Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam sto je popularna...a inace na rts2 vodi neki tzv. narodni festival u cast Kragujevcanina Dragise Nedovica..cuvenog tekstopisca, jos cuvenijih hitova..Stani Ibar vodo, U lepom starom gradu Visegradu, Jesen dodje ja se ne ozenih, Prodjoh Bosnom kroz gradove, Stade se cvece rosom kititi....i ko zna koje sve...E tu je videh ....Pa na pijacu da si tako posla...aman zeno!

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • A šminka?
      Jedino što mi se ikada dopadalo kod nje su lokne...
      Inače jedno vreme je bila poslanik u skupštini Srbije...ne znam da li je i dalje.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ma sva je cirkus..a vala i te "lokne" ..vise ucebano gnezdo
        Grozna sam znam...ali bas retko bzvzno zensko od te starije garde.

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          A šminka?
          Prisutan

          Comment


          • Zena izgleda bolje sada nego pre 20 godina kada je snimala seriju. Inace uradila silikone, bila u skupstini jedno vreme, uziva u zivotu najkrace receno.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ma sva je cirkus..a vala i te "lokne" ..vise ucebano gnezdo
              Grozna sam znam...ali bas retko bzvzno zensko od te starije garde.

              tt sa A5 u inat Mi6
              Jao kako smo mi žene surove
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Ali zato kad zena pohvali zenu
                Inace to cesto radim..vise nego kudim
                Ovo je bas ekstreman slucaj.

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Uzasan izlaz evropskog modela(koji je najpouzdaniji obicno) za Floridu. Taman kada se cinilo da ce mozda izbeci Floridu i Kubu po americkom(GFS) ili zakaciti Majami i ici uz samu obalu(WPB, Fort Lauderdale, Mar a Lago, Daytona) po evropskom sada EC(evropski model) daje po sred Floride udar i uraganske uslove. A ocekujem i jos jaci uragan nego sto to EC pokazuje, zato sto je do sada konstantno pokazivao visi pritisak od realnosti. I britanski model je isto pomerio prognozu zapadno . Iza Irme po EC-u, Jose se vrti tu severoistocno od Bahama i ne bi me cudilo da kad Irma ode i on krene tim putem, zato sto je mnogo vruce vode tu (33C juzno od Floride), zatim EC vidi jos jedan sistem koji dolazi sa istoka. Ludilo. Cekam GFS inicijacije18z i 00z da li ce i oni krenuti tim putem i model visoke rezolucije, koji gledaju samo kratkorocno i samo odredjeno podrucje.


                  P.S. Ovo je prilicno velika promena na relativno blizak termin, narocito uporedjujuci par zadnjih izlaza. Ako i GFS i modeli visoke rezolucije potvrde ovo, prozor za promene ce se skoro zatvoriti. Ovo bi osim najbitinijeg(zivota ljudi) moglo da napravi i mnogo vecu materijanu stetu nego Harvi u Teksasu.

                  Samo jedna napomena za novinare oko prevodjenja, ako se neki slucajno nadje, teska je rec, koju ovde skoro niko ne zna, pa ne zameram toliko. Svi nasi mediji koje sam citao su udar Irme u Leeward islands (najjci udar u kopno u istoriji uragana na Atlantiku 185mph ,izjednacen sa udarom iz 1935.) ovo preveli kao Livordova ostrva(kao da su od nekog Livorda), sto ako vec prevodimo nije tacno. Znaci bolje da ostave Leeward islands ili ako vec prevode, onda to znaci ZAVETRENA (wind shelterd) ostrva. To je jedna od 2 grupe ostrva, druga grupa se zove Windward. Ova se zovu tako, zato sto su na pravcu vetrova koji tamo duvaju, a zavetrena(Leeward) nisu.
                  Last edited by colchonero; 07-09-17, 23:03.

                  Comment


                  • Ok, ovo izgleda jako lose. Vecernji GFS 18z ga je pomerio vise nego sto sam ocekivao. Jos uvek je istocniji od EC-a, ali on je sve vreme to i bio, po ranijim izlazima GFS-a, Irma nije ni trebalo da zakaci FL. Ocekujem u 00z(jutarnjem, izlazi oko 6 po nasem) izlazu dodatno pomeranje i priklanjanje evropskom modelu. Doduse nakon udara opet ide istocno, ali ocekujem da 00z to ukine

                    A ja treba uskoro da idem tamo.

                    Spoiler
                    12z


                    18z


                    A evo i velicina, uporedjivanje malo blie nama iz Evrope. Od pre 2 dana.
                    Last edited by colchonero; 07-09-17, 23:45.

                    Comment


                    • Koja je to sila bokte...

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Gang javi seeeee...
                        Samo ću reći j**m ti muškarca koji sebi ne zna da spremi da jede i da počisti za sobom
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                          Samo ću reći j**m ti muškarca koji sebi ne zna da spremi da jede i da počisti za sobom
                          Ko si ti i sta si uradio sa Gangaricem?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            A šminka?
                            Jedino što mi se ikada dopadalo kod nje su lokne...
                            Inače jedno vreme je bila poslanik u skupštini Srbije...ne znam da li je i dalje.
                            Ti, Maro, garant imaš ravnu kosu?!
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Ko si ti i sta si uradio sa Gangaricem?
                              Vinjak me prosvetlio
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Vinjak me prosvetlio
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X