Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zvali smo mi SBB, meni secka i TV i internet i sve. Ima neka solarna oluja.

    http://www.b92.net/info/vesti/index....nav_id=1300917
    B92: Upozorenje RGZ SRB: Intenzivna solarno-geomagnetska oluja

    Beograd -- Intenzivna solarno-geomagnetska oluja koja sa Sunca stiže do Zemlje može danas i sutra u Srbiji dovesti do poremećaja elektro-mreže i distributivnih sistema.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Kako to da izvedem?
      Је л' на телефону имаш проблем?

      Иди на плеј-стор и скини апдејт. Или пробај да уђеш на апликацију док си конектована на вајфај и онда скини апдејт.

      Свеједно ти сада не значи, скинуо сам и ја и опет избацује серверску грешку.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Kako to da izvedem?
        Pa ides na Play store i izaberes svoje app u meniju..sve sto nije apdejtovano..ceka te

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Је л' на телефону имаш проблем?

          Иди на плеј-стор и скини апдејт. Или пробај да уђеш на апликацију док си конектована на вајфај и онда скини апдејт.

          Свеједно ти сада не значи, скинуо сам и ја и опет избацује серверску грешку.
          Ma jok, preko kompa, odem na stranicu i nema kanala, nema nicega.
          Ali ok, mislila sam da je do mene nesto, ocigledno im je nesto crklo
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Nerealan View Post
            Je l to onaj Mikula, stari forumaš?
            Mika fenomen za 5 godina ostario 25, ako je neko to mogao da izvede to je on
            Last edited by Lord Gangarić; 06-09-17, 19:39.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Неко имам питање за вас који користите СББ, да ли имате проблем с вајфајом на телефону с обзиром да ми често багује и прекида везу. Звао сам их 4-5 пута и нису решили проблем, а није до мог телефона јер и на другим често багује. Ово није проблем само код мене, чуо сам да и други људи имају овакве проблеме. Можда је до модема?

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Rokaš ga estrogenom [emoji3]
                Ako ga rokas estrogenom mozes samo podici nivo testosterona jer organizam reaguje na poviseni nivo jednog tako sto povecava nivo drugog da bi uvek bili u balansu, samo je odnos drugaciji kod muskaraca i zena u smislu preovladavanja jednog ili drugog u organizmu... Morao sam da znam ovo vrlo dobro zbog zloupotrebe testosterona u cilju povecavanja misicne mase

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Неко имам питање за вас који користите СББ, да ли имате проблем с вајфајом на телефону с обзиром да ми често багује и прекида везу. Звао сам их 4-5 пута и нису решили проблем, а није до мог телефона јер и на другим често багује. Ово није проблем само код мене, чуо сам да и други људи имају овакве проблеме. Можда је до модема?
                  Nemam nikakvih problema sa njima.


                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Miletić View Post
                    Ako ga rokas estrogenom mozes samo podici nivo testosterona jer organizam reaguje na poviseni nivo jednog tako sto povecava nivo drugog da bi uvek bili u balansu, samo je odnos drugaciji kod muskaraca i zena u smislu preovladavanja jednog ili drugog u organizmu... Morao sam da znam ovo vrlo dobro zbog zloupotrebe testosterona u cilju povecavanja misicne mase

                    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                    Jel bilo od apoteke do apoteke bez recepte i od deset apoteka u jednoj upali ?
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Неко имам питање за вас који користите СББ, да ли имате проблем с вајфајом на телефону с обзиром да ми често багује и прекида везу. Звао сам их 4-5 пута и нису решили проблем, а није до мог телефона јер и на другим често багује. Ово није проблем само код мене, чуо сам да и други људи имају овакве проблеме. Можда је до модема?
                      Meni super radi, bas nemam problema
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                        Jel bilo od apoteke do apoteke bez recepte i od deset apoteka u jednoj upali ?
                        Apoteka 20 metara od teretane, privatna, navikle radnice na nas
                        Kako udjem na vrata tako sprema ampulu, 2 igle 0.8x40 i spric od 500 kubika

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Meni super radi, bas nemam problema
                          Originally posted by miloolja View Post
                          Nemam nikakvih problema sa njima.


                          tt sa A5 u inat Mi6
                          Интересантно, код мене телевизија и интернет на компу врхунски раде, али вајфај. Ништа, мораћу опет да их зовем..

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Znaš kakvu sam šopsku opravila...prste da poližeš

                            Još samo i ti kalendar da uzmeš...

                            Rokaš ga estrogenom

                            Neopozivu

                            I muškarcima kuca biološki sat ili nisi čuo za andropauzu?
                            http://drgifing.com/andropauza/

                            Aki de objasni ovo života ti...I kada se pozivaš na nauku, medicinu daj izvor

                            Vlajko je l' gotov ajvar?
                            1. Sta ce mi kalendar? Ja pricam o godinama.

                            2. Muskarcima opada testosteron sa godinama, zato i treba da se vjezba konstantno, kao i da ako je potrebno odes i uzmes TRT (testosterone replacement therapy) ako je muskarac u deficitu, ali ne mora ni to prepreka da bude, moze onako cisto radi zdravlja da dodas ono sto ti fali.

                            3. Zene imaju dualnu seksualnu strategiju.

                            'Druzio' se ja tako sa jednom djevojkom od 27 godina i ona je imala nakog sluntu sa strane sa kojim nije bilo odnosa, vec ga je cuvala da se uda, za njega je bila casna i mirna bla bla bla. Sa mnom, jebes Amy Winehouse sta je radila.

                            A onda vamo sam imao par 'prijateljica' koje su sa 20 imale cetvoricu u opticaju, smarali je povazdan, kupovali joj gluposti, vodili je svugdje, meni bude dosadno i uzmem dopisujem se sa sluntama preko njenog telefona. Na kraju ta 4 jadnika, su elegantno bila odjebana.

                            Ona koja je starija, je razmisljala o buducnosti i njenoj dugorocnoj sekusalnoj strategiji. Ove sto su mladje od 20 godina, su razmisljale o kratkorocnoj sekusalnoj strategiji, sta me briga za buducnost, daj da se ja zabavim.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Miletić View Post
                              Ako ga rokas estrogenom mozes samo podici nivo testosterona jer organizam reaguje na poviseni nivo jednog tako sto povecava nivo drugog da bi uvek bili u balansu, samo je odnos drugaciji kod muskaraca i zena u smislu preovladavanja jednog ili drugog u organizmu... Morao sam da znam ovo vrlo dobro zbog zloupotrebe testosterona u cilju povecavanja misicne mase

                              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                              Ma zezala sam se...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Miletić View Post
                                Apoteka 20 metara od teretane, privatna, navikle radnice na nas
                                Kako udjem na vrata tako sprema ampulu, 2 igle 0.8x40 i spric od 500 kubika

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                Teretana u kojoj ja treniram sprat iznad apoteke a u krugu od 100 metara ima ih još 5
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X