Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
    Gangaric pobedio
    Znas li ti Seoski dobri moj da se i Gangaric zove Dusan
    Sta mislis odakle mu ta slika???
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Nemam pojma ko se kako zove, ali opet je pobedio, oplakah.

      Comment


      • Pročitao sam celu pesmu i samo ću ti reći Dušane da me je mama upozorila za ovakve dečake što hoće na lepe reči da me iskoriste pa posle šutnu
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Čudi me Gang da Sandua zoveš Dušane, a ne Dulence.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Čuvaj se Gang da ti nešto ne naspe u vinjak.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Pročitao sam celu pesmu i samo ću ti reći Dušane da me je mama upozorila za ovakve dečake što hoće na lepe reči da me iskoriste pa posle šutnu
              Znas ti mene - nisam ja jedan od takvih, ja sam romantik ....
              A vidi ove bezobraznike kako te upozoravaju i plase se fol ....
              Mislim momci da vas niko nista nije pitao, pustite Gangarica i mene da vodimo ljubav a ne rat.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Sad baš nešto razmišljam na konto one teme od juče. Da nekoj ribi danas pošalješ ovakvu pesmu prijavila bi te policiji, a da joj pošalješ sliku sablje rekla bi ti da si sladak
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Jeste al' to važi za ove cure sto sad imaju 21-22, ove moje godište većinom gotive takve stvari. Bar u krugu kojem se ja krećem.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by Jax Teller View Post
                    Jeste al' to važi za ove cure sto sad imaju 21-22, ove moje godište većinom gotive takve stvari. Bar u krugu kojem se ja krećem.

                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      Jeste al' to važi za ove cure sto sad imaju 21-22, ove moje godište većinom gotive takve stvari. Bar u krugu kojem se ja krećem.
                      Nemaju godine veze sa tim. Ista ce ona biti i sa 20 i sa 30.

                      Comment


                      • Originally posted by Samuraj View Post
                        Nemaju godine veze sa tim. Ista ce ona biti i sa 20 i sa 30.
                        Nikad tacno nece ovo biti.

                        Kako ce zena koja tek spoznaje svijet i ima vremena na pretek biti ista kao i zena kojoj bioloski sat istice brzinom svjetlosti.

                        Premisa:

                        "Alpha fucks, beta bucks"

                        Oduvijek i zauvijek.

                        Do 25 prvi dio recenice, poslije 25, ako nije pazila na sebe, moze da zaboravi na prvi dio recenice i ostao joj drugi dio recenice da nadje pristojnog frajera, obicno onoga sto je 'friendzonovala' da se uda za njega i dobije njegovo dijete. Ona svoju biolosku svrhu ostvarila.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ja najradije preferiram maturantice, jer iako ja starim one će uvijek biti maturantice.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post

                            Kako ce zena koja tek spoznaje svijet i ima vremena na pretek biti ista kao i zena kojoj bioloski sat istice brzinom svjetlosti.
                            Do 25 prvi dio recenice, poslije 25, ako nije pazila na sebe, moze da zaboravi na prvi dio recenice i ostao joj drugi dio recenice da nadje pristojnog frajera, obicno onoga sto je 'friendzonovala' da se uda za njega i dobije njegovo dijete. Ona svoju biolosku svrhu ostvarila.
                            Kakvo elementarno nepoznavanje ALI i vređanje žena
                            I kakve veze ima biološki sat ( 21 vek je - medicina otišla ohoho napred- a znam o temi mnogo) ili udaja sa rađanjem?
                            I čuj biološku svrhu...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Nikad tacno nece ovo biti.

                              Kako ce zena koja tek spoznaje svijet i ima vremena na pretek biti ista kao i zena kojoj bioloski sat istice brzinom svjetlosti.

                              Premisa:

                              "Alpha fucks, beta bucks"

                              Oduvijek i zauvijek.

                              Do 25 prvi dio recenice, poslije 25, ako nije pazila na sebe, moze da zaboravi na prvi dio recenice i ostao joj drugi dio recenice da nadje pristojnog frajera, obicno onoga sto je 'friendzonovala' da se uda za njega i dobije njegovo dijete. Ona svoju biolosku svrhu ostvarila.
                              Vidi, slazem se sa tim sto si rekao.

                              Ja sam mislio na to da se licnost formira u ranom djetinjstvu jos. Ista je karakterno osoba sa 20 i 30 godina. Samo sto prioriteti i mogucnosti postaju drugaciji.

                              Comment


                              • Aki ponekad ovim izjavama podsjetiš na Miroljuba Petrovića.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X