Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa, verovala (ili verovao srry ) ti meni , ne ucitava mi twit tvom u prvom postu

    Comment


    • Ma opusteno, nisam odavno bila muskarac ovde

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • I kreteni ostvariše svoj naum biće veselo
        https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1386508

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          I kreteni ostvariše svoj naum biće veselo
          https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1386508
          Sto? Nece moci da se divlja po autoputu?

          Kamo lepe srece da kaznjavaju tako i za divljanje po gradu, ali ovo na autoputevima im je precizno.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Precizno, ali do ..... Zakon prepun nelogicnosti, "rupa" i ocajnih resenja.

            Zakon donesen samo sa jednim ciljem ... da se napuni budzetska kasa.

            Da napomenem, za ove trolove, da sam savestan vozac, kazne bez i da sam za poostravanje kaznene politike i jos ostriju primenu zakona, sve zbog debila za volanom ... ali ovo je jos jednom na delu napreDNO donošenje i primenjivanje debilnih zakona.

            Comment


            • Originally posted by Klaymen View Post
              Precizno, ali do ..... Zakon prepun nelogicnosti, "rupa" i ocajnih resenja.

              Zakon donesen samo sa jednim ciljem ... da se napuni budzetska kasa.

              Da napomenem, za ove trolove, da sam savestan vozac, kazne bez i da sam za poostravanje kaznene politike i jos ostriju primenu zakona, sve zbog debila za volanom ... ali ovo je jos jednom na delu napreDNO donošenje i primenjivanje debilnih zakona.
              Iznenadio bi se kad bi video koliko je precizno.....
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Jos ako si ga ti instalirao

                Mislio sam konkretno na zakon i pojedine odredbe, mrzi me da objasnjavam

                Comment


                • Originally posted by Klaymen View Post
                  Jos ako si ga ti instalirao

                  Mislio sam konkretno na zakon i pojedine odredbe, mrzi me da objasnjavam
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • I treba pooštriti zakon i kazne za alkohol,telefoniranje,prekoračenje brzine i sl...jer ovo ugrožava direktno druge učesnike u saobraćaju
                    Ali pojas...ne nikako...time samo sebe ugrožavamo...i treba da bude stvar izbora....
                    Problem su npr.pijani biciklisti koje niko ne kažnjava po Obrenovcu od kada je policajac Simić poginuo- znaju Obrenovčani...
                    A verujte prava i realna su opasnost...
                    Pa neki pešaci, nabiju slušalice u oba uha ( zakon kaže,može sluška ali u jedno) odvrnu tuc-tuc muziku i idu kao muve bez glave...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Naravno da zakon nije dobro odradjen (za svrhu uzimanja novca jeste ali za bezbednost nije). Jer merenje srednje brzine nista ne znaci. Zamisli to temperaturno. U februaru prvih 14 dana bude Tmax oko 15 stepeni, rekordno topla prva polovina meseca, onda u drugoj polovini dodje ledeni prodor sa Tmax oko -5 jedna od rekordno hladnih polovina meseca od kada se vrse merenja. Kada to ubacis zajedno, dobijes jedan potpuno prosecan mesec, a on u stvari bio nezapamceno lud. Prosek nista ne mora da kaze. Ti mozes ovde da vozis 200 pa onda da stanes na pumpu ili da vozis 60 pola puta ( i jedno i drugo vrlo opasno) i na kraju ti prosek bude manji od coveka koji je vozio 130 tamo gde je ogranicenje 120. A reci mi koji od 2 vozaca je opasniji po okolinu i po zivot ljudi? Nece divljaka koji vozi 200 na sat da zaustavi nikakva prosecna brzina da to radi, jer ce da stane na kaficu posle izivljavanja. A taj koji je krenuo to da radi, njega boli ona stvar da li ce stici za 1h ili 1h30min. Njemu se ne zuri, nego "luduje" po putu. Ovo ce najvise uticati na vozace koji voze malo iznad proseka i koji nisu primetili da je na jednoj deonici umesto 120 100km/h, sto je isto ok, ali to zvanicno nije svrha ovog zakona.Ne bi me cudilo da ljudi krenu naglo da koce i da krenu da se prave guzve i haos na putevima zbog toga.


                      Ako ti je lakse kosarkaski primer, dzabe ti je u seriji na 4 pobede da ti 1 vece gadjas 30/30 i doneses ubedljivu pobedu, a u ostalim mecevima ne mozes nista da ubodes. Na kraju ti prosek bude sasvim dobrih lupam 50% iz igre, ali si 3-4 meca odigrao kriminalno i izgubio, pa ti ono jedno vece nista ne vredi na kraju.
                      Last edited by colchonero; 27-04-18, 21:40.

                      Comment


                      • Originally posted by madrid View Post
                        Naravno da zakon nije dobro odradjen (za svrhu uzimanja novca jeste ali za bezbednost nije). Jer merenje srednje brzine nista ne znaci. Zamisli to temperaturno. U februaru prvih 14 dana bude Tmax oko 15 stepeni, rekordno topla prva polovina meseca, onda u drugoj polovini dodje ledeni prodor sa Tmax oko -5 jedna od rekordno hladnih polovina meseca od kada se vrse merenja. Kada to ubacis zajedno, dobijes jedan potpuno prosecan mesec, a on u stvari bio nezapamceno lud. Prosek nista ne mora da kaze. Ti mozes ovde da vozis 200 pa onda da stanes na pumpu ili da vozis 60 pola puta ( i jedno i drugo vrlo opasno) i na kraju ti prosek bude manji od coveka koji je vozio 130 tamo gde je ogranicenje 120. A reci mi koji od 2 vozaca je opasniji po okolinu i po zivot ljudi? Nece divljaka koji vozi 200 na sat da zaustavi nikakva prosecna brzina da to radi, jer ce da stane na kaficu posle izivljavanja. A taj koji je krenuo to da radi, njega boli ona stvar da li ce stici za 1h ili 1h30min. Njemu se ne zuri, nego "luduje" po putu.

                        Ne bi me cudilo da ljudi krenu naglo da koce i da krenu da se prave guzve i haos na putevima zbog toga.
                        A sta dobijes time?
                        Brze ne mozes da prodjes osim ako ne zelis da dobijes kaznu, samim tim ce vecina ljudi da postuje propise, a nenormalnih ce uvek biti, tu nijedan zakon ne pomaze
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Pa dobro, ali ko ima prosek preko 120 - onda su sigurni da je prekoračio. Zato je valjda i donet taj zakon. Popraviti puteve i 150 dozvoliti
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Da, ali mnogo je opasniji na putu onaj sto je vozio 200 pa naglo usporio da bi spustio prosek, nego covek koji je sve vreme vozio uredno 130 i ima veci prosek. Zato je zakon pun rupa ( namerno necu da kazem previda, jer po meni oni uopste nisu to prevideli, nego imaju drugu svrhu, ali to je samo moje misljenje)

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              A sta dobijes time?
                              Brze ne mozes da prodjes osim ako ne zelis da dobijes kaznu, samim tim ce vecina ljudi da postuje propise, a nenormalnih ce uvek biti, tu nijedan zakon ne pomaze
                              Ti licno nista, ali baja koji voli da provoza svoju "masinu" sa 200km/h i da se dokaze sam sebi i ostalima u autu ce lagano da sedne na kaficu sa drustvom/ribom, pred naplatnu rampu. Ili oni sto se trkaju po putu npr. Nije tim ljudima cilj da sto pre stignu, (ima i takvih ako je nesto hitno/bitno, ali ti ce da plate kaznu ako proceni da "vredi") nego da se izive, "uzivaju" ili lece svoje komplekse, glumeci mahere za volanom tipa Hamilton, Alonso itd.
                              Last edited by colchonero; 27-04-18, 21:49.

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Ti licno nista, ali baja koji voli da provoza svoju "masinu" sa 200km/h i da se dokaze sam sebi i ostalima u autu ce lagano da sedne na kaficu sa drustvom/ribom, pred naplatnu rampu. Ili oni sto se trkaju po putu npr.
                                Pa ja ti kazem, takvih idiota ce uvek biti i ne znam sta treba da uradis da njih sprecis da ne divljaju?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X