Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čokolada se jede sama i može u torte, kolače, sladoled i puding. Čokolada u džemu je kao šljiva u sladoledu. Gubimo tradicionalne vrijednosti, uskoro će biti normalno umočiti šnicle u džem, a taj džem će biti od čokolade. Treba sve gradske domaćice poslati u sela da ih nauče tamošnje bake tradicionalnim receptima.

    Comment


    • Kako papi da sam rekla sa sipkom...pa ne valja, ne ide to.

      Probaj Mileticu, probaj..druga dimenzija ..pojma ovi nemaju bitno da bace hejt, da kontriraju i da su iskljucivi...samo otvorenog uma ...pogotvu sto ova kombinacija nije nikakva novotarija.

      A bre Vese...kakve to pomije pravis od palacinki Budi bog...

      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Je l ima u prodavnice da se kupi taj čoko-džem, nijesam ga vidio do sad...

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • @noto, najbolji pasulj sam skuvao kada sam narendao Menaž cokoladu u njega a skuvao sam ih bas puno, cak i onaj posan je odlican, to je misljenje ljudi koji su probali, ne moje... Samo se ne treba ustrucavati od probanja raznih stvari, sto kaze Olja otvorenog uma

          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Žalosno...






            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              A bre Vese...kakve to pomije pravis od palacinki Budi bog...
              Ja ti suptilno dajem podršku za kombinovanje džema i čokolade, a ti tako!? ccc

              A fora je biti umjeren. Malo keksa i malo nutele, pa je presaviješ dva puta i onda kao preliv dodaš džem od šipka, onako tečan i bez previše šećera. Nije to neko otkriće, gomila čokoladica i kojekakvih poslastica ide na tu foru, samo što najčeće koriste karamelu, a to onda bude prežestoko i jbg.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Podrsku?? Ohhh skužajte..nisam prepoznala tu suptilnost
                [emoji14]

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Pa da..kako bih te sada drugacije banovala
                  A sta je na Marinom avataru..preko tt sam ne mogu da je nadjem?
                  Kopiraj ovaj post pa prebaci u Pricaonicu...inace ako ovde odgovoris...

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  Inace sta?
                  Spoiler


                  A za Marin avatar, ces lako, napisace Mara nesto uskoro pa ces videti.
                  Last edited by Sandugp; 19-09-17, 09:57.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Gde su Aki i Gang?
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by Miletić View Post
                      @noto, najbolji pasulj sam skuvao kada sam narendao Menaž cokoladu u njega a skuvao sam ih bas puno, cak i onaj posan je odlican, to je misljenje ljudi koji su probali, ne moje... Samo se ne treba ustrucavati od probanja raznih stvari, sto kaze Olja otvorenog uma

                      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                      To znači da se nisi proslavio u kuhinji gdje će biti bolji pasulj s čokoladom nego li Gavrilović kobasicama i sličnim dodacima. Drugo je što sad sve postaje normalno pa i džem s čokoladom i šljivama kao Goran Dragić. Sad još neko da napiše kako je sjajno turiti nutellu u gulaš i neću jest ništa naredna 2 dana.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        To znači da se nisi proslavio u kuhinji gdje će biti bolji pasulj s čokoladom nego li Gavrilović kobasicama i sličnim dodacima. Drugo je što sad sve postaje normalno pa i džem s čokoladom i šljivama kao Goran Dragić. Sad još neko da napiše kako je sjajno turiti nutellu u gulaš i neću jest ništa naredna 2 dana.
                        To je par kockica cokolade za kuvanje u citavom kotlicu pasulja nije kao sto ti zamisljas
                        Naravno da idu kobasice i suvo meso, cokolada je tu samo da pojaca ukus, ubacim pred kraj da se jos malo krcka i to je to... Gurmani prepoznaju razliku.

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • U pravi gulaš se i stavlja malo čokolade za kuvanje i pavlake na kraju
                          Last edited by somborac; 19-09-17, 10:24.
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Spoiler
                            Originally posted by Bane je View Post
                            Žalosno...








                            Niko ne sme da vas bije, osim naše policije...
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Miletić View Post
                              To je par kockica cokolade za kuvanje u citavom kotlicu pasulja nije kao sto ti zamisljas
                              Naravno da idu kobasice i suvo meso, cokolada je tu samo da pojaca ukus, ubacim pred kraj da se jos malo krcka i to je to... Gurmani prepoznaju razliku.

                              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                              Suve sljive da, i to u prebranac - cokolad nikako
                              Originally posted by somborac View Post
                              U pravi gulaš se i stavlja malo čokolade za kuvanje i pavlake na kraju
                              Ne, ne i ne - u gulas ne ide cokolada.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Kao sto se u svaki fil od cokolade ili ganas doda obavezno dobar prstohvat soli...pojacava ukus cokolade

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X