Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ides u lukac!!

    Al dobro, valja se izdrkavati nad mladjanim Akijem, vole to Vucici
    ..i ostade ziv.

    Btw...


    4.9 Najstrože je zabranjena bilo kakva aluzija na nečiji privatni zivot, čime se neki član bavi u realnom životu, gde živi, šta radi, kako zarađuje, kao i iznošenje bilo kakvih privatnih podataka!


    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Princoni View Post
      Sumnjas li na vlasnika email adrese maric.paric@yahoo.com ?
      Između ostalih.. mada ima tu još kandidata.

      Ali dokle je došla ova istraga dovoljno govori to da se i Wilsherica javio.

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Nije to uopste kaznjivo, bar ne pise u pravilniku ovog foruma. Covek je izneo podatke do kojih je dosao na svom vebsajtu i koje mu je korisnik njegovog sajta svojevoljno pruzio. Al dobro, valja se izdrkavati nad mladjanim Akijem, vole to Vucici
        Vjeruj mi odlicno je prosao
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Maric?

          tt sa A5 u inat Mi6
          Na Marica sam prvo posumljao i sibnuo mu poruku, cisto da proverim, ali ne nije n. Ima cak i alibi
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ides u lukac!!



            ..i ostade ziv.

            Btw...


            4.9 Najstrože je zabranjena bilo kakva aluzija na nečiji privatni zivot, čime se neki član bavi u realnom životu, gde živi, šta radi, kako zarađuje, kao i iznošenje bilo kakvih privatnih podataka!


            tt sa A5 u inat Mi6
            Koji clan kad je delio informacije korisnika njegovog sajta? Nije on neki stalker i ludak, deli informacije koje su mu dobrovoljno date.
            Last edited by bici; 15-08-17, 00:46.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • To apsolutno ne lici na njega al znam da je ziveo ili je iz NS...naravno on je sam o tome pricao javno.

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Koji clan kad je delio informacije korisnika njegovog sajta? Nije on neki stalker i ludak, deli informacije koje su mu dobrovoljno date.

                Ovo je Akijeva poruka u čijem nastavku je stajala izvesna gmail adresa...i da još jednom ponovim nije bila sa njegovog sajta već sa ovog foruma tj. printscreen iste po čemu se i dalo zaključiti da je skinuo odavde.

                Originally posted by maliajnstajn View Post

                Devet postova posvecenih meni. Devet udaraca na moj karakter.
                A, postoji razlog zasto sam rekao ono sto sam rekao za bipolarni poremecaj, mozda sam pretjerao, ali mijenja misljenje i raspolozenje kako vjetar puhne.
                Sjasi s mene, naporan si. Nauci pravopis, pa onda pokusavaj da diskutujes o necemu pametnijem. Do tad ovaj sanerski nacin pisanja me ne zanima.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Koji clan kad je delio informacije korisnika njegovog sajta? Nije on neki stalker i ludak, deli informacije koje su mu dobrovoljno date.
                  ????
                  Ne razumem sta hoces da kazes...

                  Ne mora sa sajta...druze se ljudi, vidjaju , piju, dopisuju ovde ako nista drugo.

                  Na kraju ima nas raznih..ljudi iz zlobe i osvete spremni najnize da se srozaju.



                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ljudi bre..nebitno odakle su podaci niti je bitno da li su istiniti...nije dozvoljeno iznositi ih ovde. Sta vam nije jasno, sta vas buni?

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    Last edited by miloolja; 15-08-17, 00:55.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • I ja sam prvo pomislio na rićama, ali on već izvesno vreme ne živi u NS, ili bar tako priča.

                      Ma ljudi Olja je. Sve se uklapa, navija za Utd. i Novaka, a Mali je tripletar i za Feda. Bila je uz Bojanu kada je ova ubijala Vinjak, niko ne bi pomislio na nju jer ima funkciju i što je najvažnije Olja je sposobna za tako nešto. Neko drugi je iz NS poslao mejl, ali jasno je da je ona inspirator i da je sve organizovala.

                      Moj prvi osećaj je da je to bila Olja, a instikt me retko vara.

                      Comment


                      • Вратите пре 60. странице отприлике када су се Фиксни и Аки расправљали, ко је ту коментарисао и из Новог Сада је, тај је.
                        Last edited by Победа; 15-08-17, 01:03.

                        Comment


                        • Goranova prica ima smisla

                          Pobeda, a odakle ti ono bese?

                          Comment


                          • Originally posted by Princoni View Post
                            Goranova prica ima smisla

                            Pobeda, a odakle ti ono bese?
                            Pobeda nije iz NS, ali ima neke rođake kod kojih je bio prošle nedelje.

                            Comment


                            • 4.9 Najstrože je zabranjena bilo kakva aluzija na nečiji privatni zivot, čime se neki član bavi u realnom životu, gde živi, šta radi, kako zarađuje, kao i iznošenje bilo kakvih privatnih podataka!
                              Од тебе сам очекивао да поштујеш правила. Како да очекујемо сутра да владаш праведно ако не поштујеш законе као правник

                              Comment


                              • Originally posted by GOKU View Post
                                Pobeda nije iz NS, ali ima neke rođake kod kojih je bio prošle nedelje.
                                Meni je on najsumnjiviji. Neko stiti tog Pobedu. Od svih koji su napadali administraciju, na kraju su bili banovani ranije ili kasnije iz onog ili ovog razloga, jedino Pobedu niko ne sme da banuje

                                Comment

                                Working...
                                X