Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Ja otpevam Srno moja malena cesto kad pristavljam kotlic.
    Za tebe smo vec utvrdili da si pravi domacin
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      kakva konstrukcija recenice

      Comment


      • Прецењује се тај мушко-женски однос, брак, љубав итд.

        Сродна душа итд. све лепо, касније настане свађа у браку и отме ти пола имовине.

        Comment


        • Koliko Miroljuba Petrovica na jednom mestu

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Ja recimo razmisljam o tome da ih nemam.

            Razlog: Ne svidja mi se trenutno svijet u koji bi doveo dijete, a i kritican sam po pitanju svojih ocinskih vjestina.

            Mnogo moze da se promjeni u narednom periodu.
            Znači ti kao muškarac imaš pravo da ne želiš decu ali žena ne?

            Originally posted by Победа View Post
            То је други проблем. Рецимо роди ми жена дете и уместо да га васпитава и проводи време с њим, она хоће да ради 10 сати дневно. Ако и ја радим, која је сврха онда што га је рађала када ће већину времена неко други проводити с дететом?
            Da li je baš zato što hoće da radi 10 sati ili zato što mora?!
            Last edited by Marija81; 06-09-17, 14:09.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Da li je baš zato što hoće da radi 10 sati ili zato što mora?!
              То је други проблем, ја сам рекао да у том случају ОБАВЕЗА мушкарца је да обезбеди финансијски породицу да не би жена морала да ради 10 сати.

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Прецењује се тај мушко-женски однос, брак, љубав итд.

                Сродна душа итд. све лепо, касније настане свађа у браку и отме ти пола имовине.
                Evo sto se Aci muceniku desi ovih dana sa onom njegovom zenom,klasican primjer kako zena moze da te upropasti.

                Comment


                • Nisam nasao zenu jer je nisam ni tražio, sve je spontano, a ako je dobro ne treba propustiti, pa makar imali i 21-22 kao ja tada. Stavise, mislio sam da se necu zeniti jer sam na duze vremenske staze slabo funkcionisao sa zenskim mozgovima, u bilo kom obliku musko-zenskih odnosa, pocevsi i od porodice. Zavrsih na kraju sa sustom suprotnosti onoga sto sam zamisljao kao nesto sto je za mene "svarljivo". Htedoh ljubiteljku crnog niksickog koja sluza bluz i dzez, cita Hamsuna i gleda Premier ligu, a dobih sve kontra. Pride i nema celulit. Kakvo je to zensko koje nema celulit, jebemumisa?

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    A sto si ga ti pravio onda?

                    hahahha, sta sve ovde moze da se procita
                    Ja sam ozbiljno poceo da hvatam sebe kako nisam siguran kada ljudi troluju a kada pisu ozbiljno. Mislio sam da je Zivko Nikolic pravio komedije, izgleda da je ipak pravio dokumentarce.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Znači ti kao muškarac imaš prao da ne želiš decu ali žena ne?

                      Marija, zasto volis da spinujes ono sto ja pisem da bi mogla da imas neku agendu?

                      Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ovdje, ja, ne pricam o tome kako i sta neke zene treba da rade u zivotu, to je totalno njihov izbor i ja ih podrzavam, ali ne moze se pobiti cinjenica, da se psihologija zene sa 21 i zene sa 31 mnogo razlikuje.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        A sto si ga ti pravio onda?

                        hahahha, sta sve ovde moze da se procita
                        Omaklo mu se
                        Aki ne spinujem, prosto pitam da bih shvatila to što pišeš...
                        To kako žena razmišlja sa 21 ili 31 nema veze sa psihologijom nego zrelošću , iskustvom...
                        Last edited by Marija81; 06-09-17, 14:13.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Omaklo mu se
                          Da ima sa kim da se igra uvece kad dodje sa posla, dosadio mu play station
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Omaklo mu se
                              Aki ne spinujem, prosto pitam da bih shvatila to što pišeš...
                              To kako žena razmišlja sa 21 ili 31 nema veze sa psihologijom nego zrelošću , iskustvom...
                              A biologijom?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                То је други проблем, ја сам рекао да у том случају ОБАВЕЗА мушкарца је да обезбеди финансијски породицу да не би жена морала да ради 10 сати.
                                Pa jedna od glavnih stvari na koju zene obracaju paznju prilikom izbora muskarca jeste njegovo finansijsko stanje.

                                Comment

                                Working...
                                X