Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi, bez nepotrebne tenzije, molim vas.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Wolf nećeš spavati, ne nadaj se, ne varaj se
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Fiksni pusti ga. Lako je zapamtiti. Da li=Je li (znaci kad god hoces da napises pitanje uvek je sa l seti se da li)

        Je li skraceno=Je l'(dve reci apostrof umesto i)

        Jer ti sluzi otprilike za objasnjenje, nikako za pitanje, i u 99,9% nije na pocetku recenice(to je uvek Je l'......)

        Comment


        • Kazni nas Vuce molim te al obojicu...vidis da place za banom,a ja sam navikao,nije problem

          Comment


          • Osnove pravopisa u sitne sate na forumu

            Sta ce nam tema za ekonmiju i politiku, kad ne znamo ni da pisemo
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ljudi, dosta vise prozivanja, izlogujte se, popusite cigaru ili sta vas vec smiruje, pa se vratite. Nemojte dzabe u Banovice na ovako lepo vece.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Nemoj fiksni, nema potrebe za tim. Zezamo se svi, šta sad treba neko da bude banovan zbog nebitne price.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  fiksni pusti ga. Lako je zapamtiti. Da li=Je li (znaci kad god hoces da napises pitanje uvek je sa l seti se da li)

                  Je li skraceno=Je l'(dve reci apostrof umesto i)

                  jer ti sluzi otprilike za objasnjenje, nikako za pitanje, i u 99,9% nije na pocetku recenice(to je uvek Je l'......)
                  Jao vidi ga ovaj kapiram danisi lose mislio nista laja pravim ovde milion gresaka,od strta i svstan sam toga,al ne toliko da se ne razume sta mislim a ovo ipak misl da nije jbn faks ili sta vec pa da vodim non sto red i isprvljam non stop sta kuckam,cak se u poslednje vreme i trudim al ipak....evo i sad sam spojiodanisi,al mrzi da ispravljam i jos par slova nisam iskucao jer kucam brzo i spjam sad sve.....

                  Ne pusim jbg udri Vuce slobodno
                  Last edited by Mr. Wolf; 30-08-17, 00:54. Reason: bez dizanja tenzije

                  Comment


                  • #vinjak
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Aki, daj skreci temu na ekonomiju Amerike 60ih
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment




                      • Evo malo ekonomije

                        Comment


                        • Kakve reforme je sproveo Vudro Vilson 1920 godine,kakav je to uticaj ostavilo na industriju celika?

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Jao vidi ga ovaj kapiram danisi lose mislio nista laja pravim ovde milion gresaka,od strta i svstan sam toga,al ne toliko da se ne razume sta mislim a ovo ipak misl da nije jbn faks ili sta vec pa da vodim non sto red i isprvljam non stop sta kuckam,cak se u poslednje vreme i trudim al ipak....evo i sad sam spojiodanisi,al mrzi da ispravljam i jos par slova nisam iskucao jer kucam brzo i spjam sad sve.....

                            Ne pusim jbg udri Vuce slobodno

                            Hahahahahahahahahahah brat si najveći. Inače primetio sam to tvoje lobiranje da budeš banovan ali uvek u paru sa nekim. Kao ti si pravedan. I mislim da jesi. Ali nemoj dizati baš ti uvek tenziju, samo čekaš klinč i nekoga da dohvatiš pod svoje iako sam ubedjen da si dobar lik jako.

                            Svi ovde imaju potrebu da se negde nadmudruju, jedino je Taliesin kralj. On mi čovek odgovori na svakoj temi na moje gluposti vrlo fino i kluturno, ja isto odgovorim, nema panike nema nerviranja.

                            Uhvatili ste Pobedu bezveze, a ako je neko bio korektan...

                            Miroljub adventista, lepo priča neke stvari. Ali kad se dotakne politike i ekonomije haos. Čujem da ga SNS planira kao trojanca za izbore, pravili su mu nešto na NBG, verovatno zbog Šapića da uzme glasove mladih njemu. Ako tako bude...
                            Last edited by Cassius Clay; 30-08-17, 00:50.

                            Comment


                            • Amerika 60tih dosao Kennedy i smanjio poreze, a onda najtalentovaniji politicar svih vremena, Lyndon Johsnon je naredio da se americki kraljevic ubije. Postao je predsjednik i zauvijek promjenio americku politiku i ekonomiju.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Dosta vise o jebenom JER i JE L'
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X