Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oduvek sam znao da će biti nešto izmedju Princonija i Pobede. Prvo je počelo sa medjusobnim prozivkama a. sad

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Vjeruj mi da su to puke teorije, za 10 godina ako negdje nađeš pisani trag svih svojih teorija smijaćeš se slatko svojim glupostima. Nije mi namjera da kažem kako si glup, već mlad, nadobudan i nezreo. Govorim ti to iz ličnog iskustva
      To nije moja teorija, vec dokazana premisa preko biologije i psihologije.

      Ja sam ekonomista, ja ne mogu dokazivati teorije iz psihologije, osim sto ih mogu prozivjeti.

      A iz licnog iskustva znam da se zene sa 20 ponasaju drugacije od zena sa 30 i to ne sad po pitanju odgovornosti, vec, vec seksualne taktike su im drugacije.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Jax Teller View Post
        Ako je učila škole teško će deverati s ćurkama moj Bane.
        Oće, oće. Samo to još ne zna!!

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          A iz licnog iskustva znam da se zene sa 20 ponasaju drugacije od zena sa 30 i to ne sad po pitanju odgovornosti, vec, vec seksualne taktike su im drugacije.
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Pa ovo bi trebalo da bude himna.

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Je l to onaj Mikula, stari forumaš?
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                A iz licnog iskustva znam da se zene sa 20 ponasaju drugacije od zena sa 30 i to ne sad po pitanju odgovornosti, vec, vec seksualne taktike su im drugacije.
                E ovo me bas zanima. De reci o tim taktikama da budem spreman.

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  Kad mi neko kaže da ruča ili večera salatu tačno mi dođe da uzmem flašu vinjaka da je popijem i da je polupam sam sebi od glavu
                  Znaš kakvu sam šopsku opravila...prste da poližeš


                  Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Dajte ba ljudi vi bi ste sad limitirali ljudkse slobode zenama. Nidje veze.
                  Jedna je stvar pricati o biologiji i uticaju na zensku psihu, a druga potpuno prica sta propaganda radi.
                  Još samo i ti kalendar da uzmeš...

                  Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  Kako možeš da spustiš nekom testosteron ? Znam da ljudi preko 40 godina idu na zamenu testosterona tojest veštačko dodavanje ali da neko smanjuje još nisam čuo
                  Rokaš ga estrogenom

                  Originally posted by bojanaBG View Post
                  Kad dodju Maric i Wolf i vide ovo, ponudice ostavku
                  Neopozivu

                  Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ne, nego na razmisljanje zene utice to isticanje bioloskog sata. Tu nista kontrevezno nema, al su neki probali na naprave skandal.
                  I muškarcima kuca biološki sat ili nisi čuo za andropauzu?
                  http://drgifing.com/andropauza/


                  Originally posted by maliajnstajn View Post
                  A iz licnog iskustva znam da se zene sa 20 ponasaju drugacije od zena sa 30 i to ne sad po pitanju odgovornosti, vec, vec seksualne taktike su im drugacije.
                  Aki de objasni ovo života ti...I kada se pozivaš na nauku, medicinu daj izvor

                  Vlajko je l' gotov ajvar?
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Je l to samo ja imam problem ili je ovaj EON crko 2.dana?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Je l to samo ja imam problem ili je ovaj EON crko 2.dana?
                      Апдејтуј га.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Je l to samo ja imam problem ili je ovaj EON crko 2.dana?
                        Nisi jedina
                        Juce kada sam prvi put ukljucio radili i sport klubovi, sada ne rade izgleda nesto menjali u toku dana

                        Comment


                        • Ево и мени избацује серверску грешку

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Апдејтуј га.
                            Kako to da izvedem?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Samuraj View Post
                              E ovo me bas zanima. De reci o tim taktikama da budem spreman.
                              Ali, seksualne taktike.
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment


                              • Danas sam ga apdejtovala i nece...i dalje izbacuje serversku gresku.

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X