Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jasno Olja, jasno mo je postalo odmah posle Rossovog komentara kad sam jos jednom procitao sve. Ja sam inace bas neko ko ne mrzi il generalizuje, anti rasista i nacionalista, nego me ovo ponelo zbog Matisa. Izvinte svi (i Srbi i Hrvati i ljudi koji imaju iskustva) jos jednom.

    Comment


    • Ne zalazi u vode u kojima ti nije mjesto. KRAJ

      Comment


      • Da li ste procitali (hteo sam jos danas da napisem, ali sad je dobar trenutak hehe) da se odvojila santa leda (tj. breg) velicine Velsa? Izvini Rosso jos jednom, nisam ni zeleo da zalazim jer nemam dodirnih tacaka i misljenje, nije uopste to bila poenta, ponavljam
        Last edited by colchonero; 12-07-17, 23:19.

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Da li ste procitali (hteo sam jos danas da napisem, ali sad je dobar trenutak hehe) da se odvojila santa leda (tj. breg) velicine Velsa? Izvini Rosso jos jednom, nisam ni zeleo da zalazim jer nemam dodirnih tacaka i misljenje, nije uopste to bila poenta, ponavljam
          Vi libereli ocito niste culi za geologiju i erozivnu prirodu vode, posebno slane vode, kao i cikluse smrzavanja i otopljavanja planete zemlje.

          Jel znas da su Arapi prije 30 godina htjeli da rezu polove i dovoze ledanjake u pustinju da bi od njih pravili vodu, jer je jeftinije procistiti tu vodu, od desalinizacije morske vode?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ko prica o globalnom zagrevanju ili o vodi? Samo sam naveo interesantan podatak na svetskom nivou, koji se ne vidja svaki dan (godine)

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Ko prica o globalnom zagrevanju ili o vodi? Samo sam naveo interesantan podatak na svetskom nivou, koji se ne vidja svaki dan (godine)
              Iskusni debateri, kao ja, znaju, da bi probao da spinujes pricu na to.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Ko prica o globalnom zagrevanju ili o vodi? Samo sam naveo interesantan podatak na svetskom nivou, koji se ne vidja svaki dan (godine)
                Do sad mora da si naucio i da ta santa leda ima veze neke sa socializmom kod Akija.

                Comment


                • Nemoj Princoni da nastavljas evo sad se ja osecam krivim a stvarno nije bila poenta i uopste nemam misljenje. Nemojte o tome, rosso i Olja su u pravu. Kud napisah komentar i otvorih pandorinu kutiju slucajno i nemarno

                  Comment


                  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                    Do sad mora da si naucio i da ta santa leda ima veze neke sa socializmom kod Akija.
                    Cisti common sense oko tih ledenjaka i tog globalnog zagrijavanja, koje se vise ne zove global warming, nego climate change.

                    Sve sto pedaliraju djeci u knjige Engleskog jezika i Njemackog jezika, da citaju to je meni sumnjivo, kao propaganda za odredjene gluposti.

                    Meni je najjace da se Frenklin Delano Rozevelt slavi kao revolucionaran predsjednik u Americi, a covjek socijalista klasicni bio. New Deal je isto sveti gral na casovima historije u 8. osnovne i 2. srednje. Smijesno.

                    A niko da prica o fiskalnoj odgovornosti, vodjenju budzeta, knjizenju vlastitih poreza. Daj da mi naucimo sta je fikus i kako se hrani, iako nas biologija u zivotu nece tangirati.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Стичем утисак да Трамп прича другачије о климатским променама, да би и ти имао другачије мишљење.

                      Comment


                      • Zna li neko nesto o ozonskim rupama,kako nastaju,sta ih tacno izaziva?

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Стичем утисак да Трамп прича другачије о климатским променама, да би и ти имао другачије мишљење.
                          Ne kroji Trump moje stavove.

                          Ja sam ekonomiju znao i prije Trumpa, a znat cu je mnogo bolje nakon njega.

                          Moji stavovi su bazirani na skepticnom posmatranju cinjenica i logike.

                          Nisam ekstrem skeptika kao Richard Dawkins, ali tu smo negdje.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Нисам нигде споменуо економију. Превелика је случајност да сваки став је исти као и његов или не причаш о ономе о чему различито мислите.
                            Last edited by Победа; 12-07-17, 23:45.

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Нисам нигде споменуо економију.
                              Klimatske promjene postoje, a svijet se bazira na ekonomiji.

                              Bez razmjene dobara, mi ne bismo nikad prezivjeli.

                              Panika koja se pretstavlja, je naravno hiperbolicna i to je to.

                              A ja koliko znam, Trump je svojevremeno rekao da je Climate change hoax koju su Kinezi izmislili.

                              Mozda je Paris accord bio najveca prevara na svijetu, takozvani carbon tax koji je samo Amerika placala, a Indija primala taj novac, a povecavala svoju produkciju CO2.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Паника можда јесте преувеличана, али требали да мењамо свест мало. То се наравно неће десити, али то је друга ствар.

                                За париски споразум не знам шта да ти кажем, нисам уопште се бавио том тематиком.

                                Comment

                                Working...
                                X