Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E to mi je kad vas ne čitam i ne znam o čemu se radi. Zaista nemam kad, dešavanja na društveno kulturnoj manifestaciji dostižu vrhunac. Trebam vidjeti s Marićem i Vulfom hoćemo li otvarati posebnu temu za Zadrugu, vjerujem da većina vas gleda i da će gledati i šteta je ne komentarisati, mnogo je dinamično. Od Akija svakodnevna analiza ženskog ponašanja, neka preskoči ovu sezonu Arsenala, svakako je već izgubljena kao i Wenger.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      E to mi je kad vas ne čitam i ne znam o čemu se radi. Zaista nemam kad, dešavanja na društveno kulturnoj manifestaciji dostižu vrhunac. Trebam vidjeti s Marićem i Vulfom hoćemo li otvarati posebnu temu za Zadrugu, vjerujem da većina vas gleda i da će gledati i šteta je ne komentarisati, mnogo je dinamično. Od Akija svakodnevna analiza ženskog ponašanja, neka preskoči ovu sezonu Arsenala, svakako je već izgubljena kao i Wenger.
      Čekaj stvarno gledaš?
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Stavice se na glasanje ovo oko posebne teme za Zadrugu. Naravno, Notin glas ima jacinu 50 glasova, posto je predlagac.

        Sto, Maro, ti ne gledas? Ne znas sta propustas, evo vec su poceli da se svadjaju hahahahahah kakve budale, taman da ubijem vreme do Delpo - Rodzer.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Andjela Veštica glavni favorit

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Čekaj stvarno gledaš?
            Чекај, стварно ти не гледаш?

            Comment


            • Originally posted by Miletić View Post
              Poceo sam sa tim i dostigao maksimum a nisam jos bio zadovoljan pa je bockanje bilo logican korak napred... Kao sto rekoh mladost ludost.

              A i ti oralni steroidi ne daju ni 30% snage koju daje recimo Galenikin testosteron depo

              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
              Mogu zamisliti Miletića kako lomi vrata od teretane u 3 sata ujutru i uzima da radi s tegovima, jer ne može da spava od steroida normalno.
              Last edited by Reise; 07-09-17, 00:37.
              sigpic

              Comment


              • Maro, hoces link za live stream? Mozes da menjas i kamere, da gledas sta te zanima.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Iz pouzdanih izvora sam čuo da je Mitrović razmatrao da uvedu Baneta, ali je skonto da bi to moglo biti pogubno po ove starlete pa nije htio da rizikuje.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Maro, hoces link za live stream? Mozes da menjas i kamere, da gledas sta te zanima.
                    Ni luda...Kod mene ukući su pink i hepi blokitani roditeljskom zaštitom...
                    O rijalitijima znam samo ono na šta naletim u medijima...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Сада озбиљно, када смо већ код Задруге, чим чујем да неко спомиње ријалити програме, увек ми падне на памет ова докторска дисертација



                      Садржајно, кратко и јасно.

                      Originally posted by Marija81 View Post
                      Ni luda...Kod mene ukući su pink i hepi blokitani roditeljskom zaštitom...
                      O rijalitijima znam samo ono na šta naletim u medijima...
                      Шалимо се мало

                      Comment


                      • Cekaj, ti ne gledas ni Marica Auuu, to ti je veliki propust
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Cekaj, ti ne gledas ni Marica Auuu, to ti je veliki propust
                          Marić?
                          Gde da nađem našeg Marića? Ima emisiju?
                          Jbt...al' sam ja neupućena
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • U karantinu je, sutra ulazi u Zadrugu, mozes da ga gledas na ovim live streamovima ako hoces ipak link.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              U karantinu je, sutra ulazi u Zadrugu, mozes da ga gledas na ovim live streamovima ako hoces ipak link.
                              Za tu priliku odblokiraću pink
                              A imam i EON...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Можеш да враћаш 7 дана, милина. Задруга, Марић, Парови...Где ћеш боље?

                                Comment

                                Working...
                                X