

        Comment


        • Hahahahah

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Iskreno cisto sumnjam da ce neko sa takvim "delima" da se na navuce dalje da cita, pogotovu Cosica mozda nesto slicnog tipa, a to onda i nije citanje.

            Sto se tice ovog pevaca, apaolutno se slazem sa tobom, naravno da je strasno sta mu se desilo i nek ozdravi sto pre, ali aloooo silovanje nasih mozgova i dusa se nastavlja svakodnevno, sve je ovde sund i estrada. Ko zna sa kakvih bitnih tema skrecu paznju.
            Verovatno se oboje u pravu(ti i Sandu), ali eto, nada umire poslednja.

            Sasvim moguće ovo za skretanje pažnje, ali imaju već zadrugare i farmu, zar im nije dovoljno?

            Danas odem na fudbal, jedino utočište(pored sela) gde mogu da odmorim od izveštavanja, a tamo u svlačionici se sastala dvojica i detaljno prepričavaju šta mu se desilo, koliko je vozio, da mu to nije prvi put i slične gluposti. Tako da sam izašao bos napolje i obuo se na miru.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Zola, pa to ti samo govori koliko smo zaronili u taj besmisao, koliko su se merila vrednosti poremetila i na kraju postala bolesna, koliko smo otisli u aut....od medija koji nas bombarduju teskim sranjima svakodnevno, rijalitija i ogavnih splacina tamo, izbora i pomame na sajmu knjiga (pogledati i sliku one mrcine Seselja), ko nam je dzet-set, ko dikrtira modu, ko su uzori mladima...
              I u takvom poretku tesko je odrzati taj svoj neki tesko i mukotrpno izgradjen mikrosvet, sve su agresivniji, bezobrazniji, usli u sve pore, zatupljuju, skrecu paznju na totalno minorne stvari...a sigurna sam da nista to nije nimalo slucajno.
              Borba teska i nepekidna postoji odavno i nema posustajanja.
              No pasaran!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Zanima me samo da vidim kada ce ovog idiota da puste...

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Lopine jedne nenormalne hohstaplerske, ebale ih subvencije da ih ebale. Unistise nas.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Eh cuj narod proguta, pa vidii samo sta svakodnevno slaze masno i lupeta pa gutaju, a nece otvaranje fabrike. Da ne pricam da i ne kapiraju sta znace subvencije. Ejjj bre!
                    I ko zna koliko je takvih firmi kao sto je ova iz Bangladesa (o mnogim propalim iz subvencija se vec pisalo), a mozda i rade u dilu sa ovim domacim lopurdama, jer koliko sam shvatila ta se lova navodno ne daje odjednom..ali hop eto sada bas jeste.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Sta li ti lupetas...
                      Cuj "jeftine i poslusne robove". Nista lose nije receno u klipu, cinjenica je da ima dosta obrazovanih, iskusnih i vrednih ljudi koji ce prihvatiti znatno nizu platu nego radnici iz EU. To jeste prednost (u ocima investitora) koju Srbija ima u odnosu na susedne zemlje, svidelo se to tebi ili ne.

                      Samo neka dolaze, neka kupuju, nek naseljavaju. Bolje placaju, daju bolje uslove za rad, vise cene radnu snagu.

                      Mozemo za Vucica svasta da pricamo, ali maher je kada je u pitanju dovlacenje stranih investitora, a to je ono sto Srbiji najvise treba kako bi usla u korak sa razvijenim svetom.

                      Comment


                      • Kakve bre investitore dovlaci?
                        Jel ti znas sta su subuvencije i kako tacno izgledaju u ovom vizionarskom poduhvatu ovog zlotvora?
                        Maher??
                        Vise placaju????
                        Jbt kada ljudi nemaju veze blage sta pricaju, naculi nesto..ili mozda tebe placaju? Nadam se vise od sendvica
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Sta li ti lupetas...
                          Cuj "jeftine i poslusne robove". Nista lose nije receno u klipu, cinjenica je da ima dosta obrazovanih, iskusnih i vrednih ljudi koji ce prihvatiti znatno nizu platu nego radnici iz EU. To jeste prednost (u ocima investitora) koju Srbija ima u odnosu na susedne zemlje, svidelo se to tebi ili ne.

                          Samo neka dolaze, neka kupuju, nek naseljavaju. Bolje placaju, daju bolje uslove za rad, vise cene radnu snagu.

                          Mozemo za Vucica svasta da pricamo, ali maher je kada je u pitanju dovlacenje stranih investitora, a to je ono sto Srbiji najvise treba kako bi usla u korak sa razvijenim svetom.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Ovoliku navalu stranih kompanija Srbija nije nikad videla. Skoro svi moji prijatelji koji zive u Srbiji rade za Kineze/Jevreje/Nemce/Kanadjane i generalno niko se ne zali.
                            E sad, ima i investitora koji su dosli iskljucivo zbog jeftine radne snage koja radi na traci u fabrici jedno te isto po ceo dan, pa je logicno da nece biti izuzetno placeni. Za takve ljude je dobro sto ima posla.

                            Subvencije traju odredjeni vremenski period dok se trziste ne razvije, to je jedini nacin da ubrzamo porast stranih investicija. Tako to ide u biznisu, moras dati primamljivu ponudu ili ce otici kod drugog.

                            Comment


                            • Ne radi limuntus za sendvic, nego za iphone, on je level iznad...

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Mozete da me sprdate koliko hocete, ali najbolje je da se osvestite i budete makar za trenutak realni, pa da shvatite gde zivimo, koje su nam mogucnosti, sta bismo mogli da zelimo a sta ne.

                                Ja razumem da je svima muka od Vucica i njegovih izjava, ali osvrnite se oko sebe, stvari polako idu na bolje. Povecan je i minimalac nedavno ako niste znali.

                                Comment

                                Working...
                                X