Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ili jednostavno bez posla, poznavajući gdje živi.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Vise ga vidim u ulozi nekog savjetnika,ili covjeka iz sijenke.
      Prvo ekonomski savetnik vlade,pa ministarska fotelja,pa mic po mic eto njega na vodecoj poziciji

      @Tarantula u slucaju da ne prepoznaju njegov talenat,ne verujem da bi se dugo zadrzao na ovim prostorima
      Last edited by 61563; 06-09-17, 15:53.

      Comment


      • Uh koliko komentar, pola od toga je sprdnja na temu ali ima i smrtno ozbiljnih komentara
        Zanima me kako neko od 20 zna kako će razmišljati sa 30-40-50 godina.
        I šta to znači (Aki) iz neslužbenih izvora, čitao u žutoj štampi (nemoj samo da odgovor bude kako to ne čitaš)

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Uh koliko komentar, pola od toga je sprdnja na temu ali ima i smrtno ozbiljnih komentara
          Zanima me kako neko od 20 zna kako će razmišljati sa 30-40-50 godina.
          I šta to znači (Aki) iz neslužbenih izvora, čitao u žutoj štampi (nemoj samo da odgovor bude kako to ne čitaš)
          Znam par ljudi, koji znaju ljude bliske porodici Trump. Uglavnom, to je bila prica kad je izaslo ono grab em by the pussy, od tih ljudi

          A to sta ce biti za 50 godina, pojma nemam. Mozda cu umrijeti sutra
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ja se zahvaljujem na nepristrsnoj kazni od strane moderatora @marica,iz tog razloga napusticu ovu temu za sad

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Znam par ljudi, koji znaju ljude bliske porodici Trump. Uglavnom, to je bila prica kad je izaslo ono grab em by the pussy, od tih ljudi

              A to sta ce biti za 50 godina, pojma nemam. Mozda cu umrijeti sutra
              Aha, ti znaš ljude koji znaju ljude koji poznaju ljude.......znači pričale žene po brijačnici
              Pa ti si pisao kako žena razmišlja sa 20 a kako sa 30 godina, neda mi se vrtiti nazad pa po sjećanju.

              EDIT
              Čitam sad oko ove ujudurme prenosa košarke
              http://www.telegraf.rs/sport/eurobas...sa-eurobasketa
              Last edited by torpedo; 06-09-17, 16:08.

              Comment


              • Originally posted by torpedo View Post
                Aha, ti znaš ljude koji znaju ljude koji poznaju ljude.......znači pričale žene po brijačnici
                Pa ti si pisao kako žena razmišlja sa 20 a kako sa 30 godina, neda mi se vrtiti nazad pa po sjećanju.
                Ne, nego na razmisljanje zene utice to isticanje bioloskog sata. Tu nista kontrevezno nema, al su neki probali na naprave skandal.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Mene, neko od nule da stigne, trebalo bi mu 7 godina, a da ja prestanem da ucim, a to se nece desiti.

                  Trenutno, na telefonu imam 29 knjiga, koje sam procitao 10 stranica, nikako da stignem da procitam
                  Верујем, само нема потребе да те ја стижем зато што се не бавим тиме нити ћу се бавити. Потребно ми је било основно знање чисто ради своје будућности.

                  Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ne, nego na razmisljanje zene utice to isticanje bioloskog sata. Tu nista kontrevezno nema, al su neki probali na naprave skandal.
                  Стандардно

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ne, nego na razmisljanje zene utice to isticanje bioloskog sata. Tu nista kontrevezno nema, al su neki probali na naprave skandal.
                    Vjeruj mi da su to puke teorije, za 10 godina ako negdje nađeš pisani trag svih svojih teorija smijaćeš se slatko svojim glupostima. Nije mi namjera da kažem kako si glup, već mlad, nadobudan i nezreo. Govorim ti to iz ličnog iskustva

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Верујем, само нема потребе да те ја стижем зато што се не бавим тиме нити ћу се бавити. Потребно ми је било основно знање чисто ради своје будућности.
                      A cime se ti bavis, Pobeda ? Ako nije tajna

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post
                        A cime se ti bavis, Pobeda ? Ako nije tajna
                        Тренутно студирам. Далек је пут до тога да се нечиме бавим. Има времена да се открије то, не брини, не намерам да напустим форум у скорије време

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Тренутно студирам. Далек је пут до тога да се нечиме бавим. Има времена да се открије то, не брини, не намерам да напустим форум у скорије време
                          Pa sta studiras?

                          Comment


                          • Zlo je vrijeme došlo, pa je u većini porodica sa dijecom malo jedna plata.

                            Meni ako žena bude tražila da radi, ok srećo nije problem kupim joj 50 pilića i 50 ćurki pa navali zlato moje!!!

                            Komšija moj, u 57,god postao otac, žena mu rodila sa 40tak god. Išli u Rus na viještačku oplodnju.
                            Smiješan komšija, stalno ukočen zbog nošenja i ljuljanja đece.

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • Ako je učila škole teško će deverati s ćurkama moj Bane.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Originally posted by Princoni View Post
                                Pa sta studiras?
                                Факултет спорта и физичког васпитања или ти некадашњи државни институт за фискултуру

                                Comment

                                Working...
                                X