Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Kronos zvani ..Zicer...samo ih juri po forumu
    To je pokupio sa b92 foruma. Tamo sta rade je banovanje i cekanje ljudi na zicer.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      To je pokupio sa b92 foruma. Tamo sta rade je banovanje i cekanje ljudi na zicer.

      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Фасциниран сам колико људи у Србији ликују због ових дешавања у Тексасу. Заборављају да смо ми имали такве проблеме 2014

        Comment


        • Ma imas svakakve budale. Naleteo sam skoro na nekog lika koji je rekao otprilike - "neka, i treba tako, sve se vraca, samo nek potraje" zbog sranja koja su nam Ameri radili.
          Veliko je pitanje sta je tim ljudima u glavi, mozak ocigledno nije.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Ma imas svakakve budale. Naleteo sam skoro na nekog lika koji je rekao otprilike - "neka, i treba tako, sve se vraca, samo nek potraje" zbog sranja koja su nam Ameri radili.
            Veliko je pitanje sta je tim ljudima u glavi, mozak ocigledno nije.
            Мени је један коментар запао за око. Цитирам: "Priroda je cudo...zna da uzvrati..."

            Comment


            • Katastrofalni izlazi GFS modela od jutros sto se tice uragana Irme. Moze da bude OGROMAN problem za vikend za USA. Dobro je da ima jos vremena za promene.

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Мени је један коментар запао за око. Цитирам: "Priroda je cudo...zna da uzvrati..."

                Ako misliš na moj komentar da treba da čuvamo prirodu...ok...evo i objašnjenja...
                Par dana pre poplave 2014e sam gledala komšinicu ( i otvoreno joj zamerila to što radi, a ona se naljutila "zašto ne gledam svoja posla" ) kako razne stvari iz svog dvorišta baca u rečicu/kanal u blizini njene kuće...Kada je krenula poplava sve to joj se vratilo u dvorište...

                Ovo što se dešava u USA je zaista tužno i žao mi je svakoga ko se nađe u toj situaciji...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Mislio je da im je priroda vratila za bombardovanje.

                  Comment


                  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                    Mislio je da im je priroda vratila za bombardovanje.
                    To je bez veze... ko to može i da pomisli
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ih Marija, kao da ne znas da ima posebnih ljudi na ovome svetu. Ja imam takvih u zgradi koliko hoces, kamoli sire od toga.

                      Comment


                      • Ne mogu da se pomirim sa tim da neko likuje nad tuđom nesrećom...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Ima Maro toga koliko hoces, nazalost.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Ako misliš na moj komentar da treba da čuvamo prirodu...ok...evo i objašnjenja...
                            Par dana pre poplave 2014e sam gledala komšinicu ( i otvoreno joj zamerila to što radi, a ona se naljutila "zašto ne gledam svoja posla" ) kako razne stvari iz svog dvorišta baca u rečicu/kanal u blizini njene kuće...Kada je krenula poplava sve to joj se vratilo u dvorište...

                            Ovo što se dešava u USA je zaista tužno i žao mi je svakoga ko se nađe u toj situaciji...
                            Не мислим. Сеоски је лепо објаснио, људи алаудирају да им је природа вратила због бомбардовања и не знам ни ја чега.

                            Comment


                            • I ja se slazem Marija sa tobom. Muka mi je vise od onih koji se slade tudjom nesrecom.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Ma imas svakakve budale. Naleteo sam skoro na nekog lika koji je rekao otprilike - "neka, i treba tako, sve se vraca, samo nek potraje" zbog sranja koja su nam Ameri radili.
                                Veliko je pitanje sta je tim ljudima u glavi, mozak ocigledno nije.
                                Ne mozes ti objasniti takvim likovima da nama nisu Ameri nikakva sranja pravili vec konkretno jedna administracija americke spoljnje politike i da ta administracija ima veze sa nekim Sejnom ili Bili Rejem iz Teksasa taman koliko i sa Zivadinom ili Miloradom iz Valjeva. Tuga.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X